Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Снимки за Вики
Автор: rusinov   
Дата:   16-02-11 14:17

Сигурен съм. Викайте другия път и ние ще снимаме благотворително, стига да има желаещи! [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: brb   
Дата:   17-02-11 10:57

Здравейте,
бих искала да благодаря на всички, които допринасят със снимки за каузата на Вики.

Относно качването,
има закъснение, но то е продиктувано от факта, че и админа на мейла както и момичето, което поддържа сайта и галерията работят.

Опитваме се да бъдем максимално експедитивни, но понякога сме ограничени от времето, с което разполагаме.

Тепърва започва да работи галерията като продажби и вярвам, че скоро ще заработи ефективно.

Това е част от кампанията, която може да продължи във времето-все пак към момента остават около 5 000 лв. които трябва да се набавят за третия курс, а остават още два курса до приключване на лечението.

Другият път когато организираме снимане на открито, ще го обявим и тук непременно.

Ако имате някакви въпроси, може да се обърнете към мен или към меила на галерията.

И искам да добавя, че може и да има малко забавяне, но всеки един пост тук и всеки един меил се отчита и се обработва.

С малко закъснение, но се четат и помнят нещата и се действа.

Хубав ден!

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: ivan_varna   
Дата:   18-02-11 09:44

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: Naya   
Дата:   18-02-11 23:59

Жоро, Бони, чудесно е, че заставате зад тази инициатива![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: ksietta   
Дата:   21-02-11 18:40

Опита показва, че със снимки трудно се събират пари... но ако все пак някой има желание да закупи нещо в полза на Вики - може да погледне и тук - галерии

Случая с Емил на този етап е приключил, така че... А и от доста време няма продажби, с изключение на периода около Байландо. Извинявам се на другите автори че не ги питам... но са много, а и не вярвам някой да откаже.

Гледам че една относително малка сума остава за събиране, известен брой дребни преводи с PayPal и по банка и е готово...


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: J0R0   
Дата:   25-02-11 23:12

Има вече престрашили се за фотосесия в подкрепа на каузата :-)


















Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: DeePPaSSioN   
Дата:   26-02-11 00:38

Имате поща [smilie24]
Подбрах тези снимки, защото ми се сториха подходящи, но предоставям всички мои снимки, ако вие предцените, че нещо е подходящо. Нямам представа кое би прадставлявало интерес за потенциалният купувач.
Вие сте прекрасни!


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: Naya   
Дата:   26-02-11 01:39

DeePPaSSioN, идея нямах, че автор от твоето ниво ще застане зад тази инициатива. Явно повече трябва да вярвам в хората. Респект!
JORO, сигурна съм, че ще последват и още [beer]

ksietta, нашият опит показва, че за няма и 10 дни се събраха около 13 000 лева от благотворителни снимания и шумотевицата около тях[shtrak]



Публикацията е редактирана (26-02-11 01:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: danny_falin   
Дата:   28-02-11 12:20

всички мои снимки въщо са на разположение за тази кауза, имам всички в голям размер

поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: J0R0   
Дата:   28-02-11 15:06

Фотосесиите продължават :-)









Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: 1000_biri   
Дата:   01-03-11 14:01

[smilie24]
ако харесате нещо и от мен- на драго сърце
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: J0R0   
Дата:   12-03-11 08:22


http://photo-zona.net/joro/t_001.jpg





http://photo-zona.net/joro/t_0062.jpg





http://photo-zona.net/joro/t_0081.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: dikra   
Дата:   12-03-11 08:39

Добри новини [smile]

http://www.help-viki.info/

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »