Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Фото Форум ревю - Olympus PL2
Автор: simbon4o   
Дата:   27-03-11 17:43

все пак предпочитам самсунг алтернативата май [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум ревю - Olympus PL2
Автор: Azzy   
Дата:   28-03-11 14:12

Здравей Jankoff,

всички обективи 4/3 работят с micro 4/3 тела. Разликата е, че при използване на micro 4/3 тела автофокуса е малко по-бавен. Важно е обективите да са с обновен фърмуер.
От представителсвото на Olympus могат да ти осигурят Pen със преходник и предпочитан обектив от система 4/3 за да се убедиш сам в това.
Ако желаеш пиши ми лично съобщение с твоя телефон, за да се сврържа с теб.
:)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум ревю - Olympus PL2
Автор: Jankoff   
Дата:   28-03-11 15:07

Мерси много, Azzy! Много добра новина е, ако "всички обективи 4/3 работят с micro 4/3 тела", макар и да има някакво забавяне на фокуса!
Такива бяха предварителните изявления на Олимпус, но след това много пъти съм чувал мнения, че доста обективи наистина фокусирали, обаче били бавни, Сигмите изобщо не работели и т.н.
То значително забавяне има по принцип, когато се използва live view при DSLR. Но нали, тъй като безогледалните са на друг принцип, не би ли следвало забавянето при тях да е по-малко (отколкото на live view при DSLR)??? Не съм пипвал PEN, затова не знам.
За по-добра експлоатация на обективите 4/3, а и на някои други с преходник към 4/3, накрая си поръчах Olympus E-600. Вече ме чака в чужбина. Идва в добавка към двата E-520, които експлоатирам доста от 2-3 години. Бях пуснал тема тук за едновременна работа с два E-520 (с 12-60 и 70-300), която събра интерес. След известно време се надявам да пусна тук тема за едновременна работа с три Олимпуса [smilie5]. Два E-520 плюс един E-600. Е, вярно, едното Оли ще го носи и щрака друг. [smilie5]
Не бих се отказал от вземане под наем на PEN за ползване с моите 4/3 обективи, на по-нататъшен етап! Първо, живот и здраве, да пробвам трите DSLR-а заедно - и после да докладвам...
Мерси за предложението! [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум ревю - Olympus PL2
Автор: serjy   
Дата:   28-03-11 15:38

Jankoff, кефиш брадче [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »