Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: ПЛАНИНСКИ ПЛЕНЕР - Снежен Пирин от изгрев до залез - 1/3 април
Автор: kirilius   
Дата:   11-03-11 21:45

Lalinda, Газей го прекръстиха на Войводски връх, обаче още не съм срещал някой, който да му вика така [smilie21]

Относно физическата подготовка, за планина най-добре се тренира на планина. Но като няма риба и ракът е риба [smilie5] През февруари изкачих два върха над 5000м, където си трябва физическа подготовка. Тъй като живея в Торонто, където няма планини, наложи се да тренирам в зала - само бягане по машините. Адски досадно, но алтернативата беше да бягам вън в снега на -15. Така или иначе постигнах желаната форма само в зала. Инак специално за живеещите в София една-две разходки до Черни Връх без лифт ще свърши работа.

За пленера определяно препоръчвам да се иде по Полежан. Гледката от вр. Безбог далеч не е същата. Ако има ентусиасти в групата, които са по-добре екипирани и времето е хубаво, могат да стигнат до Малък Полежан, от където Дженгал се вижда най-добре. От Газей пък се виждат Стражите много добре.

autosvet, като тръгваш с примус на еднодневен излет, да не забравиш да си вземеш и ютията. Може да потрябва, ако си измачкаш дрехите [smilie18]



Публикацията е редактирана (11-03-11 21:56)

Отговори на това съобщение
 Re: ПЛАНИНСКИ ПЛЕНЕР - Снежен Пирин от изгрев до залез - 1/3 април
Автор: kirilius   
Дата:   11-03-11 21:51

kalingo27, подвеждааш хората. Газейският циркус е едно от любимите ми места в Пирин, но там зимата е меко казано опасно - особено за хора, които нямат опит.

Отговори на това съобщение
 Re: ПЛАНИНСКИ ПЛЕНЕР - Снежен Пирин от изгрев до залез - 1/3 април
Автор: kalingo27   
Дата:   11-03-11 22:01

Да,емоционално реагирах, така може да се тълкува. Визирах запитване на Lalinda ! Уточнявам ! Препоръчвам, но дори и в различен от зима сезон на годината, трябва да се преценяват физическите възможностите.Допълвам, че минаване на газейски циркус и езера е сериозно нещо, само за различно от зима! За зимен сезон не препоръчвам вр.Газей, не е невъзможно, но не препоръчвам, идва множко! Иначе Не подвеждам, прочети какво съм писал по рано и там никъде не съм казвал Газей. Писал съм, че посоката е вр.Безбог, заради по достъпен, а иначе е вр.Полежан. Категорично не препоръчвам зима и е опасно, и нямат работа до Попово езеро ! !



Публикацията е редактирана (11-03-11 22:08)

Отговори на това съобщение
 Re: ПЛАНИНСКИ ПЛЕНЕР - Снежен Пирин от изгрев до залез - 1/3 април
Автор: photosynthesis   
Дата:   14-03-11 15:27

Може да включим и преход до Полежан, но зависи и от групата. Преходът не е от леките, около 4 часа е и при всички случаи няма да стане през първия ден, тъй като няма да ни стигне времето.


Отговори на това съобщение
 Re: ПЛАНИНСКИ ПЛЕНЕР - Снежен Пирин от изгрев до залез - 1/3 април
Автор: dau   
Дата:   14-03-11 16:23

Полежан наистина ще е по-добре [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ПЛАНИНСКИ ПЛЕНЕР - Снежен Пирин от изгрев до залез - 1/3 април
Автор: rody   
Дата:   14-03-11 22:59

Ако се качите на Полежан ще видите почти целия Пирин, но през зимата се съмнявам в изкачването - по ръба има големи козирки от сняг. Водача ще прецени.

Отговори на това съобщение
 Re: ПЛАНИНСКИ ПЛЕНЕР - Снежен Пирин от изгрев до залез - 1/3 април
Автор: kirilius   
Дата:   08-04-11 18:22

Бре тоз пленер състоя ли се? Къде могат да се видят снимки? Аз съм в чужбината и не можах да се включа, но съм пириноман и ми е интересно [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ПЛАНИНСКИ ПЛЕНЕР - Снежен Пирин от изгрев до залез - 1/3 април
Автор: apollo   
Дата:   08-04-11 19:12

И на мен ми е интересно [cool] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: ПЛАНИНСКИ ПЛЕНЕР - Снежен Пирин от изгрев до залез - 1/3 април
Автор: georgivelev   
Дата:   10-04-11 23:58

не се състоя. Бях сред записаните и съм леко разочарован. Но пък днес, 1 седмица по-късно, бях в Гърция, там е 24 градуса жега, какъв пирин, къв снежен пленер, кви пет лева. Лято е вече, панимайш?

Отговори на това съобщение
 Re: ПЛАНИНСКИ ПЛЕНЕР - Снежен Пирин от изгрев до залез - 1/3 април
Автор: promis   
Дата:   11-04-11 15:23

Жалко [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: ПЛАНИНСКИ ПЛЕНЕР - Снежен Пирин от изгрев до залез - 1/3 април
Автор: apollo   
Дата:   12-04-11 11:05

Лято не лято, който е изпуснал зимната красота... просто е изпуснал много... иначе сладникавите плажчета у Гръци са ясни [smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »