Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Колеги помогнете !!!
Автор: alphatier   
Дата:   30-01-11 13:49

@ pefoto01 то и в Чужбина е смешно да видиш хирург с 28 години стаж да кара Golf 4,ама забравяш къде живееш май май...Ако говорим за Англия е смешно да,ама там и мисленето им е друго,научени са за всеки да има работа,а не всеки сам да си прави всичко.Като бях в Англия на гости на приятели,на човека му се запуши улука от паднали листа,тръгнах да се качвам аз да го отпуша на една стълба и като ме видя ми се развика като че ли нещо грешно правя.Обади се по телефона,дойдоха си момчетата,отпушиха улука за 15 мин.,плати си им и си тръгнаха.Аз седя с отворена уста и викам абе тва и ние можеше да го направим,а той се смее и вика,то много неща ние може да си ги направим,ама за всеки трябва да има работа...И аз бих направил така,ама да взимах техните заплати,като си сиромах и не може да си платиш за снимките от професионалист,ще мъкнеш не обективи и тела,ми и светкавици и софтбоксове.....

п.п Щом качеството не притеснява човека,то нека си вземе един статив и да направи 2-3 кадъра с апарата си и после да ги сглоби,не е нужно да си купува DSLR и стъкла,коментара ми е срещу буржоата и снобите,за които било смешно разбираш ли да видиш брокер със статив и апарат...



Публикацията е редактирана (30-01-11 14:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги помогнете !!!
Автор: ARGO   
Дата:   30-01-11 14:02

ама стига с тия заглавия се едно някой умира![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги помогнете !!!
Автор: vlex   
Дата:   30-01-11 14:15

Мда. Но нещата са вързани и за да взимаш техните заплати, малко или много мисленето на всички трябва да е като тяхното.

На автора му препоръчвам един широкоъгълен конвертор примерно райнокс като тоя: http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=91&cat=92&product=2613&show=additional с един степ даун ринг 58-55мм и да си щрака доволно с енго занапред.

Качеството ще се скапе, да, но при положение, че не се ползват снимки с резолюция по-голяма от 1-2мпксл мисля, че може да си гопозволиш ;)

Друг вариант:
http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=91&cat=92&product=7321&show=additional - но ще изкриви изображението като фиш ай

Дерзай!

Поздрави,
Влад

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги помогнете !!!
Автор: dave   
Дата:   30-01-11 14:19

Купи си Sigma 12-24 с Canon 5D

и което е много по-важно:

"ама стига с тия заглавия се едно някой умира![smilie23]"


Отговори на това съобщение
 Re: Колеги помогнете !!!
Автор: digitalgab   
Дата:   30-01-11 14:24

Айде пак почнаха с ДСЛР-ките и изхвърлянето!
И в Америката агентите по недвижимостите действат със сапунерки, да не са луди да плащат на фотографи? [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги помогнете !!!
Автор: landstar   
Дата:   30-01-11 14:37

колега, питай цицоманцо по въпроса. За тия аматьорски цели ти трябва стативче и ламба, не нов апарат. Снимаш на парчета интериора и го сглабяш с някоя автоматична програмка.

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги помогнете !!!
Автор: vlato   
Дата:   30-01-11 14:46

На човека вече явно му е писнало и е разбрал, че трябва да пита в брокерски форум.
На останалите - приятно забавление!

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги помогнете !!!
Автор: pefoto01   
Дата:   30-01-11 14:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »