Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: serjy   
Дата:   08-02-11 20:08

Каквото и да говорят тук за Олимпус, да знаеш, че тези фотоапарати имат най-вярно цветопредаване и картинката им е най-приятна във всякакви снимачни условия, и най-малко се нуждае от допълнителни обработки за да заприлича на нещо що-годе нормално. Никон са точно на другия край по този параметър. [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: korff   
Дата:   08-02-11 20:12

Беров korff e никнейма :)))
Ми да всички мълчат за Сони ( няма видео ), а иначе хич не е лош . . .
Сони А450 с двата обектива се продава за 999лв. в Сони център . . . преди 3 седмици го видях . . . но е извън горепосоченият линк . . . . В крайна сметка в магазина са изложени всички . . .вижда, тества и решава . . .това е моят съвет ( те хейтърите са на всеки милиметър, без тях няма да я бъде ) [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: korff   
Дата:   08-02-11 20:14

serjy [beer] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: entombed   
Дата:   08-02-11 21:01

Olympus e450 разбира се :-)
Ще ме ограничават те да не мога да фокусирам със 70% от обективите и да нямам мерене с ръчнофокусни.. пффф.. [smilie23] Да не говорим, че е супер лек и има качествена оптика за него, която няма да образува дупка в джоба ти. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: CyberGene   
Дата:   08-02-11 21:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: karan4o   
Дата:   08-02-11 21:41

CyberGene, теб някой шеф в Олимпус да не те е бил отвлякъл и заточил на някое японско островче за 2-3 години, само на лебец и морска водица + ежедневно полагане с ремък, върху който пише ОЛИМПУС ...

... да ти кажа, като ти чета всеки път изказванията срещу тази марка... ами на такова ми прилича

[smilie8] [smilie8] [smilie8]



Публикацията е редактирана (08-02-11 21:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: korff   
Дата:   08-02-11 21:45

Не лъжем никой, просто споделяме мнение.....
Снимайте си с големите матрици и си живейте живота [smilie24]
Никон Д3100 е твоят избор, казаха великите разбирачи ( голяма матрица, моторна лодка за какво и е мотор, няма шум, високо исо и тн )


Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: korff   
Дата:   08-02-11 21:47

karan4o [smilie24] [smilie24] [smilie24] имат големи матрици...печелят, но острова си остава [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: serjy   
Дата:   08-02-11 21:54

динамиката при олимпус е точно колкото и при другите кропки, шумът също. това, че при никона още на 800 исо е пълня мазня дори и в рав и нема грам детайл, това ли наричаш хубава картинка? това, че по залез, най-сладкото време за портрет, човек сниман с никон излиза червен като пластмасов домат? това добре ли е? обективите им са скъпи колкото и на всички останали. въобще глупостите ги пишеш ти.

Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: CyberGene   
Дата:   08-02-11 22:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: serjy   
Дата:   08-02-11 22:27

Бе и аз вервах на измервания, докато практичеки не се убедих, че пен има по-добра динамика от д80, примерно, щото съм снимал с двете дълго време. Отделно и "задължителната" пръчка 50/1.8 си купих, та се чудих как да я продавам чисто нова за 100лв. голем обектив, няма що. А пък в теория на вероятностите не ми се влиза. Щом от Олимпус пуснаха Е-5, дето най-малко ще спечелят от него, то със сигурност поне 10 години ще се произвеждат любителски тела, а според мен, няма и да се прекъсва това въобще, колкото и да ви се иска на ни-конците [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: korff   
Дата:   08-02-11 22:50

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: джъмбо   
Дата:   08-02-11 23:10

еничарчето пак е направило сеир.... [smilie18]

ама нека язък само а хората дето се водят по еничарски акъл [smilie2] наистина им съчувствам

Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: serjy   
Дата:   08-02-11 23:17

бе мани го Кибера, знаем си го вече [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: tonyboy79   
Дата:   09-02-11 08:27

И аз подкрепям закупуването на тяло и обективи на старо. Даже има добра оферта в момента.
Канон 30Д и добавяш още 300лв. за 18-55 ИС и 50/1,8 и си готова. След това може да се насочиш към 17-40Л и 70-200Л ф4 и ако още продължава да те влече фотографията и имаш възможност минаваш на ФФ тяло и си купуваш 85/1.8.
Същото важи и за тела и обективи на Никон. Единственото, което ме дразни при тази марка е: с мотор/без мотор. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: serjy   
Дата:   09-02-11 09:00

Понеже става въпрос за дама, а и грешката все още не е направена, един съвет от мен: вземи една тухла, увий я хубаво да не те цапа и я носи една седмица с теб. Ако не те бърка размера и теглото, спокойно можеш да си избереш дслр по твой вкус и цвят [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: tonyboy79   
Дата:   09-02-11 09:06

@serjy въпроса е обаче от коя марка да е тухлата. Щото тухли има много ама не всички стават за носене. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Izbor na pyrvi DSLR
Автор: serjy   
Дата:   09-02-11 09:20

За парите които ще заделиш е абсолютно без значение коя марка ще избереш! Всички съвременни фотоапарати снимат чудесно... с изключение на никон [smilie18] Ако пък решиш да си дооборудваш камерата с няколко обектива, за експеримента, добави и втора тухла [shtrak]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »