Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: nasionko   
Дата:   21-01-11 17:22

Здравейте ! Има ли някой който има Fujifilm FinePix HS10 да сподели снимки и мнение.
Четох теми тук но все казани на изуст.Нека пишат хора които го имат вече и снимат с него. Искам да го ползвам за сватби и балове.
Благодаря !

 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: cicomanco   
Дата:   21-01-11 17:25

....аре още един...
За кеф ако ще ги снимаш - да , ама иначе....[smilie23]
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: NEPREDVIDIM   
Дата:   21-01-11 17:43

нямам такъв, обаче съм чел ревюта, както и съм гледал много снимка правени с това нещо. Ами накратко - нестава!
Прекалено много шум, дори на исо 100 дори и на пейзаж, камо ли вътре на затворени помещения където ти трябва светосила и високо исо.
Матрицата не е лоша, голяма е за този клас апарати, но за съжаление качеството на снимките е меко казано отвратително.
Иначе има фаца, кефи DSLR like.
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: yakumo   
Дата:   21-01-11 17:54

Става - ако убедиш клиенти да приемат резултата, който ще постигнеш с него; в тоя ред на мисли, често високият клас ДСЛР не става за буквално за нищо [smilie18]

 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: nasionko   
Дата:   21-01-11 18:35

Благодаря за отзивчивостта !
Но все пак ... аз сащо ги разбирам нещата не нужно да ми се обяснява това и онова.. искам мнение от човек който го има и ползва. Их честта да снимам с него в Техномаркет но за малко .. хареса ми .. може би ако взема към него светкавица ще върши чудесна работа.И без това на младоженците не им трябват снимки за билбордове... в случая количеството снимки от дадено събитие е целта.
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: darksorrow   
Дата:   21-01-11 18:38

за такива като теб - идеален е. [smilie8]
а младоженците, които наемат такива хора - well, should have seen that coming.
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: sen_shui   
Дата:   21-01-11 18:38

[smilie23]
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: Gosha   
Дата:   21-01-11 18:39

".И без това на младоженците не им трябват снимки за билбордове... в случая количеството снимки от дадено събитие е целта. "

Сила!!![smilie18]
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: bozo   
Дата:   21-01-11 19:01

Екстра е! Става, аз до сега не съм видял младоженци и абитуриенти да си правят билбордове!

Гледай модела да има повече зум и да прави HD видео, така ще ги цакаш двойно - хем за фото, хем за видео!
Безсмислено е да се набутваш за допълнителна светкавица - нали има вградена, дето изкача отгоре, тва ти е достатъчно, те хората ги интересува да имат 3-4 часа видео и поне 1500-2000 снимки от сватбата, никой не ти гледа каква ти е матрицата и шумни ли са снимките... Даже отстрани изглежда като апарат от 2000лв., кво им разбират главите на сватбарите, това е твоят апарат!



Публикацията е редактирана (21-01-11 19:02)
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: nasionko   
Дата:   21-01-11 19:13

Имам професионална ХД камера не го търся за видео заснемане :) имам и напълно оборудван Канон 350 Д 2 обектива + светкавица. Искам да взема нещо ново но не ми се изсипват много пари ... няма голяма възвращаемост от тези събития които снимам ..
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: cicomanco   
Дата:   21-01-11 19:20

И с какво смяташ че канона който имаш е по-лош от тая сапунерка?[smilie18] [smilie18] [smilie18]
И кой си ти че да решаваш за какво ще ползват "сватбарите" снимките си?
Пич , един безплатен съвет!: Откажи се преди да са те започнали евентуалните ти клиенти , че тогава дупе да ти е яко....
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: nasionko   
Дата:   21-01-11 19:49

Аз не съм започал .. съвирам инфо за апарата понеже немога да го изпробвам в реалната обстановка за която ми трябва.Въпроса ми е конкретен .. да даде мнение човек който го има и да приложи снимки. Не съм казал че отивам да го копувам просто гледах ревюта и там нещата изглеждат добре.
А и ти не си този който ще ми каже с какво ще работя.Акосе жениш ще останеш доволен :). А техниката не прави фотографа. Всеки може да снима със 5Д Канон и да са блестящи снимките. По внимателно с коментара моля те..
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: alphatier   
Дата:   21-01-11 19:52

С това мислене си за никъде,най-много да си изядеш боя някъде....Ама как го каза"имам и напълно оборудван Канон 350 Д 2 обектива + светкавица" ще кажеш,че имаш 1dsMK3+5-6 L-стъкла и 5dMK2 за бекъп тяло [smilie18] [smilie18] [smilie18] Хората тука с къде къде по-скъпа и хубава техника не се занимават с това защото си имат реална преценка [ezik]

п.п И не,не всеки с Канон 5D може да прави идеални снимки,съмнявам се даже и ти дали ще можеш,щом питаш дали със сапун може да снимаш професионално сватби и балове [smilie23]



Публикацията е редактирана (21-01-11 19:54)
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: nasionko   
Дата:   21-01-11 20:06

Благодаря на разбирачите
Който иска да се бие с мен да заповяда тогава [smilie5] [smilie5]
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: digitalgab   
Дата:   21-01-11 20:14

В ревютата нещата въобще не изглеждат толкова добре.
Но понеже е дългозуместо и плаши, купувай го, може да ти се вържат клиенти, само после дупе да е яко, както казаха по горе.
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: xm_style   
Дата:   21-01-11 20:16

От кой град си (няма да идвам да се бием [smile] )?

 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: nasionko   
Дата:   21-01-11 20:16

Благодарч ето един коректен човек !!!
Имам нужда от резервен апарат но явно няма да мина тънко .. ще се изсипват доста парички ... 550Д удобрявате ли или и той нестава ???
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: digitalgab   
Дата:   21-01-11 20:19

Многу гу удобрявъм 550D шъ знайш, 550D муй майката Насионкоу! [shtrak]



Публикацията е редактирана (21-01-11 20:26)
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: nasionko   
Дата:   21-01-11 20:20

хаха не ме плашиш .. кажи каде да дойда и съм там :)
Просто съм си наумил нещо и задавам въпрос-очаквам компетентен отговор, а какво получавам убиди насреща.Всеки си прави преценка за техника за клиенти и това с кой да работи. Аз не съм тук да се изтъквам какв съм и що съм просто искам съвет и някой който го има да сподели.
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: detlene   
Дата:   21-01-11 20:23

убиди [smilie18]

 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: cicomanco   
Дата:   21-01-11 20:24

Убиди....кАде...[smilie18] [smilie18] [smilie18] ...
Никой не може да те Убиди както ти сам....[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Ако ще ходиш на сватби за да се покажеш колко може да носиш на бой - викай да гледаме!!!
За снимките - ще ти ги подаря![smilie24]



Публикацията е редактирана (21-01-11 20:39)
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: showtime   
Дата:   21-01-11 20:37

nasionko,
с всичко можеш да снимаш от любов към спорта.
На зададения ти въпрос обаче не очаквай нищо повече от снизходителна усмивка. Нищо лично!
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: vgramatikov   
Дата:   21-01-11 20:49

Автор: darksorrow
Дата: 21-01-11 18:38

за такива като теб - идеален е. [smilie8]
а младоженците, които наемат такива хора - well, should have seen that coming.
[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: kadar   
Дата:   21-01-11 21:14

много весела тема [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Fujifilm HS10 за Сватби и Балове?
Автор: digitalgab   
Дата:   21-01-11 21:17

Абе, цигански оркестър за сватби и погребения.
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.