Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Рекламацийка срещу PhotoPavilion
Автор: navy   
Дата:   10-03-11 17:34

Не се научихме да не коментираме прибързано при факти само от едната страна...

Не защитавам Павилиона... но тази тема е един вид 'долна постъпка'.

Този проблем засяга двете страни и едва ако няма решение и има ощетена и неовъзмездена страна - да се пуска тема!

Много бързате... като телета пред майките си...
 Re: Рекламацийка срещу PhotoPavilion
Автор: vldiliev   
Дата:   10-03-11 17:35

Вижте, целта на темата беше само една - подобряване качеството на обслужване. Факт ли е всичко, което написах - факт е! Има ли грешка от страна на Павилиона - има! Защо не съм им се обадил? А защо е трябвало да им се обадя? Защо изобщо се е стигнало до там да се налага да им се обадя? Когато клиент изпълнява своята част от сделката без уговорки се очаква същото и от отсрещната страна. А по какъв начин ще стане това е единствено и само проблем на продавача. Клиентът не би трябвало да се интересува. В крайна сметка не е важно да се измете нацапаното, а да не се прави мръсно! Аз тъй виждам нещата...

Нека темата бъде приета като стимул за продавачите, вместо като вредител, защото точно такива теми провокират по-доброто обслужване. Темата решава не само мой персонален проблем, а да се надяваме и бъдещи ваши, колеги! Не крия, че съм доволен от адекватната реакция на ФотоПавилион и се моля повече подобни недоразумения да не се случват. А дали щеше да е същото, ако не бях пуснал темата? Въпросът остава отворен...



Публикацията е редактирана (10-03-11 19:55)
 Re: Рекламацийка срещу PhotoPavilion
Автор: belia   
Дата:   10-03-11 17:41

Филтърът ще бъде заменен когато получат новата доставка от Cokin
Надявай се[smilie5] аз чакам един държач Cokin година вече.Година! Поръчан е миналия април. И платен съответно.Омръзна ми да им звъня вече. Два пъти ходих, бавели им поръчката от чужбина, ненам си кво, не зависело от тях...тъпото е, че си получихме филтрите, а не можем да ги ползваме. И че са служебни, купени по мое предложение...неам думи просто[smilie9]

 Re: Рекламацийка срещу PhotoPavilion
Автор: vldiliev   
Дата:   10-03-11 17:47

Държачи има в комлектите. Една от причините да закупя H211 беше точно наличието на държач в него (заради втория ми обектив). Вярно е, че цената не е като да си купиш само държач, но получаваш и няколко филтъра, които в комплект излизат по-евтино, отколкото ако ги купиш поотделно. Въпрос на предпочитания и нужди в крайна сметка...



Публикацията е редактирана (10-03-11 17:48)
 Re: Рекламацийка срещу PhotoPavilion
Автор: navy   
Дата:   10-03-11 17:54

Ако целта на темата ти е била да подобриш качеството... щеше да я напишеш по друг начин [smilie7]

На мен тия не ми минават...
 Re: Рекламацийка срещу PhotoPavilion
Автор: ivan_varna   
Дата:   10-03-11 17:56

Голямо защитаване на Павилиона голямо нещо , Неви да не си на хонорар :PP [smilie25]
 Re: Рекламацийка срещу PhotoPavilion
Автор: belia   
Дата:   10-03-11 17:56

има, да, но няма комплекти на 82мм, за това поръчахме отделно
 Re: Рекламацийка срещу PhotoPavilion
Автор: seuret   
Дата:   10-03-11 17:58

По-скоро belia трябва да пише нещо такова, иначе темата е много подличка и некоректна...Първо се постарай да си оправиш нещата с търговците, пък после разтръбявай навред за неволите си! Много знаеш ти, дали не е отваряно преди да влезе в България и т.н. възможни ситуации... Малко като в един БГ филм...Който не разбира...и бърза да пикае!
 Re: Рекламацийка срещу PhotoPavilion
Автор: atin   
Дата:   10-03-11 18:10

Специално варненския клон са пичове; правили са ми много жестове без да съм значим клиент. Мисля че с диалог нещата са били решими. Не взимам страна но нещо ми говори че темата е неуместна.
 Re: Рекламацийка срещу PhotoPavilion
Автор: Suggs   
Дата:   10-03-11 18:16

atin написа:

> Специално варненския клон са пичове; правили са ми много
> жестове без да съм значим клиент.

И с мен е така [smilie24] .
 Re: Рекламация срещу PhotoPavilion
Автор: navy   
Дата:   10-03-11 18:21

Да, на процент съм, какво си мислите...

За мен е подъл самия факт, че след някакъв проблем човек почва да реве в публичното пространство, без да е дал шанс за корекция...
В не малко случаи се оказва, че виновника е този, който реве у форума и се прави на ранена патица...

Може много да ми знае устата, ама не съм гадняр и да тичам при 'моля другарката' при първия проблем...
И аз съм имал проблеми, не един, и не само с Павилиона, но тези неща се случват дори в най-добрите английски семейства...
 Re: Рекламация срещу PhotoPavilion
Автор: asahi   
Дата:   10-03-11 18:37

Искал човекът да си помрънка, намерил форум - какво необичайно дотук?
 Re: Рекламация срещу PhotoPavilion
Автор: vldiliev   
Дата:   10-03-11 18:38

@navy

Монетата винаги има две страни... ти разбираш едната, аз другата.

Не знам как тъй ме приравни с виновник при положение, че грешката не е от моя страна. Моето е реакция в следствие на допусната грешка. Грешка, която е факт. Отричаш ли я?
И пак да повторя - сделката трябва да е ОК по начало, а не да се дооформя в последствие.

Ако бях платил на Павилиона с фалшиви пари, щяха ли да ме оставят да си поправя грешката? По твойта логика те щяха да са виновни затова че са отишли в полицията, вместо преди това да ми се обадят и да ме оставят да си поправя грешката с истински. Абсолютни глупости...

Темата прекалено много започна да се разводнява, тъй че аз спирам до тук.



Публикацията е редактирана (10-03-11 18:38)
 Re: Рекламация срещу PhotoPavilion
Автор: navy   
Дата:   10-03-11 18:43

Ако беше платил с фалшиви пари... щяха да ти звъннат и като нормални хора да се опитат да изяснят проблема...

... нямаше да пускат такива емоционални теми.


Като се замисля... нито павилиона, нито фотосинтезата досега са пускали такива теми.
А нелоялни клиенти... с лопата да ги ринеш!

А тема като твоята не е първата... за съжаление няма и да е последната.

Не очаквай разбиране от МЕН, защото ТИ не си го проявил към хора, с които правиш бизнес!

Ясен ли съм?
 Re: Рекламация срещу PhotoPavilion
Автор: navy   
Дата:   10-03-11 18:44

П.П.
Форума не е полиция...
 Re: Рекламация срещу PhotoPavilion
Автор: psychoiho   
Дата:   10-03-11 18:56

хаххаа, както всеки народ си заслужава управиниците, така всяка клиентела си заслужава обслужването

добре че имам избор :)
 Re: Рекламация срещу PhotoPavilion
Автор: yakumo   
Дата:   10-03-11 18:56

Ей, я се върнете на унгарките, чехкинчета и полякинчетата, че нещо много се натоварихте с тоз... бизнес [smilie5]

 Re: Рекламация срещу PhotoPavilion
Автор: ivenchev   
Дата:   10-03-11 19:00

и според мен момчетата от Павилиона във Варна са много точни [smilie24]
 Re: Рекламация срещу PhotoPavilion
Автор: vldiliev   
Дата:   10-03-11 19:05

navy: "Ако беше платил с фалшиви пари... щяха да ти звъннат и като нормални хора да се опитат да изяснят проблема...

... нямаше да пускат такива емоционални теми."


На мен тия не ми минават... (Помниш ли?)

psychoiho написа една много хубава приказка доста по-нагоре в темата - "ако мине-мине". Стандартна практика Made in BG! Факт!
Щом ви е кеф, търпете!



Публикацията е редактирана (10-03-11 19:05)
 Re: Рекламация срещу PhotoPavilion
Автор: saltatrix   
Дата:   10-03-11 19:06

И от мен един глас за Варненския. Вдигнете им заплатите! [smilie24]
 Re: Рекламация срещу PhotoPavilion
Автор: ivan_varna   
Дата:   10-03-11 19:12

Да бе баш на Варненските, по скоро ги глобете ако са същите онея от преди година и половина.
 Re: Рекламация срещу PhotoPavilion
Автор: georgivelev   
Дата:   10-03-11 19:30

Напълно подкрепям ОП. Това, че не са проверили какво продават, е много грубо нарушение. Прави ми впечатление колко лесно губят клиенти. Но, разбирам ги, малка фирма са, търсят начин да се задържат на повърхността.
 Re: Рекламация срещу PhotoPavilion
Автор: Alex-dan   
Дата:   10-03-11 19:43

Аз на времето исках да си поръчам филтър и такова мотане падна, че чак забравих за него... А тука само гледам покрай мои познати в Пловдив магазина каква галимация е... Съжалявам, аз от там не пазарувам... Да не говорим, че в моята чанта сигурно има повече неща на Никон от на витрината им [smilie18] Съжалявам, че няма Синтезис в Плд [smilie11]



Публикацията е редактирана (10-03-11 19:48)
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена