Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: PeterPAN   
Дата:   02-04-11 16:37

много жалко, това са специфични неща и не толкова разпространени,дано ги хванат...

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: oligarch   
Дата:   02-04-11 18:37

[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: vikitovikito   
Дата:   02-04-11 22:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: djfroggy   
Дата:   02-04-11 22:50

Гаси отвратителните типове. Но защо разбират при кого има техника? Как става това?

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: pefoto01   
Дата:   02-04-11 22:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: alphatier   
Дата:   02-04-11 22:59

"Гаси отвратителните типове. Но защо разбират при кого има техника? Как става това?"

И аз съм на същото мнение,няма абсолютно нищо случайно в тези неща,никой няма да тръгне да рискува и да прави такива работи,ако не знае,че вътре има нещо ценно...

п.п Също така ме навява и мисълта,че обикновено на хората им изчезват нещата след пускане на обява във форума,мисля,че имаше и друг случай на такава последователност,но се замисли дали наистина е случайност да те ограбят след пускането на обявата за продажба.



Публикацията е редактирана (02-04-11 23:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: sisqou   
Дата:   02-04-11 23:19

Абе не е точно така за СОТ-а ама само полицейския. Другите са рамо до рамо с крадците. Не че и от полицаите няма такива, но трябва да е за сериозни пари или вещи. Друг е въпроса, че ако са те дебнали, както спомена някой по-горе, крадците вече разполагат с техника за заглушаване на сигнала, който изпраща устройството и може да са го спряли. Другия вариант е сотаджиите да са играли с тях. Което е 100%. Кажи поне кой СОТ си да знае някой за в бъдеще, да не ходи при тях. Според мен са 161(просто по предположения[smile] ). Само така може да си вземат бележка и като им намалеят клиентите, ще почнат да взимат мерки към служителите си.


Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: CyberGene   
Дата:   02-04-11 23:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: Славов   
Дата:   02-04-11 23:37

Ба си гадното....

Направи ли ви впечатление, че никой не спомена думата полиция до сега.....

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: Nimi   
Дата:   02-04-11 23:45

Още не съм чувал крадец да стой мирно ако му свирят няколко сирени на главата...
СОД + една или две сирени... може и без СОД разбира се.
Струва по-малко от свестен обектив... и жената спи спокойно.


Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: toni1112   
Дата:   03-04-11 00:23

Колега, не ми е работа да те питам, но ако искаш сподели:само фото
техника ли ти е изчезнала или и друго, в смисъл целенасочено ли са влезли да вземат само фототехниката, или тя им е попаднала под око, защото виждам колко са притеснени другите колеги.



Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: mitakabs   
Дата:   03-04-11 08:29

Алекс, тук ми мирише на нагласена кражба. Ти скоро беше пуснал тея неща в базара! Продавал ли си на някой скоро нещо и той да знае къде живееш?? Помисли по този казус, предполагам си ходил в полицията..всяка информация ще им е полезна на онея. И ако знаеш как разпитват..
..мамка му , изродска държава! Огладняха..ама не са виновни те ами онея горе дето разсипаха всичко. Да бяха им оставили селските стопанства да ходят да копат там м**ка им циганска ...[smilie23]
..едит:
Искам да попитам някой знае ли как стои въпроса със застраховането на техника взета извън БГ? Смисъл може ли да се застрахова без ф-ра и т.н. за определена цена и КЪДЕ , в коя застрахователна компания го правят?



Публикацията е редактирана (03-04-11 08:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: Seifi   
Дата:   03-04-11 10:00

Направо се замислям да си застраховам техниката като се пребирам в България за почивка, че с нашите гадини си е ебало майката. Смо мога да кажа че ако си си застраховал къщатата против кражба в Австрия в най лошия случай сте ти платят 90% от стойноста на нещата , а ако трагнеш да съдиш застраховката ще получиш и 100% че и повече .

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: hotsnail   
Дата:   03-04-11 12:41

Мен последно ме удариха на коледа 2009-а и преди две седмици ми върнаха нещата.

Иначе намериха човека за ден или два.

Та има полза от полицията ама ако има начин бързо да го хванат мерзавеца. Това става, когато е някой съвсем абдал. В моя случай го имаше на камери заснет как се измъква...[smilie18] [smilie18]

Предполагам че човека се е обадил на полицията. Вероятно са дошли взели са отпечатъци. Ама ако не намерят някаква нишка бързо....



Публикацията е редактирана (03-04-11 12:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: divinil50   
Дата:   03-04-11 13:03

mitakabs,има застраховки на имущество против кражба-до 2000лв. е без опис,над тези пари искат опис и при настъпване на събитието-представяш фактури или касови бележки.Вчера четох,че Армеец пускат великденска полица/промоция/-до 4000лв. без опис.Тези дни ще ходя да правя.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: hotsnail   
Дата:   03-04-11 13:07

divinil50 Армеецж не са ли доста специфична компания? Да не се окже че ти откраднат Канон-а 300Д пък ти върнат Сони А300 или Никон Д300

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: Тед   
Дата:   03-04-11 13:22

за заглушаване на сигнала, който изпраща устройството и може да са го спряли. Другия вариант е сотаджиите да са играли с тях. Което е 100%. Кажи поне кой СОТ си да знае някой за в бъдеще, да не ходи при тях. Според мен са 16
----------------------------------------------

При заглушваване на СОТ се получава така нар. "бял шум", който се регистирира от у-во на СОТ-аджиийте и излиза на монитора на оператора.

Операторът в такъв случай прави следното: 1/изпраща синал за проверка на патрула, без да се обаждат на собствениците да отключват като оглеждат обекта и/или

2/ направо отива патрула и телефонира на собственика да отключва.

Т.2 се прилага незабавно - особено за банки, златарски ателиета и др.

Вече вътре ако има датчици, камери и прочие ...др. неща са.


Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: xdesigngroup   
Дата:   03-04-11 13:46

Гадно и в същото време ужасно... Дано късмета да ти помогне да си намериш нещата. Стискам палци.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: divinil50   
Дата:   03-04-11 14:45

hotsnail?Дано да нямам нещастието да разбера,но си мисля,че застрахователите изплащат полици-не връщат откраднати вещи/а може и да греша/.Все пак има много застрахователни фирми и всеки може да провери условията им-поста ми не целеше да рекламирам,а бе в отговор на въпроса на mitakabs

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: Venci_gan   
Дата:   03-04-11 20:58

Гадно, много гадно !!! Застраховка, задължително! А крадците рано или късно господ се намесва. Знам го от собствен опит.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: mihajlov2   
Дата:   03-04-11 21:56

Ако чакаш достатъчно дълго на брега, реката ще довлече трупа на врага ти... Стара китайска поговорка.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: mikino   
Дата:   04-04-11 12:56

[smilie9] Отврат! Лошото е, че тая техника трудно се купува и още по-лошото е, че се работи с нея - все едно да ти вземат залъка от устата! Не искам да те разочаровам, но полицията няма да си мръдне пръста! Три пъти ми обират апартамента - ЗНАЕХ КОЙ Е, знаех даже серийните номера на техниката, която изчезна и въпреки всичко, същия наркоман се разхожда най-безцеремонно! При четвъртият път просто ще се саморазправям. Явно държавата ни е безучастна, когато става дума за обикновен човек и ние сами ще трябва да се оправяме...
Дано все пак се намери тая техника, стискам палци!
Един съвет - поразгледай в заложните къщи около вас! Поне да си откупиш нещата, ако се открият!


Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: ceko-sifonq   
Дата:   04-04-11 23:10

Цитат: Един съвет - поразгледай в заложните къщи около вас!

И в центъра също. Една от силните заложни дето оставят неща там е Монарх, на Патриарха се пада малко след Маркрит.


Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на Техника Sony a850, NEX-5
Автор: serjy   
Дата:   04-04-11 23:38

баси и държавата [smilie2] [smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »