Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: 60D
Автор: dismis   
Дата:   17-03-11 23:58

Доста добре казано pd :)

Отговори на това съобщение
 Re: 60D
Автор: vgramatikov   
Дата:   18-03-11 00:03

Сякаш като снимам с 7д и 85 1.8 правя по-добри портрети от с д80 и 50 1.8 [smilie18]
7д го взех само заради уайлдлайфа и канонската дълга оптика.До там за техниката.

Ба...дори нямам време да снимам в момента.
А вие се чудите каде да си наврете парите изкарани и събрани с толкова труд и лишения.

Приятелю ако имаш цели и желания техниката идва в последствие.Никога на идва първа.

Познавам един...относително известен фотограф във Варна...щастлив е с работата си техниката си. Снима с 50д и 18-135 ли беше...мода снима.
Кадри като неговите и с 5д2 24-70 2.8/70-200 2.8 и 85 1.2 няма да имаш.Познай зашо... [smilie3]

Познавам още един .... пионер в Бългрия.
Снима цял живот..минал е през филми,мународни награди и признания.
Минал е през 50д 10-22 и 17-55 2.8.
Сега е с 5д2 и 24-105 ф/4 ис...два софт бокса и много акъл.
Знаеш ли кога ще го стигнеш? Най-вероятно никога...не забравяйте ,че фотографията е изкуство.



Публикацията е редактирана (18-03-11 00:06)

Отговори на това съобщение
 Re: 60D
Автор: Subektiv   
Дата:   18-03-11 09:41

Фотографията е занаят пд, айде стъпи малко на земята, че взе да се изживяваш като най-големия специалист във фф.

Отговори на това съобщение
 Re: 60D
Автор: prisonbreak   
Дата:   18-03-11 17:03

И ся кво, 60Д е дърво, а д7000 е стълб.Така ли излезна.[smilie18]
То много ясно че при единия печелиш едно , а при другия друго.
Но за аматьор който си снима за кеф и повечко стриит и предметна, май жълтуркото е по-добрия вариянт.

Нямам никъкви обективи, на нито едната марка.
Те първа ще започвам да купувам.

Отговори на това съобщение
 Re: 60D
Автор: LubanskyJR   
Дата:   19-03-11 07:16

60д си е хубава машинка. бил дърво бил не знам какво си... Цъ!
Тъй като снимам с никон, но напоследък започнах да се занимавам повече с видео реших да си взема 60д за 1 месец и после да го върна. Така да го пробвам за повече време. (това му е хубавото поне, в чужбина можеш да си вземеш и после без проблем да го върнеш. пък не ща да го взимам и после да съжалявам! пари са си.)
та както и да е. след 1 месец ползване искам да си го взема.

Замисли се малко какво ще снимаш. мойто предположение е портрети... ми там и 20д да си вземеш като имаш един хубав 50/1.4 или 1.8 няма да видиш много разлика в снимките.
ако друго мислиш да снимаш замисли се какво... уайлд ли ще е? спорт? 7д за там.

Пък аз лично го взех предимно заради видеото и това което надделя за мен в сравнение със д7000 бяха 60к/с. За съжаление никона ги няма. пък и честно казано цветовете малко повече ме кефят на канона.

За мен идеално би било да си снимам снимки с никона. пък видео с канона. ма пари за 2-те няма. пък и обективи отгоре на това. но му се свиква. особено ако си снимал и преди с канон.

Както и да е... идеята ми беше... разбери какво ще снимаш! и тогава пусни тема кажи ни и тогава може би повече ще можем да ти помогнем! 60д е хубав апарат. в комбина с хубав обектив ще те кефи. :)

Отговори на това съобщение
 Re: 60D
Автор: prisonbreak   
Дата:   19-03-11 10:39

Ми какво ще снимам?
Предметна и по точно нещо за сток.Повечко ястия и така.Но си Падам и по пейзажи.
Спорт - Не съм фен.
Портрети също не съм много разибен, щото няма кой да снимам.
Повечко си обикалям улиците и така.

И моля ви.Не искам да си купувам стар тяло. 30д.....Д70...
не искам мнение за тях.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 60D
Автор: Tenev   
Дата:   19-03-11 11:03

Ами ти си за 5Д 2 [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 60D
Автор: harvester_vn   
Дата:   19-03-11 11:12

Tenev [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 60D
Автор: prisonbreak   
Дата:   19-03-11 11:25

Скъпичко ми идва 5д 2.

Отговори на това съобщение
 Re: 60D
Автор: LubanskyJR   
Дата:   21-03-11 17:27

Предметна... сток, пейзажи.
Ми 60д си ти е супер. Че ако и малко видео решиш да правиш, няма по-добро. :)
На някои може да не им харесва дисплея как се върти, но аз затова го предпочетох пред t2i и пред 7д. Само заради дисплея... е и там има малко ръчен контрол върху аудиото, ама то това едва ли ще ти трябва.

Така, че не им се връзвай, че дърво било, че не знам си какво. 60д си е як. и за нещата, които ти трябва ще ти върши чудна работа.

Друг е вече въпроса, че и д7000 и той ще ти върши чудна работа :) ама там ти си решаваш. по обективи по любов и т.н.

успех.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »