Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Снимки за Вики
Автор: Mojito   
Дата:   10-02-11 20:26

В името на това да сбъднем мечтата на една майка детето и да проходи, обединихме усилия и създадохме галерия, където да продаваме отпечатъци на свои кадри, а парите от тях да отиват за лечението на Вики.

Вики страда от детска церебрална парализа и има нужда от няколко курса на лечение в Израел. Семейството й е в непрестанна борба за осигуряване на редовни курсове на лечение и набиране на средства. Всичко е прозрачно, доказано, подкрепено с публично изнесени документи, можете да се убедите в това тук -
http://www.help-viki.info/



Галерията със снимките се намира на адрес:
http://gallery.help-viki.info/


Снимките се отпечатват на хартия Лустер с любезното съдействие на Photo Place, които предоставят 20% отстъпка за печат на кадрите.


Обръщаме се и към вас с покана да се включите, като начините да помогнете са два:

1. Да изпратите ваши кадри за инициативата, които ще бъдат качени в галерията, като отбележите на тях размера (20х30, 30х40 или 20х20) и също така дали ги предоставяте само за отпечатване или и като файл. Това трябва да бъде указано в името на малкия файл (за галерията), който следва да бъде с размер до 800 пиксела по дългата страна. Моля, наименовайте файловете по следния образец:
Моjito_1_print_20_30, Mojito_2_print_file_20_20

Превютата за галерия изпращайте на адрес:
gallery@help-viki.info

Aко някой пожелае да закупи ваш кадър, администраторът на сайта ще се свърже с вас, за да ви подаде адреса на zed и да ви помоли да изпратите кадъра за печат. В случай, че някой желае да закупи файл, то отново администраторът на галерията ще ви подаде ел. поща на получателя.

2. Вторият начин да помогнете е разбира се като закупите кадър/кадри от галерията.

За целта е необходимо да внeсете следните суми по сметката на Вики:
- 35 лв., ако живеете в България
- 30 евро, ако живеете в чужбина (различната цена е обоснована с разликата в стандарта на живот). Плащане с PayPal също е възможно (повече информация на сайта www.help-viki.info).
- изпращате електронна поща на адрес: gallery@help-viki.info като посочите :
А) номера на снимката или снимките, които сте избрали
Б) детайли по извършения превод към сметката на Вики
В) точен адрес на получаване и предпочитано време за доставка (в случай, че се получава отпечатък на снимката чрез ЕКОНТ).

Изберете да получите:
- едно копие на хартия „Лустер” 290 гр., във формат 20 x 20 см., 20 х 30 см. или 30 х 40 см., в зависимост от сигнатурата на кадъра. При получаване на пратката от ЕКОНТ, Вие трябва да заплатите сумата от около 14 лв., която включва доставката и печата.

или

- файл (дигитално копие на избрания кадър) - фотографиите, които са отбелязани като „файл”, могат да бъдат доставяни като адрес за сваляне на голям файл или като прикачен файл в електронно писмо до адреса на изпратената заявка.

Това е, дълго стана, но силно се надявам да помогнем!


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: pumabg   
Дата:   10-02-11 20:41

Страхотна идея! Дано малката се оправи!
Имам и друго предложение. Нека хората, които търсят снимки с конкретна тематика пускат запитване в тази тема! Всеки който има нужните кадри ще праща на купувача а парите ще отиват в сметката на Вики ..
Аз предоставям безвъзмездно всички мои снимки в пълен размер за каузата …
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: мара   
Дата:   10-02-11 21:02

и аз. поне тези, кото ПАЗЯ в пълен размер.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: brb   
Дата:   10-02-11 21:16

Искам да споделя, че много бих се радвала да видя нови и свежи попълнения в галерията, но бих искала да ви помоля да бъдете критични към работата си и да я оцените с погледа на потенциален купувач.

Предстои редакция на съдържанието на уеб галерията, като целта ни е това да се превърне в дългосрочен проект, който да поддържа отделните по-изявени кампании за Вики.

Много се надяваме, да успеем по някакъв начин да набавим на веднъж нужните средства на Вики за оставащите и три курса на лечение, но като цяло всички знаем, че това колкото и да звучи прекрасно, не е много реално.

Моля ви, ако имате желание да се включите, да изпратите вашата селекция на gallery@hel-viki.info, като след това ще получите отговор от администратора на пощата (понастоящем аз).

Хубава вечер!

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: Ustritskiy   
Дата:   10-02-11 23:32

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: brb   
Дата:   11-02-11 10:52

Добър ден,
знам, че когато не познаваш човека е доста лесно да се абстрахираш от неговите проблеми.
Така или иначе живеем в забързано ежедневие и е естествено да не желаем да се натоварваме допълнително.

Днес Ина, майката на Вики, участваше в сутрешния блок на ТВ7. Пускам линка, за да се запознаете, макар и задочно с нея.

http://tv7.bg/broadcasts/133422/210252.html


Отделете малка част от времето си, и ако историята на тази жена ви докосне, помогнете с каквото и както можете.

Пускам и тук сметката на Вики, за всеки случай.

Централна кооперативна банка /ЦКБ/ АД
София, ул. Г.С.Раковски 103
Виктория Лазарова Илиева
IBAN : BG38 CECB 9790 40B3 7313 00
BIC : CECBBGSF


Искам и да благодаря от името на Вики и майка и, за подкрепата, която ни оказа екипът на ФФ.

Хубав и слънчев ден!



Публикацията е редактирана (11-02-11 10:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: boni   
Дата:   11-02-11 11:31

Чудесна инициатива и браво на хората, които са се наели да я осъществят. Изпратих и пожелавам успех[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: ribka-bananka   
Дата:   11-02-11 11:53

Много, много се радвам, че инициативата ни среща поддръжници и тук сред вас!!!
Според мен галерията става много добра!
Може да се направи селекция по-нататък, но нека да се събераат още кадри.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: rusinov   
Дата:   11-02-11 12:37

След два дни се връщам и ще се включа с колкото кадри мога. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: darksorrow   
Дата:   11-02-11 14:56

бих искал да се включа - имам един въпрос - всички кадри ли са непременно на 35лв и няма ли вариант да определя по-висока цена за кадъра, ако вярвам, че би се продал на нея?

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: e-design   
Дата:   11-02-11 15:44

[smilie24] имате поща!

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: yavorberov   
Дата:   11-02-11 18:16

Инициативата е страхотна и доколкото разбрах ще има сесии и в провинцията. Ако имате някаква представа кога и къде, публикувайте датите за да помогнем кой с каквото може.


Директен линк към интервюто: http://tv7.bg/news/210252.html

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: svesmile   
Дата:   11-02-11 18:43

Тук също е публикувано за каузата "Вики" и благотворителните инициативи: http://lamartinia.blogspot.com/2011/02/blog-post_09.html?spref=fb


В линка има подробна информация за фотосесиите в различните градове.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: Apostol.Hristosov   
Дата:   11-02-11 20:44

Лин,[smilie24]

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: Mojito   
Дата:   11-02-11 21:06

darksorrow, с оглед на това, че на първа страница на Галерията, където сме описали процедурата за закупуване, сме написали цена за всички кадри, ми се вижда, че ще стане прекалено дълго да обясняваме, че и цените са според кадъра.... Аз те разбирам, но по този начин по който е в момента е максимално просто. Ако сложим различни цени за снимките, ще има още една особеност, за която хората да внимават. А и вече го обявихме по този начин на доста места...

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: georgivelev   
Дата:   12-02-11 09:05

Боже, а на хората всъщност им трябват само 10 000 евро - това са 20 000 лв. Ако 200 души дарят по 100 лв детето ще замине на лечение.

Съпричастен съм на семейството. Работил съм с възрастна жена, страдаща от церебрална парализа, и ме потриса как е възможно цял живот да живее с това нещо. Искам да поздравя всички, които даряват снимки за каузата.

И аз ще участвам с каквото мога. Избрах си снимка от галерията (номер 40 с маргаритките). Не знам кой я е снимал, но идеално ще пасне в холчето ми.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: yavorberov   
Дата:   12-02-11 11:54

Сметката е още по-проста 2000 души по 10 лв, което съвсем не се усеща.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: rusinov   
Дата:   15-02-11 20:48

Изпратих! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: swan_   
Дата:   15-02-11 21:10

Аз предоставям всички снимки, които са в галерията ми. Не ги намирам за особено ценни, но ак някои се заинтересува съм на линия!

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: ogogogo   
Дата:   15-02-11 21:28

Аз също предоставям моите,въпреки че не са нищо
особено!

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: veronika   
Дата:   16-02-11 00:45

Снимките ми са чисто любителски, но предоставям всички с надеждата да мога да помогна.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: i_viper   
Дата:   16-02-11 08:46

Пуснах и аз, дано да помогнем на детенцето.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: J0R0   
Дата:   16-02-11 10:59

И една инициатива от мен и Бони:
Срещу 50 лева внесени в сметката за Вики, получавате кратка фотосесия във Фото Форум студио.
Ще получите 5 портрета (в цифров вид), заснети в студиото и обработени от мен или от Бони (по избор).
За записвания и допълнителни уточнения: 1000@mail.bg Офертата важи до 15 март

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: rusinov   
Дата:   16-02-11 13:41

Ако не е тайна, колко време му трябва на админа на сайта, за да качи новоизпратените снимки. Гледам, че мното хора пратиха, пък няма никаква промяна в галерията от няколко дни [smilie11] Само питам, моля да не ме разберете погрешно. Просто колкото по-бързо се обработват кадрите, толкова повече снимки имат шанс да бъдат продадени и съответно повече пари събрани за детето! [smilie24] [smilie24] [smilie24]



Публикацията е редактирана (16-02-11 13:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: Mojito   
Дата:   16-02-11 14:11

rusinov, напълно сте прав. Просто този уикенд снимахме благотворително за Вики в Борисовата градина и сега обработваме снимките, за да ги пратим на хората. Преди това искахме максимално да разпространим информацията за събитието и бяхме концентрирали силите натам. Сега вече - до 2 дни - надявам се да сме качили всички нови снимки. Извиняваме се, че малко забавяне се получи, но повечето от нас и работят и са с малки деца и стана малко натоварено.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: rusinov   
Дата:   16-02-11 14:17

Сигурен съм. Викайте другия път и ние ще снимаме благотворително, стига да има желаещи! [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: brb   
Дата:   17-02-11 10:57

Здравейте,
бих искала да благодаря на всички, които допринасят със снимки за каузата на Вики.

Относно качването,
има закъснение, но то е продиктувано от факта, че и админа на мейла както и момичето, което поддържа сайта и галерията работят.

Опитваме се да бъдем максимално експедитивни, но понякога сме ограничени от времето, с което разполагаме.

Тепърва започва да работи галерията като продажби и вярвам, че скоро ще заработи ефективно.

Това е част от кампанията, която може да продължи във времето-все пак към момента остават около 5 000 лв. които трябва да се набавят за третия курс, а остават още два курса до приключване на лечението.

Другият път когато организираме снимане на открито, ще го обявим и тук непременно.

Ако имате някакви въпроси, може да се обърнете към мен или към меила на галерията.

И искам да добавя, че може и да има малко забавяне, но всеки един пост тук и всеки един меил се отчита и се обработва.

С малко закъснение, но се четат и помнят нещата и се действа.

Хубав ден!

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: ivan_varna   
Дата:   18-02-11 09:44

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: Naya   
Дата:   18-02-11 23:59

Жоро, Бони, чудесно е, че заставате зад тази инициатива![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: ksietta   
Дата:   21-02-11 18:40

Опита показва, че със снимки трудно се събират пари... но ако все пак някой има желание да закупи нещо в полза на Вики - може да погледне и тук - галерии

Случая с Емил на този етап е приключил, така че... А и от доста време няма продажби, с изключение на периода около Байландо. Извинявам се на другите автори че не ги питам... но са много, а и не вярвам някой да откаже.

Гледам че една относително малка сума остава за събиране, известен брой дребни преводи с PayPal и по банка и е готово...


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: J0R0   
Дата:   25-02-11 23:12

Има вече престрашили се за фотосесия в подкрепа на каузата :-)


















Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: DeePPaSSioN   
Дата:   26-02-11 00:38

Имате поща [smilie24]
Подбрах тези снимки, защото ми се сториха подходящи, но предоставям всички мои снимки, ако вие предцените, че нещо е подходящо. Нямам представа кое би прадставлявало интерес за потенциалният купувач.
Вие сте прекрасни!


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: Naya   
Дата:   26-02-11 01:39

DeePPaSSioN, идея нямах, че автор от твоето ниво ще застане зад тази инициатива. Явно повече трябва да вярвам в хората. Респект!
JORO, сигурна съм, че ще последват и още [beer]

ksietta, нашият опит показва, че за няма и 10 дни се събраха около 13 000 лева от благотворителни снимания и шумотевицата около тях[shtrak]



Публикацията е редактирана (26-02-11 01:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: danny_falin   
Дата:   28-02-11 12:20

всички мои снимки въщо са на разположение за тази кауза, имам всички в голям размер

поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: J0R0   
Дата:   28-02-11 15:06

Фотосесиите продължават :-)









Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: 1000_biri   
Дата:   01-03-11 14:01

[smilie24]
ако харесате нещо и от мен- на драго сърце
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: J0R0   
Дата:   12-03-11 08:22


http://photo-zona.net/joro/t_001.jpg





http://photo-zona.net/joro/t_0062.jpg





http://photo-zona.net/joro/t_0081.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки за Вики
Автор: dikra   
Дата:   12-03-11 08:39

Добри новини [smile]

http://www.help-viki.info/

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »