Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: dpreview.FU
Автор: джъмбо   
Дата:   03-02-11 22:40

явно някой малоумник го е писал карето дето чете лява колонка чете дясна колонка и ясноооо лявата колонка кърти


бе гледам аз днес по новините некви с алфи... и то се оказа че били с алфа ромео [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: dpreview.FU
Автор: KiIIeR   
Дата:   03-02-11 22:48

чат пат ви чета и се чудя на колко години сте. имам чувството, че някакви деца спорят на кое по му е хубава металната количка.
няква детска работа.
никон канон сони пентакс?
някви комплекси ли имате?

аз лично от давно спрях да робувам на техниката. важното е да ми върши работа.

Отговори на това съобщение
 Re: dpreview.FU
Автор: hotsnail   
Дата:   03-02-11 22:51

Kiler така са истинските артисти - грбват смена-8 или холга и се скътават от форума.

Отговори на това съобщение
 Re: dpreview.FU
Автор: KiIIeR   
Дата:   03-02-11 22:58

ми не знам какво грабват, според мен по важно е да има желание. а не с какво къде и как.

Отговори на това съобщение
 Re: dpreview.FU
Автор: hotsnail   
Дата:   03-02-11 23:29

Тия от Popular Photography кефят.

В една статийка как да обработим пейзажче има в карето съвет към американския фотограф. Съвета е на излизане от САЩ на митниците да попълват формуляр #4457 щото иначе като се връщат ша друснат едно митце и данъче продажба. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Хе-хехе човек си мисли, че живее на село и затуй има селяни, ама селянията била повсеместна и всеобхватна. [smilie18] [smilie18]

Голям кеф американосите попълват #4457

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »