Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: tantris   
Дата:   11-03-11 18:17

Мда, уикенда ще опитам да направя един титаничен тест[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: layman   
Дата:   11-03-11 18:22

photostoykov:
"запалянковците водят с 9:1!"

... и добре, че е така, за да има прогрес !

Първо, нормално е ламерите да в пъти повече и второ всяка една консуматорска индустрия разчита именно на запалянковците/техноманиаците, които са готови да надплатят 20% за 2% повече качество; така те предизвикват развитието, искайки все повече и повече техническо съвършенство - все пак това е нещо математически измеримо и е добър повод да се надуеш, че джаджата ти е с х% по-добра от тази на конкуренцията или от по-стар модел такава.

... а майсторите могат и с две и с двеста, така че техническите детайли там не са на пръв план, не че не са важни де ...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   11-03-11 18:45

То и с колите така... Собствениците на лъскави возила са доста повече от тези, които умеят да карат.


[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: georgivelev   
Дата:   11-03-11 18:51

Никон е марката! Всички, които снимате с друго, сте гейове! [beer] [smitten] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: gbrain   
Дата:   11-03-11 18:59

Мухахахаахах [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: ники1   
Дата:   11-03-11 19:22

Автор: IvoZafirov
Дата: 11-03-11 18:45

То и с колите така... Собствениците на лъскави возила са доста повече от тези, които умеят да карат.
[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: otvorenia   
Дата:   11-03-11 19:38

georgivelev :
Абе мене поне гей, не ме е излъгал. Подвеждали са ме не-гейове.
Имам един приятел който насякъде където отидеме и наякой почне да се оплаква че някъде са го излъгали, че не вървят нещата заради кризата и той им казва : стани гей и всичко ще се оправи.
По темата:
повече собственици на горните фирми след дълго проучване по една или друга причина са избрали една от двете марки. Е как да убедиш такъв човек че е направил грешка, изведнъж всичко се срива.
Става така че най яростните подръжници на фирмата която притежават е точно поради факта че техната фирма не притежава тази или онази екстра която те виждат в конкуренцият и биха искали да притежават.
Ако ме питат мене защо съм на Канон веднага бих посочил прагматични причини.
Преди седмица с неудоволствие пак закупих 5Д2 ( за 3-ти път ) защото нямам избор а и имам само ФФ обективи.
Просто е .
Другата причина да стоя на Канон е че има монопол тука и всичко е завишено с около и под 40% спрямо Щатските и Хонг Конг-ските цени откъдето пазарувам
Без да се сърдят хардлайнерите ама тоя дето печели награди за wildlife фотография снима с Канон. Вземете му се скарайте да мине на Никон



Публикацията е редактирана (11-03-11 20:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: didesignbg   
Дата:   11-03-11 19:46

хихи, tantris внимавай с очилата [smilie5]
спомням си с муу не можахте да се разберете по темата нещо[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: Vector   
Дата:   11-03-11 19:54

Никон е марката! Всички, които снимате с друго, сте гейове! [beer] [smitten] [cool]


Ах тиии, талибанинооо..... ако те надуши Сержиньо, не моа те мисла!
[smilie18][smilie18][smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: exobexo   
Дата:   11-03-11 19:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: Amigo   
Дата:   11-03-11 20:09

[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: mopt   
Дата:   11-03-11 20:47

Никон е марката! Всички, които снимате с друго, сте гейове!

И жените ли ? :)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: Vanquished   
Дата:   11-03-11 21:05

Гей се използва за лесбийки също.Поне в чужбина.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: Amigo   
Дата:   11-03-11 21:21

написа:

> Гей се използва за лесбийки също.Поне в чужбина.



а в БГ пък си имаме лесбийци [smilie18] [smilie18] [smilie6] [smilie6] в Зоната е пълно с такива [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: vikitovikito   
Дата:   11-03-11 21:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/фенове са повече от умеещите да снимат добре с ка
Автор: NeDDRaG   
Дата:   11-03-11 21:25

satyno написа:

> По-скоро въпросът би трябвало да е защо хейтърите/феновете на
> коя да е марка камери са повече от умеещите да снимат добре .
>
> На мен ми е странно, защо за първа камера се препоръчват
> най-новите камери , при положение, че по-добра комбинация за
> същите пари би била стара камера от същия клас и марка/например
> две поколения по-стара/ + хубав(и) обектив(и). Така или иначе
> докато човек се научи да снима с DSLR човек му е нужно време, в
> което е е все тая с какво тяло е, но не и с какви обективи.
>

>
> Публикацията е редактирана (11-03-11 15:05)


Ами според мен си е загуба на пари. Ако видиш, че това не е за теб, старата камера е трудно продаваема.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: hotsnail   
Дата:   11-03-11 22:10

ЕЕЕЕЕ супер тема!!!!


Явно на всички е ясно че Сони, Олипус и Пентакс мрънкалата снимаме добре!

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: jivkojj   
Дата:   11-03-11 22:13

Явно на всички е ясно че Сони, Олипус и Пентакс мрънкалата снимаме добре!

Ми не точно. Те просто са в статистическата грешка [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: Amigo   
Дата:   11-03-11 22:27

[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: vikitovikito   
Дата:   11-03-11 22:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: jivkojj   
Дата:   11-03-11 22:51

vikitovikito, е, то никога не е късно да го продадеш и да си купиш свястна камера. [smilie5]

ПС, все се каня да те питам, дали имаш нещо общо с досадния флудер минолта9, дето го изритаха преди време от тук? Някак много ми напомня сила ти на писане с неговия тогава. [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: tonyboy79   
Дата:   12-03-11 01:01

@vikitovikito на майстора фотограв обектиф не му требве. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: npelov   
Дата:   12-03-11 03:46

Ааа, не е вярно. До сега не съм показал омраза към никой канонски апарат и въпреки това не мога да снимам.
Никон били лоши, канон били лоши, едни шумят, други направо си викат ... аберации разни ...
А бе хора, ако бяха лоши щяха ли да са едни от най-купуваните марки фотоапарати?
Ама на - нали трябва да има повод да се разприказва човек. Не може по цял ден да бачка ... особено в Петък [smilie25]

Обаче пък хич не ми пречи на удоволствието от снимането нито това, че не съм майстор, нито това че от време на време ми фулят апарата че бил боклук както всички други произведени от Nikon. (тук някой ще се обади "и обективите"[smilie25] )

@tonyboy79
Те и любителите могат без обектив. Това е снимано през дупка, пробита в кутия от CD:

http://gallery.croler.net/d/82132-2/pinhole-test.jpg


П.П. знам че е криво и ... (и аз съм забелязал) че не е на ... "фокус" [smilie18]



Публикацията е редактирана (12-03-11 03:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: photostoykov   
Дата:   12-03-11 12:25

Съгласни ли сте с констатацията, че само Nikon-ци са мачовци, а останалите са с мьеки китки?

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Canon/Nikon хейтърите/феновете са повече от умеещите да снимат добре с каквато и да е камера?
Автор: photostoykov   
Дата:   12-03-11 17:34

А Canon-ци какви са?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »