Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Сапунерка с ръчни настройки
Автор: tonitka   
Дата:   16-03-11 10:04

Като имаш ДСЛР за какво ти е тая сапунерка? Аз от няколко години ползвам само чантите на апарата и за дамски! С 600 то лева бих си купила обектив![smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка с ръчни настройки
Автор: gen4o13   
Дата:   16-03-11 10:04

Вчера видях Canon PowerShot A640 в магазина на Fuji в Карфур за 399 левчета[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка с ръчни настройки
Автор: YourDream   
Дата:   16-03-11 10:29

Защото не ми е удобно да си мъкна ДСЛР-а навсякъде. И да го мисля постоянно.. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка с ръчни настройки
Автор: Svetlio70   
Дата:   16-03-11 12:40

realnoncho да прав си......не бях сигурен за модела затова така го написах [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка с ръчни настройки
Автор: desmes   
Дата:   16-03-11 12:49

сравнение Canon PowerShot A640 и Samsung WB600


в www.dpreview.com могат да се видят детайлно проведени тестове.

Всеки определя лично за себе си какво качество го устройва.

Ако бихте приели да носите нещо малко по-голямо от сапунерка , /в дамската чанта винаги има място / Olympus E-PL1 с Olympus 14-42mm F3.5-5.6 , предлагат ниво на качество, в категорията на DSLR.

Тук, в базара има 2 оферти , които са в ценовия диапазон 600лв.

E-PL1 има вградена светкавица, но се води малко по-нисък клас от E-P1 / който , за сметка на това, не включва такава /.



Публикацията е редактирана (16-03-11 14:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка с ръчни настройки
Автор: ivanov.10   
Дата:   16-03-11 14:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка с ръчни настройки
Автор: vladihg   
Дата:   16-03-11 16:48

А 640 е екстра, с отличен обектив, с много детайлна и рязка картина, която отвява много по-скъпи Hi-end сапунери - примерно разни ЛХки на Панасоник, но това важи само при 100 ИСО. От ИСО 200 нагоре А640 е зле, дори спрямо бюджетните ултразумове с малки матрици...

Като цена-качество Самсунг ВБ600 е №1 в момента и въпреки че има кусури бързо им се свиква и може да бъдат игнорирани. 2 пъти по-скъпият от него прехвален ТЗ10 не снима по-добре от ВБ600 [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка с ръчни настройки
Автор: YourDream   
Дата:   16-03-11 18:34

Засега май клоня към Самсунга. Ще ходя да го тествам тия дни. Разликата в цената ще отиде за обективче.. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка с ръчни настройки
Автор: vladihg   
Дата:   17-03-11 10:19

Тук го дават и с 4 ГБ карта

За малко повече пари в ТМ предходният WB500 като цяло се справя по-добре с картинката, но пък като модел е с по-малко екстри и леко орязани ръчни настройки.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка с ръчни настройки
Автор: YourDream   
Дата:   17-03-11 11:26

Да, аз точно там си го харесах с картата.. [smile] Разглеждах ревюта, снимки, характеристики и т.н. WB500 съм чувала, че е добър, но като че ли WB600 повече ме устройва. WB650 пък няма да взема заради GPS-a, само да ми натоварва машинката.. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка с ръчни настройки
Автор: vnvas   
Дата:   17-03-11 16:08

Що не видиш и това канонче - Ixus 870IS. Доста читава картинка вади
http://www.photographyblog.com/reviews_canon_digital_ixus_870_is_3.php

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка с ръчни настройки
Автор: batstako   
Дата:   17-03-11 16:51

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] SAMSUNG [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Тия вече всичко правят бе, от клечки за зъби през тостери та до плазми....... егати фирмата



Публикацията е редактирана (17-03-11 16:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка с ръчни настройки
Автор: vnvas   
Дата:   17-03-11 17:30

Правят я, ти лапай мухите[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка с ръчни настройки
Автор: batstako   
Дата:   17-03-11 18:22

Правят трошлящи висящи по сервизите [smilie18], ти що не предложи телефон нали снима като ДСЛР а е по малък от сапунер [cool] [smilie18] [smilie18] [smilie18].
Освен това сапунерите на Nikon i Canon нямат много общо с ДСЛР им. Двете марки не са от най добрите в тоя клас апарати. Избора си е твой все пак[smilie24]



Публикацията е редактирана (17-03-11 18:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Сапунерка с ръчни настройки
Автор: vnvas   
Дата:   17-03-11 19:18

Бих предложил N8, но проблема е че с нея се снима по-трудно в сравнение с фотоапарат[smilie5] Доста е капризна камерата на N8, на Авто е на доста средно ниво, непрекъснато трябва да я чоплиш в настройките за да измъкнеш нещо по-така.



Публикацията е редактирана (17-03-11 19:29)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »