Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Админи, премахнете възможността за редакция на постове
Автор: bpavlov   
Дата:   07-02-11 00:32



Темата на ecobo e поредния пример колко недоразумения възникват с възможността някой да "поправя" сътвореното от самия него.

С премахването на опцията за редактиране на постове форумът ще направи сериозна крачка срещу селския тарикатлък и хитрина.
Това е моето лично мнение. Неведнъж съм се дразнил от изтрити постове, особено в базара.
Надявам се повече хора да подкрепят начинанието [smilie24]

 Re: Админи, премахнете възможността за редакция на постове
Автор: bpavlov   
Дата:   07-02-11 00:38

За да не си редактирам собствения пост, ще добавя, че когато някой знае за липсата на възможност да се поправи или въобще да изтрие поста или заглавието, много добре ще преценява какво пише и дали да го пише.
Помислете колко благотворно ще се отрази това на форума.

 Re: Админи, премахнете възможността за редакция на постове
Автор: eurodriver   
Дата:   07-02-11 00:43

И аз съм ЗА. И да се считат за спам постове в базара с текст от сорта " Цената е добра" "Коректен продавач" и т.н.
 Re: Админи, премахнете възможността за редакция на постове
Автор: HepBeH_XaMcTep   
Дата:   07-02-11 01:16

Какъв проблем има стига да се вижда какво е добавяно (реално е отбелязано и кога точно е направена промяната!)
 Re: Админи, премахнете възможността за редакция на постове
Автор: itilien   
Дата:   07-02-11 02:15

bpavlov - ти явно не знаеш за липсата на възможност за редактиране на първия пост в темата.

На мен ми е интересно обаче в кой нормален форум си видял да е забранено редактирането на постовете? Виждал съм такива, в които редакцията е позволена в първите ХХ минути след публикацията. Но чак пък напълно да забраниш промените е твърде крайна и безсмислена мярка.
 Re: Админи, премахнете възможността за редакция на постове
Автор: exo99   
Дата:   07-02-11 02:51

Не разбирам защо да не мога да редактирам мой пост в моя тема.

Това дали даден колега се е изразил малко по-остро на ЛС, си е негова работа и евентуално на засегнатия.

Аз лично в базара съм продавал И КУПУВАЛ много неща.
В повечето случаи съм се разбирал добре с партньорите.
Имало е и издънки и от моя страна и от страна на партньорите.

Не правете генерални изводи от частен случай.
Има доста ясни правила в базара, но ако админите се намесват прекалено много, това няма да е добре за никой.
 Re: Админи, премахнете възможността за редакция на постове
Автор: ecobo   
Дата:   07-02-11 02:54

За форума не съм сигурен, но базара определено ще стане по-добър, ако се забрани редактирането и вдигането на теми.
 Re: Админи, премахнете възможността за редакция на постове
Автор: bpavlov   
Дата:   07-02-11 04:06

itilien, знам за първия пост, в общия случай съдържанието на този пост е "следва в следващия пост"


Точно възможността за редакция и изтриване на постове е цензура от страна на самите автори.

Ограничаването на тази възможност ще даде истинска прозрачност във форума и винаги и във всеки един момент ще е ясно кой какво е писал назад във времето. Темите няма да се обозяват.

На всички, които скачат срещу това правило, ще задам един въпрос:
Ако сте убедени в това, което пишете, не се срамувате от себе си и умствения си багаж, за какво ви е възможността после да се поправяте?

 Re: Админи, премахнете възможността за редакция на постове
Автор: sen_shui   
Дата:   07-02-11 07:17

Аз за това се махнах от други 2-3 форума, защото не мога да си редактирам мнението. Или пък в интернет сме много умни и не е възможно да допуснем грешка? Дори в училище се използват коректори, за да редактират написаното. А за базара е доста неприятно като сбъркаш някоя нула в цената да те съсипват от съобщения и обаждания, за да не изпуснат офертата. Най- готино става като го продадеш това нещо и в продължение на една година обясняваш на лс и по телефона, че вече си го продал, защото не можеш да си редактираш обявата [smilie23]
 Re: Админи, премахнете възможността за редакция на постове
Автор: Suggs   
Дата:   07-02-11 07:33

"13. Ако желаете да се свържете с администраторите на сайта, използвайте посочения мейл за контакти. Администраторите не са 24 часа онлайн и не бива да очаквате веднага отговор на въпросите си. Ще получите отговор при първа възможност. Форумът не е място за въпроси към администраторите на сайта или каквато и да е комуникация с тях, както и за теми свързани с правилата на сайта, рейтинг системата и др. подобни. Всички подобни теми ще бъдат затваряни или изтривани без предупреждение.

 Re: Админи, премахнете възможността за редакция на постове
Автор: admin   
Дата:   07-02-11 07:55

Точен цитат.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена