Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: GOSPODIN   
Дата:   31-03-11 00:14

Важно е, че е снимана "ръчно" и копирана ръчно с юмрук маска...[smilie7]


http://www.c4fap.org/exhibitions/2011Portraits/content/bin/images/large/c4fap_portraits_1.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: Apostol.Hristosov   
Дата:   31-03-11 09:55

Луки, [smilie24]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: Alsand   
Дата:   31-03-11 10:01

На мен пък тази снимка, не ми харесва...сигурно съм много проЗД..а?

написа:

> Важно е, че е снимана "ръчно" и копирана ръчно с юмрук
> маска...[smilie7]
>
>
> http://www.c4fap.org/exhibitions/2011Portraits/content/bin/images/large/c4fap_portraits_1.jpg

>
>

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: marrio31   
Дата:   31-03-11 10:19

хах,това последното се продава..така ли[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: GOSPODIN   
Дата:   31-03-11 11:13

$600.....[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: Myth   
Дата:   31-03-11 11:34

Браво, поздрави и от мен!

Някой хора що така се излагате, пък и далеч не показвате нещо по-добро от авторката, която толкова уверено критикувате.
pefoto1 я да видим можеш ли да покажеш, по-добър портрет, щото в профила ти няма такъв. И като се говои за обработки, хубаво е преди да се приказва, да се помисли, че иначе излагациите са големи. Не че всички не грешим понякога де.

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: chukov   
Дата:   31-03-11 11:47

Впрочем аз останах изненадан от някои други произведения, които трудно мога да определя като фотография с някаква идея, сюжет, композиция, независимо по какъв метод са снимани и проявени ,което пък съвсем не бива да има значение.


http://www.c4fap.org/exhibitions/2011Portraits/content/bin/images/large/TsarFedorsky_08_1.jpg




http://www.c4fap.org/exhibitions/2011Portraits/content/bin/images/large/sendich_larysa_01.jpg




http://www.c4fap.org/exhibitions/2011Portraits/content/bin/images/large/c4fap_portraits_1.jpg



Абстрахирам се от цената. Всеки има право да язди снобизма у хората както си поиска.

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto
Автор: otto   
Дата:   31-03-11 11:48

Браво, страхотен кадър!



Deus_ex_machina
как имаш нерви се чудя?! [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: psychoiho   
Дата:   31-03-11 14:06

кога ще се научите като не разбирате нещо или не го оценявате просто да си замълчите?

прекалено ми омръзна, направо ми писна от една дузина прости и войнствени хора които държат да оцвъкат всяка тема, изтъквайки тяхната си ограничена гледна точка, която разбира се е единствената валидна според тях.

в този ред на мисли - кога нормалните хора във форума ще започнат да набиват канчетата на лумпените за да придобие форума по-нормален вид? В момента е яко напълзян от разни лунатици и понеже никой не реагира нещата се влошават и влошават...и аз вече направо нямам нерви да скролвам страници със простотии за да прочета нещата които си заслужават, а такива неща изненадващо все още има.

специално до Господин - ти кога ще се светнеш че твоите "творби" са в стил "видяла жабата че подковават коня" и ще схванеш че никой не го интересува твоето мнение? гледам си махнал шедьоврите си, но спомена е останал в много от нас...за съжаление

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: kalingo27   
Дата:   31-03-11 14:40

С мой приятел-колега фотограф на възраст, предполагаща голям опит, разглеждаме фото-изложба,спираме се пред една от фотографиите, аз започвам да търся, търся, а той възкликва:-Хм, този в къщи няма да си я окачи, за да я гледа, а я е окачил тук, сега ние да я гледаме ! ? ....Замислих се върху истината и до колко я има в тези думи ! ? А портрета по темата си го бива.....! Така, че и от мен аплодисменти!



Публикацията е редактирана (31-03-11 14:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: pefoto01   
Дата:   31-03-11 14:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   31-03-11 14:44

Като не ти харесват,няма драма,пиши че не ти харесват а не обобщавай,че ставаш жалък..

same to you

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: pefoto01   
Дата:   31-03-11 14:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: psychoiho   
Дата:   31-03-11 14:55

като си говорим за сот, очи на рептилий и такива неща...нещо от портфолиото на пефото


https://photo-forum.net/static/site_pics/174/e_1250438475_IMGP2776.jpg



"колега", може от 1900-ната да снимаш със "контролирана светлина" но това не значи автоматично че си я овладял...

какъв ти е проблема с ник-а ми? автоматично означава че имам жълта книжка или какво? Щом питаш - в случай че не си разбрал дотук - и ти си от "дървените професори" та би било хубаво да го раздаваш по-скромно



Публикацията е редактирана (31-03-11 14:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: pefoto01   
Дата:   31-03-11 15:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: psychoiho   
Дата:   31-03-11 15:10

чета много внимателно и видях претенциите ти а също и как се правиш на критик.
аз за разлика от теб имам някакво базово ниво под което не падам, затова и няма нищо което да съм решил че имам да споделя тук.

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: pefoto01   
Дата:   31-03-11 15:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: chukov   
Дата:   31-03-11 15:28

Ха хааа

все бях виждал изписана думата "сервитьор/ка"

но така на бях сервитийорка

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: pefoto01   
Дата:   31-03-11 15:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: Myth   
Дата:   31-03-11 15:36

pefoto01 ами не блестя щото не го мога, ама нямам и претенции, ти като имаш претенции чакаме да покажеш нещо повече иначе само си правиш вятър на устата без никаква стойност.

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: pefoto01   
Дата:   31-03-11 15:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: psychoiho   
Дата:   31-03-11 15:48

ако имаше какво да си пост-нал да си го направил отдавна...ама май само папарашки снимки и такива сладки сервитьорки светнати гротескно от долу има.

и да, темата не беше за теб но ти изказа меродавно мнение още на първа страница и искаше нещо да ти се обяснявало...та ние откликваме на желанието ти.

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: lukcheto   
Дата:   31-03-11 15:48

"Въпреки това от '94г. снимам и със контролирано осветление и мога да покажа мниого по-чисти и приятни кадри,пък и тук постнатите ми кадри са по-приятни,макар и без претенции за голяма работа."

pefoto01, след като от '94 боравиш "контролирано" с изображението предполагам ще разбереш какво е "да си изчистиш маджентата от лицето на Г-н Костов" [smilie5] Едната светкавица нанизана на "оръдието" в последващия "портрет" е смехотворно да сравняваш с "контролирано осветление". Голите ти приказки за мен са си на гол корем чифте пищови. Не ни карай да ти се смеем гласно повече, че да си призная ми става леко жал за теб.

ПП Самочувствието е хубаво нещо, но не когато е въдух под налягане[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: kart   
Дата:   31-03-11 16:00

[smilie24] Поздравления и от мен за Венета![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Аплодисменти за Захариева (lukcheto)
Автор: i_viper   
Дата:   31-03-11 16:04

Ей пълно е с онлайн експерти в тоя форум.

За справка, к'во означава Онлайн експерт тук:

http://www.kenrockwell.com/tech/7.htm


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Вени, не им се връзвай на глупостите ... те експертите друга работа нямат.



Публикацията е редактирана (31-03-11 16:09)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »