Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Обява ''фото- ретушьор''
Автор: hlazarov   
Дата:   27-03-11 10:26

Фирма ''HALDIGITAL97'' обявява конкурс за
фото- ретушьор

Описание и Изисквания/Фото ретуш и дизайн на:

Сватбени фото букове, сватбени портрети и фотоси

Задължителни изисквания към кандидатите:

- Отлично владеене на Photoshop
- Професионален опит минимум 3 год.;
- Прилагането на портфолио към документите е задължително!

Желателно е кандидатите да:
- имат сериозно отношение към работния процес
- бъдат мотивирани
- бъдат коректни и прецизни в работата
- притежават умения за работа в екип

Ние Ви предлагаме:
- Прекрасен микроклимат и междуличностни отношения
- отлични условия за работа
- атрактивно заплащане

Необходими документи:
- актуално CV и снимка;
- актуално портфолио ( задължително )
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на събеседване. Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, кандидатствайте по обявата като изпратите автобиография и актуална снимка на:
e-mail:info@haldigital97.com



Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю!
Обявата е валидна до 30.04.2011г.
http://www.rabota.bg/uslugi/2011/03/27/foto-retushior.205235


 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: splendor   
Дата:   27-03-11 11:04

Чудно ми е кой ще е този, който работи отлично с фотошопа да дойде да оправя изгорели булченски рокли за атрактивно заплащане [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Познавам такива хора, но всичките са творящи хора и не биха си мръднали и малкия пръст за такава работа, освен ако заплащането наистина е на ниво.[thankyou]

П.П. Оправете си линка към обявата.



Публикацията е редактирана (27-03-11 11:04)
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: landstar   
Дата:   27-03-11 18:14

От 600 до 850 лева на месец. Трагедия. И все ще е виновен зарди калпави фотографи. Може пък да се компенсира с междуличностните отношения с колежките?
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: sirkhann   
Дата:   27-03-11 18:38

За тези пари човек може да отиде да работи в McDonald`s. Не му трябват 3 години професионален опит, нито отлично владеене на каквото и да било.
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: alsash   
Дата:   27-03-11 18:39

3500лв ....[smilie24]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: n1x0n   
Дата:   27-03-11 18:48

700 лева за рутинна работа, каквато е експресният ретуш на сватбени кадри - не са хич малко пари, според мен.
Зависи от атмосферата и началниците, разбира се, но като цяло - не бих скочил да освирквам подобна обява.
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: shama   
Дата:   27-03-11 19:27

Така е прави сте. Фото-форум не е място да се пускат обяви за работа и то за позиции със заплата под четри цифрено число. Тука сме все доказани професионалисти.
Въобще всеки дръзнал да предлага (не налага) работа трябва да се бан-ва .

 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: exile   
Дата:   27-03-11 19:37

"Автор: splendor
Дата: 27-03-11 11:04

Чудно ми е кой ще е този, който работи отлично с фотошопа да дойде да оправя изгорели булченски рокли за атрактивно заплащане [smilie18] [smilie18] [smilie18] "

Тя понеже "отличната" работа баш с фотошоп е високвалифицирана работа за специалисти... И баш пък за целите на БГ сватбената фотография...



Публикацията е редактирана (27-03-11 19:38)
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: splendor   
Дата:   27-03-11 19:50

Автор: exile
Дата: 27-03-11 19:37

"Автор: splendor
Дата: 27-03-11 11:04

Чудно ми е кой ще е този, който работи отлично с фотошопа да дойде да оправя изгорели булченски рокли за атрактивно заплащане [smilie18] [smilie18] [smilie18] "

Тя понеже "отличната" работа баш с фотошоп е високвалифицирана работа за специалисти... И баш пък за целите на БГ сватбената фотография...



Висококласифицираните специалисти отдавна не работят в България. Но това е тема на друг разговор. [smilie3]


Автор: shama
Дата: 27-03-11 19:27

Така е прави сте. Фото-форум не е място да се пускат обяви за работа и то за позиции със заплата под четри цифрено число. Тука сме все доказани професионалисти.
Въобще всеки дръзнал да предлага (не налага) работа трябва да се бан-ва .



Прав/а си! Това е форум а не сайт за обяви. И понеже това е форум може да се чуе и различно мнение [smilie21] [smilie21] [smilie21]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: chukov   
Дата:   27-03-11 19:50

Между другото, трябва да ви кажа, че 99% от хората във форума си мислят, че могат да работят добре с фотошоп.


Не е вярно колеги

Това изобщо не е вярно

може би 70% дори и не предполагат колко много не могат
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: simbon4o   
Дата:   27-03-11 19:52

може да се разберем нещо да си ги правя от къщи след работа [smilie5]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: navy   
Дата:   27-03-11 19:57

[smilie18]

Смятай какви им са фотографите, че се налага ретуш... и то от допълнителен щатен служител [smilie5]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: exile   
Дата:   27-03-11 20:07

Yeah, изискванията към ретушора на ELLE US и БГ сватбените албуми 100% съм сигурен, че са едни и същи.

Get real.
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: splendor   
Дата:   27-03-11 20:26

Автор: exile
Дата: 27-03-11 20:07

Yeah, изискванията към ретушора на ELLE US и БГ сватбените албуми 100% съм сигурен, че са едни и същи.

Get real.


Даже по ниски спрямо българските. Тук се търси много повече (да може и да снима, чистенето също не е за пренебрегване и още друг куп неща, които не влизат в задълженията), ако може и безплатно.

Добре дошъл в действителността [smilie3]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: navy   
Дата:   27-03-11 20:29

Някой смята да снима сватби 'на килограм' [smilie7]
Да живее конфекцията [thankyou]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: bluebird81   
Дата:   28-03-11 09:46

Има сайтове за фрийлансъри като този http://www.freelancer.com/projects/by-job/Photoshop.html
с раздели и за фотошоп и винаги съм се чудил като гледам там как кандидатстват за проекти разни индийци и пакистанци и искат минимално заплащане, това или са хора които не ценят труда си или са наистина много, ама много закъсали...

 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: shama   
Дата:   28-03-11 09:51

...или повечето живеят с по 1$ на ден и проект от 50$ им е злато
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: asahi   
Дата:   28-03-11 10:41

Ако е за Павликени офертата е супер!
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: headcharge   
Дата:   28-03-11 10:52

Какво има в Павликени [smilie21]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: dpurple   
Дата:   28-03-11 11:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: ilcoin   
Дата:   28-03-11 12:05

n1x0n [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: nsirakov   
Дата:   28-03-11 12:16

700 ЛЕВА си е супер цена... един доктор за цял месец в спешното едвам взима толкова... а колко учи за да може да стигне до там...
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: splendor   
Дата:   28-03-11 12:27

Автор: nsirakov
Дата: 28-03-11 12:16

700 ЛЕВА си е супер цена... един доктор за цял месец в спешното едвам взима толкова... а колко учи за да може да стигне до там...


Градски, ето виж удава ти се идеална възможност да смениш докторлъка с ново поприще [beer] [beer]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: tonyboy79   
Дата:   28-03-11 13:11

Абе познавам един двама дето решушират преди сватбите...
Иначе успех. [smilie24]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: ilcoin   
Дата:   28-03-11 13:47

Мда, има и хора дето ретушират фотографите след сватбата [smilie7]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: shadow...   
Дата:   28-03-11 17:27

ostava da kajesh i v koi grad
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: never_there   
Дата:   28-03-11 17:40

какво му е на заплащането??

Това да боравиш с Photoshop за да правиш наистина рутинни неща не е rocket science. Някои от отговорилите в тази тема имат силно нереалистични представи.

 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: swan_   
Дата:   28-03-11 17:48

Че парите не са много - няма спор. Ама като гледам тези, които надават вой какво имат в портфолиата си лошо ми става. Аз не бих им дал и 100лв и не знам от каква позиция се изказват?!? Място под слънцето има за всеки и предлагащите работа, ако не намерят подходящ човек за тия пари, имат право на следващ опит с малко по-висока сума.
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: VILIan   
Дата:   28-03-11 18:00

swan_ [smilie24]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: Ninety   
Дата:   28-03-11 18:41

Много ми е интересно, когато за някоя обява искат да се приложи и снимка на кандидата.Защо?На витрината ли ще го излагат? Или трябва да е красив, за да ретушира добре?
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: splendor   
Дата:   28-03-11 19:51

Автор: swan_
Дата: 28-03-11 17:48

Че парите не са много - няма спор. Ама като гледам тези, които надават вой какво имат в портфолиата си лошо ми става. Аз не бих им дал и 100лв и не знам от каква позиция се изказват?!? Място под слънцето има за всеки и предлагащите работа, ако не намерят подходящ човек за тия пари, имат право на следващ опит с малко по-висока сума.



Като чета такива коментари и ми идва да се търкалям на земята от смях [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Можеш ли да ми кажеш какво общо има портфолиотата на коментиращите в темата?
Това доколкото знам е форум и всеки има право да дискутира или се лъжа?
Ако автора на темата не е желал различни коментари от хвалебствени да не е пускал тук. Аз като си продавам обективите ги пускам в базара а не в главния форум.
Нъл тъй?
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: n1x0n   
Дата:   28-03-11 22:17

Можеш ли да ми кажеш какво общо има портфолиотата на коментиращите в темата?

Да, елементарна индикация дали знаят за какво говорят.
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: swan_   
Дата:   28-03-11 22:27

splendor, ще си позволя единствено да се съглася с никсъна, защото иначе много трябва да те обидя [beer]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: splendor   
Дата:   28-03-11 22:30

Да, елементарна индикация дали знаят за какво говорят.



По твоята логика ти като си нямал никога снимки тук не знаеш какво говориш може би?



 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: splendor   
Дата:   28-03-11 22:37

Автор: swan_
Дата: 28-03-11 22:27

splendor, ще си позволя единствено да се съглася с никсъна, защото иначе много трябва да те обидя [beer]


Обидата е проява на ниска култура и безсилие да кажеш нещо по темата.

Това, че не си съгласен с моето мнение не ме притеснява, притеснява ме факта, че си против то да е в темата, а не в това се състои свободата на словото.
Досега реално никой не съм обидил и не мисля да го правя, както не оценявам кой струва 100лв или по-малко.
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: tycoon   
Дата:   28-03-11 22:41

Мисля, че в САЩ беше по 35 долара на час това, ако се прави както трябва. То ти окапват очите... аз само за семейният албум се жертвам така;)
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: n1x0n   
Дата:   28-03-11 23:02

По твоята логика ти като си нямал никога снимки тук не знаеш какво говориш може би?

Смятам, че за всеки човек с компютърна грамотност - съм оставил достатъчно "сламки", че да разбере кой съм, какъв съм и т.н.

Но всичко това са подробности. Важното е, че предлаганите пари, за конкретната работа, в конкретната държава, в конкретната икономическа ситуация - са си съвсем прилична оферта.
Обявата е достатъчно грамотна и сложена на място, където обикновено се публикуват тези обяви.

От там нататък - какво толкова има да се коментира - не знам.
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: splendor   
Дата:   28-03-11 23:13

От там нататък - какво толкова има да се коментира - не знам.

Уловката в случя беше: човек работещ отлично с фотошоп и минимум стаж 3 години.
Какво се разбира под "отлично"? Както Чуков по горе беше казал. Всички си мислят, че могат да работят с фотошоп но дали е така.
Иначе за някой с задоволителни знания студент задочно би му свършило работа ама да кажеш, че за София 700лв са добри пари. Извинявай! [smilie3]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: georgivelev   
Дата:   28-03-11 23:45

700 лв? Че що не. Стига да е работа максимум 10-15 часа на седмица и това да ти е доход за между другото.

Извинявайте, ма една сервитьорка в Хепи взима тия пари ако не и повече, а единственото изискване към нея е да има стройни и мускулести баджаци.
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: asahi   
Дата:   28-03-11 23:52

Част от момите ще станат сервитьорки, Не всички могат, а и не всички искат да са сервитьорки. Някои искат да мажат във фотошоп за пари без значение какви им са баджаците.

А и не всичко е заплата. Има още много важни фактори, за да е една работа добра.
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: Steph   
Дата:   29-03-11 00:51

Динамир май не е от Павликени, нямаше да е професор
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: n1x0n   
Дата:   29-03-11 02:05

ама да кажеш, че за София 700лв са добри пари. Извинявай!

Поне 50% от Софиянци работят за по-малко пари... от онези които все още работят. [smilie3]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: pefoto01   
Дата:   29-03-11 02:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: Doriyan   
Дата:   29-03-11 04:03

Нормално е хората да напишат "отлично владеене на фотошоп", защото всеки, който си има дори малка идея, си мисли, че е про. По този начин евентуално ще отсеят абсурдните кандидатури [smile]
Парите са нормални за такъв тип работа и съм сигурен, че доста хора са се отзовали на обявата.
Естествено не са били от активните във форума, които всичките работят за поне 4-5000лв [smilie5]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: pepi34   
Дата:   29-03-11 10:54

Пичове, не знам защо така нападнахте човека.Има предложение - сериозно, заплата - някаква, всеки си решава сам. Като е добър и като иска повече - обажда се на човека, предлага, аргументира се и се пазари.Вместо това тук се напълни със супер надекватни постове като този например:



ама да кажеш, че за София 700лв са добри пари. Извинявай!

Поне 50% от Софиянци работят за по-малко пари... от онези които все още работят. [smilie3]

700 лева за София са страшно малко пари, за нормален стандарт на живот в столицата. За тия пари Софиянци не работят, работят селяните и студентите в София които все още ги хранят мама и тати от село. Но те не са виновни хората, като на село няма работа и като нямат друг изход. А иначе да не се оплакват , сами си подбиват пазара на труда, само и само да оцелеят и да могат да си плащат кредитите, че да не им вземат банките апартаментите. На това му се вика бели роби, но който не е бил в час по математика и не е пресметнал как го заробват с кредитите на килограм или другите му там трикове на олигарсите , сега да му мисли.И така драги ми N1X0N... и т.н., поне мисли като пишеш, това че кризата даде едно рамо на модерните робовладелци, не е критерии за всички, има и хора все още си отстояват заплатите, и сигурно има с какво!



Публикацията е редактирана (29-03-11 11:57)
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: pc_genius   
Дата:   29-03-11 11:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: sirkhann   
Дата:   29-03-11 11:12

Наем - 300 лв
Топлофикация - 100 лв
Телефон/ Интернет - 50 лв
Ток/ вода - 50 лв
Транспорт - 30 лв
Храна - 170 лв

Дотук - 700 лв

Ако някой мисли, че да живееш самотно като амеба, без да можеш да си позволиш нормални условия на живот... Но за тези пари може да работи само млад човек, който няма и няма намерение скоро да създава семейство и с нулев стандарт на живот... в София...

Никсъне - ти за 700 лв ли бъхтиш на месец?
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: fizo   
Дата:   29-03-11 11:35

Хората само ви предлагат работа и омрънкахте света, представям си ако наистина се хванете да работите. Никой нищо не ви кара на сила. Като си имате пари и/или не ви се работи не го правите.
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: neposlushko   
Дата:   29-03-11 12:27

Ох майко мила!!! То като се започне с тази ми ти София ... и като започнат тези ми кореняк софиянци да ми говорят за селяни от село ... ох ох ох господи ела и си прибери вересиите ...
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: tonyboy79   
Дата:   29-03-11 12:31

Ми интересно е как работодателя определя заплатата. Кореняк соф'янец с нотариално заверено копие на акт за раждане - 2000лв. Селянин от провинцията - 200лв. Така ли?
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: batstako   
Дата:   29-03-11 12:31

pepi34 [cool] [cool] [cool], това което си написал е 100% вярно, проблема е в това че някой ще се навие да работи по 8ч. на ден за тия пари, не за друго а от немай къде. До там сме я докарали в БГ, че хора с висше образование, 2 езика и т.н работят за сервитьорска заплата, отгоре на всичко ни убеждават че това било нормално [smilie18] [smilie18] [smilie18]. Ако предложението е за 2ра работа и не трябва да се ходи по 8ч бива, иначе [smilie18].



Публикацията е редактирана (29-03-11 12:32)
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: darksorrow   
Дата:   29-03-11 12:36

тва да пускаш каквито и да било обяви за работа в тоя форум и то си е едно странно решение...

 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: splendor   
Дата:   29-03-11 12:46

Поне стана хубава тема и всеки може да си каже мъките [smilie18] [smilie18] [smilie18]

 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: georgivelev   
Дата:   29-03-11 13:04

@асахи

А и не всичко е заплата. Има още много важни фактори, за да е една работа добра.

За специалист с 3+ години опит заплатата е най-важният фактор. Очаква се, че за 3 години си усъвършенствал в материята и искаш да получиш дивидент за вложения труд.
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: pepi34   
Дата:   29-03-11 14:17

Neposlushko и Tonyboy79 , вие май не четете правилно какво съм написъл. Нищо лично против селяните и студентите, но те сами се ебават, защото не смятат правилно.Имат да кажем гръб от село, пращат им колетчета и се хващат евтинко да поработят само и само да станат Столичани.После се поувличат взимат кредитче, айде още едно и право в капана. И после път с един единствен изход - Бели роби в собствената си страта, доживот! Вижте хора, никой не ще да копа ягодите, цела Берковица живее в София, я ягодите станаха 5лв и са ГМО, никои не ще да копа картофите , ама и те станаха 1.50лв.Някои разбират що за животно е Фотошопа и искат за него и 1000лв, ама някои не прават разлика между него и мотиката. Такива са готови да бачкат и за 350лв, само и само да работат на компютер, а не на село.Схващате ли че проблема е много сериозен и пак опираме до часовете по математика от 1 до 8 клас? А това е много изгодна ситуацийка за Геле от Долно Нанагорнище, който например е слушал в час и малко е прогледнал.И като дошел в София е видел, че вместо да мирише на кравешки лайна, по-добре да излъже неколко съселянина, да дойдат и те и да му станат роби.Затова не се учудваите, че тука дават 700, щото аз ще ви копирам обява от Джобс БГ, на която дават 350лв. за почти същата работа, но изискванията са им малко по-малки.И я пуска един див селянин, дет още не се научил да говори правилен български език.Може да прибавим в списъка и Византиийските представители и собственици на ателиета Фуджи, които вечно търсят персонал щото дават по 400лв зорлем.Щом има луди да се хващат, къв е проблема?Честито ви ново робство в 21 век, не се сърдете, сами си слагате оковите всеки ден.
Иначе за обявата, щото много се отклоних от темата.Обявата е на Ицо, човека си има работа, сериозен е и си плаща.Важното е че си плаща, щото има и такива дето не плащат( под робство сме от неизвестен тиранин), не го забравяйте все пак.Който иска може да побачка, пък като е добър да му иска повече или да търси нещо по-добро.Според мен условията са нормални, нито много добри, нито много лоши.



Публикацията е редактирана (29-03-11 14:18)
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: batstako   
Дата:   29-03-11 15:06

Абе има едно документално филмче, Inside Job се казва, има го на един сайт дето е с името на известни столични кина [smilie3], та който не го е гледал да го дръпне. Филмът е уникален, засяга прочутата криза и всичко свързано с нея, кой кога и как. [cool]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: emma.christova   
Дата:   29-03-11 17:13

Честно казано и аз не намирам 700 лв за малко пари. При това аз работа в най-голямата фото верига в страната, работя 16 дена в месеца по 12 часа като ретуширам и копирам снимки по цял ден без почивка и за целия тоя зор и безкрайни нерви получавам около 500 лв на месец. И на всичкото отгоре ателието ни е от най-печелившите на пъпа на София.
А този човек дава 2 ПЪТИ повече от моята средна месечна заплата за същата работа и казвате че е малко.
За всеки 2-ри българин това са много пари



Публикацията е редактирана (29-03-11 17:13)
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: pepi34   
Дата:   29-03-11 17:31

Ема, а какъв е проблема да си смениш работата?Ето имаш изгодно предложение.И без това написах , че човекът(Ицо) е много точен, има си работа и си плаща редовно.В офертата е посочена даже още по-висока заплата - 850лв.Аз от едно тайно място знам, че ако случайно можеш и да снимаш, може и още повече до взимаш(над 1200 да кажем).Няма да те питам коя е най-голямата назована от теб фирма, но това което си написала с пълна сила доказва написаното по горе от мен.Тоест , че шефовете ти са страхотно стиснати и супер експлоататори, а ти или си бяла робиня , или и ти не си била в часовете по математика от 1 до 8 клас, а може би всъщност аз не съм в час?Може би ти живееш на фотосинтеза? Ако е така сподели, ще почерпя. Може би само аз имам проблем с едни от най-скъпите мобилни разговори в Европа, даже и в Азия, а почти и в света, с цената на горивата и тока , хляба, олиото, храната.Аз живея сам , не плащан наем, не пия, не пуша, не ходя по жени и 500лв не са ми достатъчни за да се чувствам свободен човек. Със 700-800 се чувствам нормално, но не и добре, а с 1000 вече мога да си позволя да отида на ресторант, концерт, даже може и на море.И това не е лукс.Великите капиталисти от "западащия" запад са доказали, че ако искаш работника да работи, той трябва да е доволен , щастлив, отпочинал, а не смазан до смърт от работа!
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: splendor   
Дата:   29-03-11 17:32

А този човек дава 2 ПЪТИ повече от моята средна месечна заплата за същата работа и казвате че е малко.

Значи сега ти се отваря идеален шанс да работиш същото, но за повече пари [smilie21] [smilie21]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: didesignbg   
Дата:   29-03-11 17:33

То за Джуниър 98 легенди се носят[smilie5]
Човека просто си е пуснал обява, даже и учитиво е добавено заплащането за удобство на тези, които ще отговорят. Съвсем нормално е да се прави ретуш и за 500 и за 750 и за 1500 лева, убеден съм че има хора, които го правят и за 3000 лева.
Радостното в цялата история е, че поне почна да има обяви за работа, в един момент и това нямаше.

 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: kirilius   
Дата:   29-03-11 17:42

700 лв не са лоши пари... за начинаещ. Разминаването идва, когато се спомене "отлично владеене" и "опит минимум 3 години".

И няма значение дали става дума за фотошоп или нещо друго. Горните 2 изисквания са за професионалист от средно и по-високо ниво.
 

 Авторът е затворил собствената си тема.