Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Кой/Какво ви инспирира да снимате?
Автор: tonyboy79   
Дата:   24-03-11 14:18

Тодорински Вие се възгордяхте сега, че сте подреден до David LaChapelle, Miles Aldridge и Dave Hill. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой/Какво ви инспирира да снимате?
Автор: special_k   
Дата:   24-03-11 14:33

DONT PANIC
https://photo-forum.net/joro/emoticons/fing36.gif




Отговори на това съобщение
 Re: Кой/Какво ви инспирира да снимате?
Автор: junkpaper   
Дата:   24-03-11 14:45

Автор: mihajlov2
Дата: 24-03-11 09:03

Интересно, досега никой не е отговорил, че например изведнъж е усетил вътрешна потребност да снима, че фотографията за него е като рисуването за художника - страхотен начин да покаже собственото си виждане за света, който ни заобикаля, да го претвори през призмата на собствения си поглед, разбирания и философия, че за него няма по-добър начин да сподели чувствата и усещанията си, и т.н. и т.н.
А би трябвало...
- е то тва на всички ни е ясно [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой/Какво ви инспирира да снимате?
Автор: kayso   
Дата:   24-03-11 15:11

Е па Канон ми е апарата, ти как мислиш. Пред Никон никоя не иска да се съблича, не били секси [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой/Какво ви инспирира да снимате?
Автор: mikino   
Дата:   25-03-11 09:56

Кое ме предизвиква да снимам - ми всичко красиво... Не бих казала, че чужди фотографии биха ме вдъхновили - по-скоро се уча от тях.
За вътрешната потребност - да не мога да кажа, че я няма! Понякога, когато нямам възможност да мъкна апарат, пред очите ми се изреждат кадри - сутрешно слънце /отивайки на работа/, колега с рошава коса, приятно изглеждащ обяд, красив залез или някоя друга машина на две колела профучаваща по булеварда.... Еееех, що не го взех... Сръбят ме ръчичките само като видя нещо привлекателно.
Вдъхновения има много[shtrak] , но най голямото вдъхновение ми е природата и животинките.
Другото, което виждам във фотографията - пълен релакс, кеф, почивка, абе действа ми положително! [smilie5] Просто ми оправя настроението. След тъп ден в офиса, просто си връщам усмивката![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой/Какво ви инспирира да снимате?
Автор: MOPT   
Дата:   25-03-11 13:40

На мен просто ми е удоволствие да снимам и да си играя с апарата. Като малките деца и играчките :)
А понеже снимам основно децата си другият силен стимул е знанието, как ще се радват когато след 20-30 години гледат снимките си като бебета и деца :).

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »