Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Сигурно ви се е случвало :)
Автор: mikino   
Дата:   11-03-11 08:58

СМЕНА - 8 [smilie24] ей на такова се учих от дете [smilie24] Тия апаратчета са много готини! По повод това се сетих: Отиваме с нашите 91ва в Италия на гости. До тогава, само някои хора можеха да пътуват извън граница и като настанаха промените, първата работа ни беше да идем до там. Та пътувахме си ние 4 дена с железниците. Меракът ми беше голям, защото тогава въпросната СМЕНА 8 беше почти нова. Слизаме на гарата в Рим, баща ми хваща сака да слезе и дръжката се къса - "прас" на перона, сака пада, удря се в ъгъла, от страната на апарата, вадя и... Нямаше как да задържа сълзите си - пукнат обектив [smilie10] [smilie2] Като хора без много средства едниственото, което ни остана е докато обикаляме Италия, от всяко място да си купим една дузина картички - още съжалявам. Дано някой ден пак ми се отвори парашутчето да обиколя тази страна - Рим, Милано, Асизи, Неапол, Флоренция... [smile] Никога няма да забравя този фал...

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ви се е случвало :)
Автор: crowie   
Дата:   11-03-11 09:04

@mikino .... чак на мене ми става лошо, като те чета ....[smilie2] [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ви се е случвало :)
Автор: mikino   
Дата:   04-04-11 10:16

crowie
Беше ми мнооооого лошо...

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ви се е случвало :)
Автор: h.svinaroff   
Дата:   04-04-11 10:43

Моята история-издънка не включва оборудване или мен (не че не правя тъпотии, но за сега нямам нещо фрапиращо за разказване), а един вид независещи от мен обстоятелства: правех подобна на ТАЗИ снимка. Идеята ми беше да хвана нощния влак Пловдив-Варна (този от снимката), докато минава през въпросния прелез, но на лунна светлина. Преди да мине влакчето се заредих, за да си направя сериите звездни следи; всичко си беше нагласено така, че да събера доволно дълга звездна следа, да снимам влака и да си ходя към един през нощта. Стана един, един и половина, два...към три вече ми писна, почнах да мръзна, образува се конденз по обектива, но влакът не мина...още не мога да си обясня как цял един еженощен по разписание влак излипсва точно тази нощ... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ви се е случвало :)
Автор: mikino   
Дата:   07-04-11 11:28

Ми... Влакове, ко да ги прайш...
[smilie24] Видях снимката... [smilie24]
Имало е за како да чакаш!

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ви се е случвало :)
Автор: mikino   
Дата:   16-05-11 11:26

Онзи ден... [smilie5] Цял ден се мотах с колелото из парка. Бре снимах, снимах и чаках от нейде да се появи катеричка. Бях си навила на пръста, че искам да снимам катеричка [smilie18] Та бая се поизморих, няма късмет до привечер. Накрая се отказах и прибрах апарата. Тръгнах да си ходя. И видиш ли ... Щях да сгазя един катеричок! За една бройка! Едвам спрях, докат извадя сите работи опитах да е със скоростта на светлината ама уви. Катеричока взе че заподскача и тръгна да си ходи по задачките му.
Като за капак, извадих апарата, включих го и тръгнах да снимам... [shtrak] МАРКОООООО.... Нищо не излезе естествено [smilie18] Цял ден да чакам една тъпа катерица, накрая да се появи в най-неподходящия момент...[smilie18] [smilie18] От яд, пих две бири [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ви се е случвало :)
Автор: mugen   
Дата:   16-05-11 11:33

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ви се е случвало :)
Автор: lumix   
Дата:   16-05-11 12:41

mikino, не знаеш ли че катериците ядат орехи...:-)




https://photo-forum.net/static/site_pics/127/Lumix_1082620382_Doverie.jpg




https://photo-forum.net/static/site_pics/124/Lumix_1086000066_Gotowa-za-zimata.jpg





https://photo-forum.net/static/site_pics/128/Lumix_1081603400_Katerichka-s-oreh.jpg



...първо и даваш орех и тя ти става модел ...[smilie5]





Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ви се е случвало :)
Автор: mikino   
Дата:   16-05-11 13:43

Честно казано не се сетих [smilie5]
Следващият път се зареждам с дузина ядки [smilie18]
Снимките ти са страхотни![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ви се е случвало :)
Автор: crowie   
Дата:   16-05-11 14:22

Вчера щях да се самоизям за един изтърван кадър: излизам и гледам една ограда от онези-телените, а на един от циментовите стълбове, които я държат-оранжев котарак се крепи на връхчето му, застанал в уникална стойка, прегърбен и едновременно- елегантен .. втренчи се в мене с грамадните си жълтеникави очи... светлината-перфе- тамън него огряваше на залез...вадя бързо апарата...щракам....кога гледам- експозицията на + нещо си-снимката-бяла!!! Котаракът ме погледна разочарован и не ми даде втори шанс...изчезна нанякъде [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ви се е случвало :)
Автор: mikino   
Дата:   16-05-11 14:36

[smilie24] [smilie18] [smilie24] [smilie18] Гаднооо, котака сигурно ти се е изхилил и си е рекъл "Де тоз папарак, не можа да ме хване в компромат"[smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »