Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: photogamen   
Дата:   07-02-11 13:18

Който иска да продаде знае как, ако не знае ще се научи.
Който иска да купи знае как, ако не знае ще се научи.
На който не му изнася да си намери друго място за покупки/продажби.



Публикацията е редактирана (07-02-11 13:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: HepBeH_XaMcTep   
Дата:   07-02-11 13:24

Не мисля, че това е решение на проблема!

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: HP   
Дата:   07-02-11 13:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: yavorberov   
Дата:   07-02-11 13:54

От цялото това плюнчене тук не мога да разбера какъв е проблемът???
Ако има некоректни обяви, за това си има администратори. Това че променливата информация е във втория пост кого го бърка. Аз ако искам ще обявя за дадено нещо цена 1000лв и на първият, който се обади на ЛС или на телефона да му го продам за 500лв, защото така съм преценил. Няма да е коректно ако кажа, че транспорта е за моя сметка пък да се отметна...
Така че тази тема е безсмислена, това че някой е стана със задника в неправилна посока и че е изпуснал нещо на изгодна цена си е негов проблем. Базара е за това да се пускат обяви, а не да се коригират условията на продажба от страна на недоволните бабички във форума. Ако се спазват неколкократно цитираните правила на форума - няма проблем, за останалото си има админи. Базарът е нещо като бонус към форума, за да има по-строг контрол това отнема време и средства и тогава може да се отиде на платени обяви, което води до допълнителни административни и счетоводни проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: navy   
Дата:   07-02-11 13:55

Темата е относно редактирането на постовете [smilie8]

Ако имате предложения за кардинални промени - пишете на админите [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: neuromancer   
Дата:   07-02-11 14:03

Абе какви форми, какво чудо....
Представи си че пишеш обява във вестник или да я залепиш на стълб. Можеш да напишеш каквито глупости решиш. Ако си я написал некадърно, си носиш последствията. А ако решиш да купиш нещо от някой, който видимо е идиот, пак си носиш последствията. Малко естествен подбор.

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: Zdram   
Дата:   07-02-11 14:33

Аз съм член на ФФ отскоро. Ползвам базара и мисля, че настоящата ситуация е приемлива. Според мен НЕ Е редно да няма редактиране на съобщения, след като съществува възможност да се добавят такива. Оттам-нататък би следвало да си е пълно право на автора на обявата да променя съдържание, условия и оформление, когато и както реши.


Отговори на това съобщение
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: navy   
Дата:   07-02-11 14:38

Аз само реших да дам идея как определен проблем може самостоятелно да го решим [smilie7]

Ако темата се разводни и се почнат пак крайни мнения... най-вероятно админите ще я затворят [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: kodko   
Дата:   07-02-11 14:41

Най-добрия вариант е една форма със задължителни полета (като регистрацията напр.) и никакво писано отдолу.

Класическите компоненти за базари са точно така - не са втори форум на практика... друг е въпросът дали тук може да се интегрира такъв компонент.

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   07-02-11 14:47

А защо тези с многото и радикални критики към админите не си създадат по един подобен сайт с подобна посещаемост и да го управляват по по-добрия начин, след като очевидно по-добре знаят как [smilie18]

Аз лично в случаите, в които нещо в базара не ми отърва като организация просто или се примирявам или вместо базара използвам друг вариант някакъв... А не да мърморя и да давам с лека ръка съвети - щом хората, които доказано имат доста опит са го направили така, наверно имат някакви причини [smilie24] Фото-форум е безплатен сайт, има си собственици - съответно всеки, който го използва ще трябва да го използва такъв, какъвто е. Относно платени версии с функционалност по желание на клиента - ако някой е толкова сигурен, че подобна идея е жизненоспособна и печеливша - ами да сяда и да работи по нея - ако е така ще е печеливш бизнес. Собствениците на ФФ, доколкото зная, също както критикуващите ги тук си имат и друг - основен бизнес - така че не вървят обяснения от рода "аз си имам работа и затова не го правя, а те това-и-това да направят".

Защо пиша всичко това? Предполагам, единствено за да намекна, че подобни теми са безсмислени [smile] Морският се опитва вече дори и себе си да надскочи - хем да предизвика реакция, хем той сега вече съвсем да излезе "сух от водата" - особено със сладкото уточнение "Темата е относно редактирането на постовете. Ако имате предложения за кардинални промени - пишете на админите." [smile] Обаче пък не може да му се отрече, че пак успява [smilie21]

Повече [beer] и [shtrak]
[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: __SpOO__   
Дата:   07-02-11 14:51

"На който не му изнася да си намери друго място за покупки/продажби."

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

E, те точно така проблеми не се решават...

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: exo99   
Дата:   07-02-11 14:54

На Нейви му се е развалило ай фончето и сега е нервен.

Ще си купи Галакси и ще рахатяса!

[smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: navy   
Дата:   07-02-11 15:00

Морския не го коментирайте...
На мен ми е все тая.
Аз се оправям и с проблемите в базара.

Просто ми хрумна вариант и го споделих.

Но умниците не пропуснаха да изумуват и тук...

Еми спамете си ако искате, то си е за Ваша сметка [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: Suggs   
Дата:   07-02-11 23:09

navy написа:

> НЕКА сериозните продавачи да пускат пълно и детайлно описание в
> ПЪРВИЯ си пост! С цената!
...................................
> Като продаде - ще си редактира заглавието!
> Като намали цената - ще пусне нов постинг!
> Като продаде част от нещата - ще пусне отново нов постинг, нека
> да се вижда какво се е предлагало и на каква цена в началото.
> Лесно е, справедливо е!


Лично мнение - против съм.
За всеки потенциален купувач е предимство да прочете в началото на обявата какво реално се продава в момента, на каква цена и при какви условия. А не да се рови в няколко страници постове, за да следи кога как се е променяла цената.
А целта на обявата е точно да привлече купувач, а не да създава занимание на хора, които поради липса на по-смислен начин да си прекарват времето следят кой какво и как продава.
Така че аз, ако ми се налага да продавам нещо, ще продължа да описвам условията на продажбата както досега, във втория пост, и да ги коригирам при промяна. Не виждам с какво това е некоректно към когото и да е.

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: navy   
Дата:   07-02-11 23:17

Егоистично погледнато си прав [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Форумци, относно редакцията на постове!
Автор: daiaaa   
Дата:   08-02-11 01:56

Не забравяйте,че се намираме в БЪЛГАРИЯ! Бития е бит... и ТН.[smilie6]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »