Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Сони - новата 7-ца иде плюс обективи за НЕКС
Автор: vgramatikov   
Дата:   09-02-11 21:35

[smilie18] Побъркахте се вече

Отговори на това съобщение
 Re: Сони - новата 7-ца иде плюс обективи за НЕКС
Автор: pumabg   
Дата:   09-02-11 21:47

Има едно правило- Когато едно нещо работи добре, няма нужда от промяна!
Когато Сони направят система, като Никонската тогава ела да ми се обадиш …
За сега охлюве им остава търсенето на „добрият продукт” и на „незадоволената” ниша
Между другото, като говориш за талибани … Тук може и да има много такива, но трудно ще настигнат точно Соняците … Има даже такава социална група хора, които си мислят, че по добри телевизори от Сони няма, по добри телефони, магнетофони, па даже и бонбони ..
Ти си точно от тази категория ми се струва
[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Сони - новата 7-ца иде плюс обективи за НЕКС
Автор: vikitovikito   
Дата:   09-02-11 21:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Сони - новата 7-ца иде плюс обективи за НЕКС
Автор: Alex-dan   
Дата:   09-02-11 21:55

Абе не знам как се случва, ама най-фанатичните дето познавам на живо наистина са фенове на Сони [smilie18] и като се замисля са 100% от тях :)) Даже един приятел малко преди да ме запознае с един такъв фен, ме предупреди да не казвам нищо за Сони, че да не се изпокараме. [smilie18] Канонци и никонци се бъзикаме и не се засягаме, но сони феновете не носят на майтап въобще [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Сони - новата 7-ца иде плюс обективи за НЕКС
Автор: vgramatikov   
Дата:   09-02-11 22:06

Всъщност най-развитата система е тази на Канон.

Сони сигурно са наясно с спецификата на този пазар.Хубава система не се прави от днес за утре.
Може би след някоя друга година ще успеят да се наредят до Никон и Канон.
За сега си остават с нисък пазарен дял при огледалорефлексните тела.
Нито имат обективите ,нито телата....
На мен лично с нищо не са ми интересни.

Единственото за което оправдавам някой фенове които снимат с а900 и а700 са това ,че са фенове и на минолта и цайс.
За тях телата на сони са просто начин да си снимат с любимата оптика.

Останалото е бош лаф.СЛТ и Некс са добри идей но нямат нищо общо с техниката за профисионална работа :) С която снимат и много любители и заради която много хора ползват определена фирма.

Тва са няколкото елементарни факта поради които Олимпус,Пентакс и Сони си седят там където са :)

Не защото правят по слаби тела или заради нещо друго.Просто са по-слаби системи със доста характерни слабости и много липсващи обективи.

Отговори на това съобщение
 Re: Сони - новата 7-ца иде плюс обективи за НЕКС
Автор: n1x0n   
Дата:   09-02-11 22:14

SLT е иновация определено. Което си е - си е.

Ето ти, да прочетеш тази "иновация" на колко години е:
http://en.wikipedia.org/wiki/Canon_EOS_RT

Отговори на това съобщение
 Re: Сони - новата 7-ца иде плюс обективи за НЕКС
Автор: hotsnail   
Дата:   09-02-11 22:38

n1x0n висчки знаем за каноните от 60-те години.

Ама в ДСЛР до сега не бяха слагали подобно нещо.

Отделно че е доста по различна система от тази на канона - визьора е електронен, загубата на светлина по-малко, матриалите са други ...... да принципа е същия

Ама никнските фенова са върха осерат ти темата с безумните си комплекси, после си бил хейтър и не знам си какво .....

носели на майтап - кажеш им истината за д7000 и следват 30 поста колко си тъп. Ама нито един не казва да не си прав. Прсото се метат лични обиди щото друго няма и явно толкоз е и културата.

Отговори на това съобщение
 Re: Сони - новата 7-ца иде плюс обективи за НЕКС
Автор: Alex-dan   
Дата:   09-02-11 22:47

Не, не е вярно това дето писа, и по двете точки. АФ-а не се знае колко е орязан /нова система е, както и меренето/, някои казват че е с една идея по-добре на централна точка примерно, а и не е само пластмаса, ама какъв е смисъла да се спори по това изречение. По твоята логика, единствените сред абсолютно всички производители, дето могат да кажат от не 4, ами и повече години, че са вкарали нова технология са Сони. Понеже всички останали просто правят някакви си ДСЛР дето си приличали [smilie8]



Публикацията е редактирана (09-02-11 22:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Сони - новата 7-ца иде плюс обективи за НЕКС
Автор: vgramatikov   
Дата:   09-02-11 22:52

Стига се чепкахте :) Без тва телата стават все по-малко важни за повечето жанрове.
Виж оптиката ... [smilie21]
Излизат все по-нови и интересни обективи.
Мен това някак повече ме вълнува ...

Отговори на това съобщение
 Re: Сони - новата 7-ца иде плюс обективи за НЕКС
Автор: Alex-dan   
Дата:   09-02-11 22:55

Вярно е, покрай тия тела всеки се увлича да гледа екстри и забравя с какво и как ще ги пълни тия пиксели :)) Ей, и в темата на Д7000, снимал лошо, не знам си какво. Закачете му един 200/2 па да видим как лошо снима и аф-а му колко е орязан [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Сони - новата 7-ца иде плюс обективи за НЕКС
Автор: VILIan   
Дата:   09-02-11 23:01

Момчета вие сте ненормални! Спорите за глупости. Няма значение с какво снимаш, а какво снимаш и как, няма по-добра система има по-добър фотограф. Иначе Сони вадят и тела, обективи и всичко останало като прибавим и наследството на минолта, определено не са за подценяване.

Отговори на това съобщение
 Re: Сони - новата 7-ца иде плюс обективи за НЕКС
Автор: nositel   
Дата:   09-02-11 23:20

Преди няколко години като започнах да чета форума канонци бяха във възход, а никонци не бяха пускали нови тела бая време(чак Джъмбо беше пуснал пост:"уф ще се минава на Канон явно [smilie2]" (е, Никон си пуснаха телата, в крайна сметка). Сега изглежда най-много в (и поради тази причина най-върли) са феновете на Никон, няма лошо...И аз карам Мерцедес, 24 годишен... Та и аз като VILIan...:какво общо има с фотографията това ?!

Отговори на това съобщение
 Re: Сони - новата 7-ца иде плюс обективи за НЕКС
Автор: korff   
Дата:   09-02-11 23:22

За мерцедеса [smilie24] [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Сони - новата 7-ца иде плюс обективи за НЕКС
Автор: PeterPAN   
Дата:   09-02-11 23:22

написа:

> Абе не знам как се случва, ама най-фанатичните дето познавам на
> живо наистина са фенове на Сони [smilie18] и като се замисля са
> 100% от тях :)) Даже един приятел малко преди да ме запознае с
> един такъв фен, ме предупреди да не казвам нищо за Сони, че да
> не се изпокараме. [smilie18] Канонци и никонци се бъзикаме и не
> се засягаме, но сони феновете не носят на майтап въобще
> [smilie18]


Колкото цифрата след а е по висока, толкова непосимостта е по голяма [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »