Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: За колегиалността по време на събития
Автор: steffo   
Дата:   02-02-11 09:50

Възпитанието, колегиалността, нямат нищо общо с това дали снимаш за кеф или за пари.
Аз наричам колега всеки, който на определено събитие държи камера в ръка и снима. Също както на улицата наричам колега всеки шофьор, без значение дали е професионален шофьор. Това е просто обръщение към някой зает със същото както и ти, в същия този момент.
И при снимането има писани и не писани правила и норми на поведение, също както и при шофирането. Спазването им зависи от интелекта и възпитанието на конкретния човек. Казвам човек, а не говедо! Говедата не ме вълнуват. Всеки си има свои мотиви да снима и неговите мотиви са също толкова уважителни, както и тези на другите.

Отговори на това съобщение
 Re: За колегиалността по време на събития
Автор: likeduh   
Дата:   02-02-11 10:08

аз като един НЕколега ,гледайки малко по-отстрани нещата...с риск да ви засегна /профитата и колегите/...ми то между вас няма колегиалност и без наличие на събития....а то едно магаре като не си покаже магариите на форум....[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: За колегиалността по време на събития
Автор: strikeback   
Дата:   02-02-11 17:45

на крива ракета космоса й пречи

Отговори на това съобщение
 Re: За колегиалността по време на събития
Автор: special_k   
Дата:   02-02-11 20:30

Да отидеш със статив на кукерно шествие в Перник, и после другите да са ти виновни..... [smilie5] тва найш колко пъти съм го чувал [smilie19]


Автор: steffo
Дата: 02-02-11 09:50

Възпитанието, колегиалността, нямат нищо общо с това дали снимаш за кеф или за пари.
Аз наричам колега всеки, който на определено събитие държи камера в ръка и снима.
...........


....може да е колега , ама ако ми заспи посредата със статива е просто препятствие.

иначе аз съм възпитан и колегиален - после ще му се извиня 100%

Отговори на това съобщение
 Re: За колегиалността по време на събития
Автор: algaivel   
Дата:   02-02-11 23:53

ооо аз почти се влюбих в един младеж, който снимаше в неделя. Не стига, че постоянно се навираше в лицата на всички участници, ами после вместо да се отдръпне си разглеждаше снимките на дисплея ...[smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »