Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Ха сега да видим кой ще ползва вече ЕКОНТ?
Автор: MartenBG   
Дата:   17-07-11 07:35

"След сумати телефонни разговори и нерви ми платиха част от обявената стойност, като бяха извършили и ремонта на своя глава. "

Значи са назначили техници за ремонт на грамофони при тях?

Отговори на това съобщение
 Re: Ха сега да видим кой ще ползва вече ЕКОНТ?
Автор: MartenBG   
Дата:   17-07-11 07:55

Всъщност, nicos ,прав си.
Ремонтирано ,не е същото,независимо от качеството на ремонта.Да не са го чупили.
Пожелавам ти много щастие,

Отговори на това съобщение
 Re: Ха сега да видим кой ще ползва вече ЕКОНТ?
Автор: Славов   
Дата:   17-07-11 09:19

И аз поне 100 пъти съм ги ползвал, последните 3-4 години, никави проблеми /чука на дърво/.
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Ха сега да видим кой ще ползва вече ЕКОНТ?
Автор: vladimir_dl   
Дата:   17-07-11 11:49

Имам крайна дата 25.07 за разрешаване на проблема. За сега нищо. Предвид изхода вероятно доверието ми към тях или ще се затвърди, или лично аз ще внимавам още повече, за да избегна подобни случки. И аз съм пращал около 100-тина пъти разни неща с тях и проблеми досега нямах. Не бих ги отписал и сега, защото се случва да се повреди стока при транспорт, но се надявам да понесат отговорност. Това е от мен. Като има повече яснота, ще пиша.

Отговори на това съобщение
 Re: Ха сега да видим кой ще ползва вече ЕКОНТ?
Автор: vladimir_dl   
Дата:   08-08-11 13:21

Сега-малко развитие по моя проблем. След месец забавяне(колкото по моя, така и по вина на Еконт-първо аз бях на почивка след това и тяхната служителка, отговорна за случая) днес се свързаха с мен. След прегледаните записи по камерите казаха, че признават вина. Предложиха ми фотоапаратът да бъде отремонтиран в посочен от тях сервиз. Не съм сигурен доколко това може да се направи и за каква стойност, но казаха, че ако ремонтът излезе по-скъп от обявената стойност на апарата, направо ще ми го изплатят. Чудя се само дали ще съм нахален, ако поискам някакво обезщетение извън ремонта, макар и минимално. Все пак имах нужда от парите тогава, а не можах да си продам фотоапарата и нещото, за което ми трябваха-пропадна. Като цяло Еконт в случая, макар и с леко забавяне, показват, че са отговорни за това, което правят. Ще видим по-нататък как ще се развият нещата.

Отговори на това съобщение
 Re: Ха сега да видим кой ще ползва вече ЕКОНТ?
Автор: My.Point.Of.View   
Дата:   08-08-11 13:46

Да искаш обезщетение за пропуснати ползи е вероятно трудна задача. Това е като да искаш от някое фотоателие 100 филма обезщетение, понеже са окепазили при проявяването филмчето с твоите кадри и ти не си успял да ги продадеш за един куфар пари.

Отговори на това съобщение
 Re: Ха сега да видим кой ще ползва вече ЕКОНТ?
Автор: vladimir_dl   
Дата:   18-10-11 19:44

Да споделя най-накрая развръзката на моя проблем. След повече от 3 месеца овъртане и мотане, поради различни обстоятелства фотоапаратът се оказа неремонтируем, поради дефект в главната платка. От Еконт ми изплатиха пълната му стойност, както и разходите за сервиза. Пропуснати ползи не съм търсил, но нещата се задвижиха, едва когато им казах, че са изтекли всички законови срокове за справяне с проблема и желая да си получа парите. В противен случай щях да си подам жалба в съответните места и да получат антиреклама, най-малкото, тук във форума. Това е завършека на историята. Всеки да си извлече от нея нужното за себе си. Аз лично продължавам да ползвам услугите им.

Отговори на това съобщение
 Re: Ха сега да видим кой ще ползва вече ЕКОНТ?
Автор: bmw_e30   
Дата:   18-10-11 22:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ха сега да видим кой ще ползва вече ЕКОНТ?
Автор: asahi   
Дата:   18-10-11 22:42

Последния месец ползвах няколко пъти Еконт - без забележки.

Отговори на това съобщение
 Re: Ха сега да видим кой ще ползва вече ЕКОНТ?
Автор: ники1   
Дата:   19-10-11 13:53

Ползвал съм ЕКОНТ за фотогрофска техника и рибарски такъми поне 30-тина пъти.....никога не съм имал проблем....
Ползвал съм ги и за доставка от Англия, като те плащат стоката там и я доставят на адреса ми......получавах СМС-и за всичко -кога е купена, кога е в офиса в Лондон,кога и на кой полет е качена, кога е в БГ......
Доволен съм от тях и ще продължа да ги ползвам...

Отговори на това съобщение
 Re: Ха сега да видим кой ще ползва вече ЕКОНТ?
Автор: Славов   
Дата:   19-10-11 15:31

Преди час ги ползвах за пореден път, както винаги без проблеми....
Еконт [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ха сега да видим кой ще ползва вече ЕКОНТ?
Автор: guciguci   
Дата:   19-10-11 15:32

Откакто създадох темата съм ползвал Еконт 132 пъти по товарителници. Все още нищо не са ми счупили,за да мога да се оплача от тях. Така че съм доволен от самата фирма. От персонала не навсякъде,но това е отделен въпрос.

Отговори на това съобщение
 Re: Ха сега да видим кой ще ползва вече ЕКОНТ?
Автор: stefann   
Дата:   19-10-11 15:38

Аз пък мога да се оплача ... изпратих обектив стар на м42 след профилактика до един град ... и съответно човечеца там като го получил каза че блендата му е прецакана.... един от ламелите стърчи.Така де защото беше ниска цената не написах обявената стойност демек лепенка чупливо да напишат и да вземат повече пари и затова беше счупен а не мога просто да опиша как беше опакован... с 3 пласта от тяхното защитно фолио ли как се казва там... и извода е че е видял бахти зора че да стане така ... както и да е .

Отговори на това съобщение
 Re: Ха сега да видим кой ще ползва вече ЕКОНТ?
Автор: thumper   
Дата:   19-10-11 16:53

Цените им са малко дебели, иначе са точни. Е! Персонала наистина в някои офиси е повече от "ръбат" ама все пак са и франчайз.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »