Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: 8art   
Дата:   05-01-11 17:37

Фотоклуб "Осмо Изкуство" започва годишната си програма с фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието”. Както личи от заглавието - темата ще бъде зимен пейзаж. По време на пленера ще бъде проведен и семинар на тема "Зимен Пейзаж" с лектор доц. Петър Абаджиев. За участниците е осигурена и възможност да изпробват уменията си в заснемането на пейзажни фотографии на цветен диапозитивен филм, като филмите ще бъдат проявени по време на пленера и всеки ще има възможност да покаже 5 свои кадъра на организираната за целта диапрожекция.

Разбира се след пленера ще има и конкурс за снимки на тема зимен пейзаж без значение от метода по който са направени.

Повече информация за програмата на пленера може да видите ТУК

Записване за участие в пленера - ТУК

Информация за лектора - доц. Петър Абаджиев

Информация за конкурсите на тема "Зимен Пейзаж" - ТУК


Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: dau   
Дата:   05-01-11 19:04

А участниците и лектора дали имат възможност за преходи в планината, ставане преди изгрев за да се придвижат хората до удачно място за снимане по време на изгрев?
Или всичко ще се снима в Клисура и околностите на който когато му падне?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: chukov   
Дата:   05-01-11 19:19

За ставане преди разсъмване и придвижване до място за снимане -> Workshop при gecata от Горна Оряховица

Там всеки път е така
Сабалям тръгваме в 3 и половина за да сме преди изгрев където трябва [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: Canon   
Дата:   05-01-11 19:24

То тръгването при chukov зависи само от кайсиевата ракия. Като свърши наличната от шишетата около 3 през нощта или вади нова туба или става от масата и тръгва на снимки (щото вече било станало сабалям)
Ама тогава най му спори снимането [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: realnoncho   
Дата:   05-01-11 19:36

Хубава инициатива, има какво да се снима по този край, бих предложил по Козница да се разходите, вместо към Сопот/Карлово. Иначе Подбалканското се чисти сравнително добре, не плашете толкова хората за веригите и зимните гуми(които разбира се е хубаво да имат все пак). Ако се прибирам въпросния уикенд към Сопот може да намина да видя как ви се развиват нещата [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: papi   
Дата:   06-01-11 02:58

първия за годината
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: albos   
Дата:   07-01-11 07:52

Харесва ми идеята с диапозитивите. Винаги има какво да научиш.
8-арт - много добро начало на годината!
Поздравления!


Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: kalinas   
Дата:   07-01-11 14:03

аз ще се включа, звучи интересно!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: 8art   
Дата:   08-01-11 15:15

Кадър от един подобен пленер в началото на миналата година спечели конкурс и беше отпечатан в календара на Sigma Corporation за 2011.

Ето го и въпросния кадър.

http://photo-zona.net/images/user63881/album22222/large/1294491928_riwf8863_SDIM8152s.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: nikel   
Дата:   09-01-11 12:10

Ще се опитам да се включа, идеята ми допада!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: predatel   
Дата:   09-01-11 14:17

Чудесна идея и аз ще се включа ако е здраво домочадието [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: nikel   
Дата:   09-01-11 15:30

Някой от Варна няма ли да ходи за да се комбинираме с колата?
Голяма е...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: redgy   
Дата:   09-01-11 16:54

Поздравления за инициаторите, със сигурност ще се получи хубав пленер. Вероятно, и аз ще се включа.
nikel, и аз съм от Варна. Дай да обсъдим нещата? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: papi   
Дата:   09-01-11 16:56

кои са от софия...
аз съм с кола от благоевград ...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: BirdOfPray   
Дата:   09-01-11 18:05

Ники и Реджи... и аз се чудя :)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: redgy   
Дата:   09-01-11 21:35

Да се съберем един файтон хора от Варна, и да идем да поснимаме за кеф ... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: Sailor   
Дата:   10-01-11 00:24

Чудесно!
Имам още две места от Бургас.
Желаещи?
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: BirdOfPray   
Дата:   10-01-11 01:30

ВРЕМЕТО за снимане е доста кратко... само един ден!?!?!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: predatel   
Дата:   10-01-11 09:21

Е един ден е за диапозитивчето за проявяване иначе с петък следобед и неделя си е предостатъчно. То ако времето даде една хубава сутрин с 1 час меко зимно слънце и за мен е достатъчно и съм доволен [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: Scarabei   
Дата:   10-01-11 18:45

Да се надяваме цвета на снега да не е като този от миналата година. [shtrak]


https://photo-forum.net/static/site_pics/172/c_1294677659_IMG.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: nevmi   
Дата:   10-01-11 20:05

Аз със сигорност ще присъствам

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: BirdOfPray   
Дата:   11-01-11 00:47

nevmi написа:

> Аз със сигорност ще присъствам


Знаем те теб - ти и ТУК беше участвник със сигурност.... пък после не се появи дори с една снимка на финала или поне с едно изречение да се извиниш [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: nevmi   
Дата:   11-01-11 08:16

BirdOfPray имал съм си достатачно основателна за мен причина да не се появя с нито една снимка. Иначе приемам критиката за това че не се появих да се извиня.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: gecata   
Дата:   11-01-11 10:02

Кадър от един подобен пленер в началото на миналата година спечели конкурс и беше отпечатан в календара на Sigma Corporation за 2011.

http://photo-zona.net/images/user63881/album22222/large/1294491928_riwf8863_SDIM8152s.jpg


[smilie3] Явно Сигма Корпорейшън не са имали голям избор.......

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер “Зимна Приказка в Средногорието” или класическо упражнение по пейзаж
Автор: Scarabei   
Дата:   11-01-11 15:56

Явно Сигма Корпорейшън не са имали голям избор


Мислиш ли?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »