Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Да оплюем Никон.
Автор: tantris   
Дата:   25-03-11 17:08

Гледам минахте на хвалби. Да добавя и аз една[smile] - можеш да си параметрираш преглеждането на снимките така, че при триене на снимка следващата която се афишира да е по посока на преглеждането. Т.е ако изтриеш снимка номер 5 и идваш от номер 4 на екрана ще ти се появи снимка номер 6. Но ако идваш от номер 6 и изтриеш номер 5, ще ти се афишира снимка номер 4.

(тук бих сложил емотиконката със сърчицата, ако не се бях заклел никога да не я ползвам)

Отговори на това съобщение
 Re: Да оплюем Никон.
Автор: delivero   
Дата:   25-03-11 17:09

искам да са 100 плювнитееееееее


пу за мен са пфу пфу пфу [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Да оплюем Никон.
Автор: pefoto01   
Дата:   25-03-11 17:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да оплюем Никон.
Автор: jivkojj   
Дата:   25-03-11 17:09

Д90 я няма тая опция със 100-те %, но пък я има тая, когато зумнеш снимката, със задната врътка въртиш снимките, като увеличението остава константно и на същото място. Нещо повече - когато зумнеш и въртиш ПРЕДНАТА врътка, разпознава лицата и скача по тях. Може за 1-2 сек. да обходиш група и да видиш дали някой не е заспал [smile] [smilie24]
При д300 не знам дали е така, но по-новите - сигурно.



Публикацията е редактирана (25-03-11 17:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Да оплюем Никон.
Автор: delivero   
Дата:   25-03-11 17:12

хахахахахахахаххаа

за Тантрис


ами като минах в правилната вяра все плювам по Канон само съжалявам че си прпдадох Г3-то

Отговори на това съобщение
 Re: Да оплюем Никон.
Автор: tantris   
Дата:   25-03-11 17:12

Никоните са сапунееееерки!

(Плезеща се емотиконка)

Отговори на това съобщение
 Re: Да оплюем Никон.
Автор: delivero   
Дата:   25-03-11 17:13

изчезвам взел съм да пробвам 70-200 2.8 ако щерката бъде така добра и кандиса да я поснимам и после пак ще плювам благодаря за съветите...... [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Да оплюем Никон.
Автор: Alex-dan   
Дата:   25-03-11 18:14

[beer] Иначе аз тая опция с бутона я ползвам да ми показва хистограмата на цял екран, спестява ми скрол до нея :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »