Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: luboar   
Дата:   25-12-10 16:26

последните два кадъра, не са повтарящи се, нито банални за мен.
..най-кофти са сладникавите изгревно-залезни творби, тип креватна живопис.

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: headcharge   
Дата:   26-12-10 00:21

alsash [smilie18] [smilie24]

Това последното сигурно са камъни в мойта градина [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Знам че е различно по смисъла на темата, просто ме хвана яд като видях и втората... Иначе авторката ме кефи, както вече упоменах [smilie24]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: jino   
Дата:   26-12-10 10:20

Даа неудачен пример.

Кадрите са различни ,но това може да бъде видяно от око което може да вижда [smile].

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: мара   
Дата:   26-12-10 10:55

ми те са СЪВЪРШЕНО РАЗЛИЧНИ. да кажем - двете страни на една монета. внушението е различно, освен това най-добре вървят именно заедно. вероятно и като диптих биха седели добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: __SpOO__   
Дата:   26-12-10 11:10

A четири-тиха...как се казва, каре? [smilie5] [smilie21]

Сериозно питам.

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: headcharge   
Дата:   26-12-10 12:51

Да са заедно на диптих да, ама не са [smilie8]
jino, благодаря, но не беше нужно [smile]



Публикацията е редактирана (26-12-10 13:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: alsash   
Дата:   26-12-10 13:22

...двете фотографии, може да са различни, но поставени една до друга....зле говорят за самопреценката на авторката....със сигурност си е дала тази сметка, ама на....

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: мара   
Дата:   26-12-10 15:15

би трябвало да е квадриптих [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: __SpOO__   
Дата:   03-01-11 16:47

Съвсем случайно днес попаднах на:

три броя за героя

[smilie21] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: NeDDRaG   
Дата:   03-01-11 17:04

Яко. Очаква се включване от авторите, изтипосани в темата. [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: jeremiah   
Дата:   03-01-11 18:13

Колеги, двете снимки на Мара са си хубави, нищо, че са част от една и съща серия. В помустването на снимки от една и съща серия, помоему, лошо няма.
Виж "трите броя за героя" си е живо нахалство, да ме прощава авторът! Но пък, гледам, е донесло главоломен рейтинг. Нищо, че "не е желателно". Явно quod licet Yovi, non licet bovi.
Карай, да сме живи и здрави! По-малко ядове, повече мавруд!

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: Alex-dan   
Дата:   03-01-11 18:16

Направо си е донесло гласуване с Б [cool] Естествено автора не е виновен, а тези които са гласували с Б рейтинг за една и съща снимка...



Публикацията е редактирана (03-01-11 18:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: vgramatikov   
Дата:   03-01-11 18:28

Събрали сте се само хора дето ептем немогат да сниимат и си направили темичка.
Жалки сте [smilie3]
Следвашия път си кръстете темичката:

"България заради хора като нас ли е толкова зле?"

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: __SpOO__   
Дата:   03-01-11 18:34

Тоя па...изказа ли се? [smilie18] [smilie18] [smilie18]

За някакъв капацитет ли се взе като пусна едно видео дето се кълчиш или? [smilie19]

Да не обърка фотографията с танците?

Иначе браво за последното, евала. Ама недей така с кубинките се изказвай...

[smilie21]



Публикацията е редактирана (03-01-11 18:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: мара   
Дата:   03-01-11 18:53

йеремия, не са мои снимките. на джоли м са. аз само споменах, че имам и скучни [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: fit_ness   
Дата:   03-01-11 19:57

Познавам хора с много повтарящи се снимки. Тяхната логика е желязна. Щом снимката е кропната или е снимана с една крачка вляво или вдясно то тази снимка вече е съвсем друга. Господа, има един чуждестранен форум в който ако го направите това ще Ви изхвърлят като кирливо коте. Сверете си часовниците[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: diamian   
Дата:   03-01-11 20:54

Ние не публикуваме снимки в чуждестранен форум. Да дори две снимки направени от статив на един и същ обект сами по себе си са уникални. Мисля, че тоя форум е създаден за да може всеки автор да представя своите фотографии, доколкото това не е в разрез с правилата. Фактът, че виждате подобни фотографи означава, че те не са публикувани в разрез с въпросинет правила. Научете се да зачитате и чуждото мнение. Не се опитвайте да налагате своите виждания върху другите.

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: мара   
Дата:   03-01-11 21:01

diamian, "Да дори две снимки направени от статив на един и същ обект сами по себе си са уникални." - ей тва може да ме откаже да гледам снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: hotsnail   
Дата:   03-01-11 21:31

С пускането на 2 снимки с малки разлики хората може да искат да получат относителна оценка - кое е по-добро.

Не виждам лошо в това.

С една снимки обработена различно ....пак може подобно

Вече 3 или 5 пъти да пускаш един сюжет става тъпо наистина.

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: __SpOO__   
Дата:   03-01-11 21:45

diamian,

не те разбирам, т.е. опитвам се и предполагам успявам но...

Искаш от някои хора да зачитат чуждото мнение, чудесно. Запитай се обаче ти зачиташ ли го?

Или използваш това, че >УЖ< някой се опитва да налага някакви свои виждания не зачиташ чуждото мнение.

Аз не виждам в темата някой да налага на който и да е друг каквото и да е. Най-малкото всички тук сме потребители, никой няма право пък и вероятно и желание да ограничава някого, да налага нещо. Тук коментираме. Ако ти не виждаш разлика то аз и предполагам други хора виждаме такава.

Сега за теб може да е уникално да качиш един кадър 200 пъти, кропнат, с едно, две или петдесет дръвчета, но може пък някои хора да мислят по малко по-различен начин, нали така?

То уникален е явно един и същ кадър във всеки един цвят от дъгата и преливането от и в...всъщност има ли някаква дори теоретична възможност да съществуват два еднакви кадъра?

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: diamian   
Дата:   03-01-11 21:50

Няма теоретична възможноста да съществуват два еднакви кадъра. Нямам нищо против чуждото мнение, напротив зачитам и го уважавам, но не харесвам то да ми бъде налагано.

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: __SpOO__   
Дата:   03-01-11 21:53

Да уточним. Ако някой, да кажем аз, напиша в тази тема тук, че някой друг, да кажем ти имаш 5 еднакви кадъра то това по подразбиране е налагане?

Или аз не успявам да схвана нещо...което не е невъзможно и невероятно [smilie24] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: seuret   
Дата:   04-01-11 01:09

Мии, след Никонския пленер на Керкини, предвид, че 500 и 600 бяха сложени на стативи, почти всички хора са снимали едно и също...Напълни се със сходни кадри :)

Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: Y36   
Дата:   04-01-11 22:35

Разлика няма


Отговори на това съобщение
 Re: Банално повтарящите се снимки
Автор: danvan16   
Дата:   04-01-11 22:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »