Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: MarinY   
Дата:   31-03-11 00:01

Е, и аз защитавам трудна кауза. [smilie3]

На първата страница от рейтинг Б за трите дни има 3-4 снимки, много професионално заснети, които наистина са прекрасни за семеен албум или ... нотариална заверка.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: violator   
Дата:   31-03-11 00:12

Каузата предполага анализ върху произхода на посредствените култури... дали никнат сами или ги сеем и поливаме.



Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: MarinY   
Дата:   31-03-11 00:19

Нищо не е от самосебе си.

Въпреки че, дали ръсим с високонаучен тор или кравешки лайна, нещата си избуяват, защото почвата го предполага. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: violator   
Дата:   31-03-11 00:26

Да де растенията си никнат сами.. но все пак има и подредени градини [smile]


Интересно е кои градини са по - екологични самораслите или тези дето има ред. Каква е вероятността, крава да мине през саморасла градина и да натори качествено в сравнение с планирани земеделски действия?


Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: violator   
Дата:   31-03-11 00:42

и за да не бъдат зачетени като спам тези метафорични изказвания пак въпросът...

Искрени ли сме?

... това, което мислим че би направило впечатление или това, с което мислим да направим впечатление..

Отговорете си.





Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: alsash   
Дата:   31-03-11 08:03

...Добро утро tycoon....чак 100 не, но и аз съм минал през тази възраст и аз съм се вземал прекалено сериозно, та всичко това ми е познато.Обаче за разлика от Вас, нашето поколение беше много по-балансирано, не толкова самоуверено и без капка агресия...много има да се говори по това.Познавам сега такива хора дето като се събудят 100 пъти си повтарят АЗ СЪМ ВЕЛИК и след известно време си повярват.Това добре, ама и околните вземат да им вярват....ае лек ден...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: alsash   
Дата:   31-03-11 08:23

....пак погледнах сбърканото клипче (да не би да бъркам нещо) и снимките на това момче....пълна хармония...

Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   31-03-11 09:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: violator   
Дата:   31-03-11 11:42

Маса. Слънцето влиза през прозореца и пуска шарки по стените и пода. Хора пият кафе. Тихо е защото никой не говори. Чува се само сърбане, преглъщане и потракване на чаши. Един от хората се навежда и вади шише с боза. Налива в кафето си. Отпитва. Налива на останалите. Всички опитват и продължават да мълчат. След минута около масата се разнася зловоние. Някой е пръднал... Ама съвсем тихичко и с добре контролирана мимика. Мълчание. Тиктакането на един часовник се смесва с шума от улицата, влизащ през отворения прозорец. Минава време и въздухът се разнася. Друг вади шишето, налива на себе си, отпива... налива на останалите.. те също отпиват. Серия тиктакания. Отново се размирисва. Мълчание. Часовникът тиктака..

Тъпо е да се мълчи. Тъпо е да се говори. Тъпо е да се седи на масата. Сценария е тъп и циничен.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: XiZoR   
Дата:   31-03-11 12:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: alsash   
Дата:   31-03-11 12:11

някяк ми иде на уста поговорката...ако си на 20 и не си комунист ти нямаш сърце, а ако си на 40 и не си капиталист, ти нямаш мозък

Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: ixus   
Дата:   31-03-11 12:28

На мен пък ми харесаха пичовете,поркат си ,забавляват се ,че даже и снимки хубави правят(pacolan и tycoon,другите не рзбрах кои са).Keep walking duds [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: ivanoviliaiorrdanov   
Дата:   31-03-11 17:05


Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: alsash   
Дата:   01-04-11 00:32

...въпреки казаното от мен до сега, поздравявам Пацо с участието му във Варненските събития...[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: tycoon   
Дата:   01-04-11 23:41

[smilie10] Затваряйте темата, бързо, бързо!
480

Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: steeens   
Дата:   02-04-11 10:26

И що? Тъкмо почна да става весело. Или не ви харесва критиката? Все пак имате 4[smilie24] и само 1[smilie23] за сега. [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: violator   
Дата:   02-04-11 10:42

[smile] Добро утро!

На предишната страница ivanoviliaiorrdanov е написал нещо стегнато и лаконично [smilie24]Темата е актуална.


Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: violator   
Дата:   05-04-11 09:48

Тъпо е да се говори, тъпо е да се мълчи [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: Lalinda   
Дата:   05-04-11 11:47

Би могло и тук да се въведе нещо като индекс на Хирш, като този за оценка на даден учен по цитирането на публикациите му...

Индекс на Хирш 5, например, има учен, който има поне 5 публикации, които са цитирани поне 5 пъти...

Та, тук, примерно, би могло да става дума за публикуване на кадри и оценката им.

Само че, ученият няма как да се отрече от публикациите си, докато тук има автори, които манипулират индекса си, като трият от албума си кадрите си с нисък рейтинг.

При съавторствата на учени не се отчитат и цитиранията от съавтори...
[smilie3]

Бих могла да се заема с едно изследване на L-индекса на рейтинговите автори, само че, както и в научната област, и тук то би довело до сериозни конфликти и оспорвания, а разбира се, и до нови опити за манипулации.
[smitten]

Просто резултатите биха били любопитни.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tycoon   
Дата:   05-04-11 22:14

Ако има научен подход аз съм "за";))*

*Надявам се темата вече да е придобила друг уклон. И за да е по-сложно и по-бързо да реагира админа на нея
затваряйки я
искам да цитирам Иван Станев , когото респектирам
събирайки наеми:

"Вчера във съда върховен
гледам глухчото Бетовен,
той пък взе да дирижира,
палките къде завира??"

***
Сега видях мнение 69:)



Публикацията е редактирана (05-04-11 22:15)

Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: Lalinda   
Дата:   06-04-11 00:40

Забравих да добавя, че ако един автор или пък авторка има 69 кадъра с поне 69 гласа всеки, L-индексът му ще е 69, а останалите кадри с по-малко гласове няма да се броят, тъй че няма да е нужно да ги трие от профила си, за да не се излага (малко щраусовски).
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Активите, така или иначе, се отчитат по най-добрите работи.
[shtrak]

Автор, обаче с 1000 кадъра всеки с по един глас, е толкова зле колкото и автор само с един кадър, но с 1000 гласа.
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Така де, и в науката, в сайтовата фотография, важи онзи принцип от евангелието на Матея... Досещайте се сами.
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: "Размисли на тема фотография"
Автор: chicken   
Дата:   06-04-11 21:47

Филмчето трябваше да бъде пуснато на откриването на изложбата на Пацолон при мен. Не бе пуснато и не съм го гледал защото сега открих темата а няма как да го пусна със звук в кръчмата докато работя. Та по същество ще се включа утре. Засега само се забавлявам с форумското множество, което не отрази по никакъв начин тази изложба, но си чупи краката да търчи по доста пошли представяния ама на вървежни места. Или проблема не е в мястото? Защото със сигурност не може да е в творчестваото на Пацолон. Всъщност като гледам положението във форума и "размислите" на форумските членове, за какво и някой да идва на изложбата. За която отзивите, между другото, са много добри. Както и да е, изложбата не е важна в случая. Не, важна е, защото е островче в в помията, заляла всичко. Няма нищо общо с помиярите, пълнещи галериите, плюскащи и пиещи без пари и изглеждащи големи. Не говори префърцунено неща, които не разбира, ама слушащите я разбират. Пасва ми, защото аз съм просто момче, дето като гледа черен квадрат изложен на бяла стена не прави тричасов анализ. Не се правя, че разбирам нещо за да не се изложа пред другите дето също нищо не разбират, ама не си го признават за да не се изложат. Обичам когато едно нещо може да бъде казано просто да се каже просто. И Пацолон ми харесва. А както казах, филмчето ще го гледам после.

Все пак продължавам да се изненадвам от абсолютната липса на форумски интерес към изложбата.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »