Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: steeens   
Дата:   05-01-11 21:15

50

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: dikimee   
Дата:   05-01-11 22:40

те мацките много-много от техника не разбират, аз затова не забравям да спомена случайно колко струва техниката ми... винаги на цената, на която би се купила нова от магазина в деня на излизането й на пазара - ей така, за по-голям ефект [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: Spiegel   
Дата:   05-01-11 22:49

започнах да се снимам, защото никой не искаше да ме снима или ме снимаше така, че да не искам никога да ме снима[smilie18] всъщност скука е в основата на много беди, които сполитат разни хорица[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: steeens   
Дата:   05-01-11 22:57

Защо сте или бихте искали да сте фотограф

Дълга история е при мен. Все още не знам дали искам да съм фотограф, ама ми харесва да снимам.[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: vgramatikov   
Дата:   05-01-11 22:57

Заради контакта с дивите животни и целта ми да ги уловя в екстремен момент показващ вида им или детайл от поведението им или хабитата им.
Портретите и хората заради уникалното излъчване и чувството ,което може да породи едно лице или човек в другите чрез кадъра.
Обичам чистотата,невинноста,естесвеното изражение на всички чувства и емоции.
Работим със светлина и декор или обстановка за да предадем атмосфера.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: mapko   
Дата:   05-01-11 23:24

Защото като гледах на filadendron снимките ми се стори "ибаси якото" да снимаш. И още мисля така, само дето нямам какво да снимам. Или ми липсва артистичност, едно от двете ще е (или и двете [smilie5])


Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: alfonsito   
Дата:   05-01-11 23:35

Едно от малкото неща които ми харесват допадат може би до някъде отдават и защото не знам какво друго може да стане от алфонса в училище ми е адски скука със скучните математики и простотии после си връщам готиното настроение с някой готин папарашки кадър ... [smilie5] [smilie5] [smilie5] [beer] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: crowie   
Дата:   05-01-11 23:49

van4o94 , тва как те гледат хората е много точно... [smilie18] [smilie18] [smilie18] и аз,като си щракам с турбосапунерката на някой масов купон или събитие... или пък се опитвам да хвана нещо от определена гледна точка...и започват да прииждат хора да ме питат аз професионален фотограф ли съм [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] при което на мене ми става смешно и започвам да обяснявам...обяснявам...за матрици,обективи...за разликата между дСЛР и сапунер... докато не разбера,че отсреща нищо не разбират и им казвам само: това е сапунерка... ако щат,да си мислят,че и истински сапун има вътре [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (05-01-11 23:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   05-01-11 23:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   06-01-11 00:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   06-01-11 00:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: TheOne   
Дата:   06-01-11 00:09

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: vladovg   
Дата:   06-01-11 01:13

Защото искам .

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: мара   
Дата:   06-01-11 08:57

и аз не съм. ма бързо става.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: tonyboy79   
Дата:   06-01-11 09:04

Щото преди четях редовно Плейбой и се чудих кой ли ги снима тези моми... е сега още се чудя... [smilie5] [smilie5] [smilie5]
Ся са напъвам да си взема 5Д щото е по-голям, а при жените размера винаги има значение.

А иначе... един приятел ме запали. Обичам да пътувам и си правя снимки за спомен. Тези с момите ги правя за кеф, а кефа идва от усмивките им като си видят снимките.
Хиихи не винаги се усмихват де. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: Shmidt   
Дата:   06-01-11 09:05

n1x0n

Не звучиш убедително [smile] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: iasen_vd   
Дата:   06-01-11 09:21

Ами много просто - баща ми беше планинар, фотограф и журналист. Е, и аз станах планинар и започнах да снимам. Само дето станах счетоводител, но това е друга тема. А дали съм станал фотограф... не се наемам да се самооценявам. Щракам за кеф и каквото излезе. Понякога излиза и нещо хубаво...

А как стана... много просто. Като ученик през далечната вече 1986 г. тръгвах да една екскурзия и той ми окачи ФЕД-2 през рамото. Е, проведе ми и начален курс. И като ме захапа... няма пускане. Сега като смятам, през май ще станат 25 години, откак съм хванал фотоапарат в ръка.
[smilie25] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: deadlirics   
Дата:   06-01-11 10:07


http://4coolpics.com/pics/0259/179760259520.jpg


С пола съм ходил само заради жена. С фотоапарат ходя заради себе си


Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: eewf   
Дата:   06-01-11 18:00

"Защо сте или бихте искали да сте фотограф?"


Начин да изразиш себе си, да покажеш света така както го виждаш или както искаш да го видиш...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: grisho69   
Дата:   07-01-11 10:05

Кефи ме да влача тежкия 1.5 кг апарат [smilie25] + раница с още няколко кила обективи светкавици и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: rusinov   
Дата:   07-01-11 10:45

Заради контакта с природата и заради начина, по който се вижда света във визьора. Винаги можеш да правиш нещата така, че да изглеждат красиви. Отделно можеш да разкриваш красотата на света в дребните детайли, на които никой не би обърнал внимание в ежедневието. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сте или бихте искали да сте фотограф
Автор: alamy   
Дата:   07-01-11 22:12

защото сток банките ме обичат [thankyou]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »