Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: djfroggy   
Дата:   27-10-10 20:01

Нещо слуховете за А77 не ме радват особено,не се чува ни за А950,ни за А99.Йок ФФ!.Нещо да сте чели или чули? Аз само намирам слухове за някакъв 24-120/4 дето се задавал,ама нищо повече![smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: thomas   
Дата:   27-10-10 20:08

Ти със слухове ли снимаш, или с апарати? ;-) Защото ако ти трябва апарат, мисля, че в момента Сони предлагат приличен избор - кеф ти A850, A900, кеф ти А55 ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: pefoto01   
Дата:   27-10-10 20:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: djfroggy   
Дата:   27-10-10 20:12

Аз имах А900 и имах известни проблеми със скоростта и точността на фокуса.Трябваше с всеки обектив да си играя да го настройвам.Пък и фокуса е малко бавен.И пак-бавен!Чудесна камера за пейзажчета,ама.........

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: pefoto01   
Дата:   27-10-10 20:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: djfroggy   
Дата:   27-10-10 20:20

Явно фокуса си е проблем при всички марки.С А900 и суперскъпия Минолта 400/4,5 далеч не можеше да стане снимка като с Оли Е30 и 50-200/2,8-3,5/.На широко и "нормално" пък обртаното.......и така! Мъка,мъка,много мъка,Дори понякога се чудя мога ли да снимам[smilie11] .

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: hotsnail   
Дата:   27-10-10 22:44

Последните 4 модела Алфи май още ги няма в магазина. Дай поне да ги видим що за стока са преди да пущат още.

Сони изригнаха тая година 9 нови модела ако се не лъжа (2 с полупрозрачно огледало, 2 без огледала, 3 среден клас ДСЛР-а - А450 излезе 2010 също, 2 нисък клас).

Те са пуснали повече нови модели от всички останали взети заедно през 2010 - Панасоник, Канон, Никон, Олимпус и Пентакс.

Земе да обявят А77 и А950 преди коледа, е така да направят 11 модела за нова година 2011-а.

Инак имаше слухове за А950 ама част от слуха беше че няма да е скоро.



Публикацията е редактирана (27-10-10 22:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: thomas   
Дата:   27-10-10 23:52

@hotsnail
Снощи видях, че А55 вече го има в Синтезиса. Засега само във вариант кит, скоро трябва да има и само тяло.

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: mugen   
Дата:   27-10-10 23:59

Следващата година са оставили за по-високия клас [smilie8]

SAR - 2011 is the year for Sony professionists!
What I can tell you now is that 2011 will be a very exciting year for professionists. New High-end APS-C and a new fullframe camera will be announced. And both will be from ground up redesigned cameras with some very advanced technologies. There will be new Zeiss primes/zooms and also High-end NEX cameras and lenses.

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: the_drug   
Дата:   28-10-10 00:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: hotsnail   
Дата:   28-10-10 00:26

Даммммм сони са много агресивни.

и с тия обективи.....само точа лиги....данодойде скоро 35-цата. Пък после ще видим и другите. Много ми се иска цайс за некс.

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: rhyan   
Дата:   28-10-10 01:03

Като си говорите за слухове, днес чух един, който май идва от Ройтерс. Слуха е, че Епъл се оглеждат да погълнат компания от ранга на Сони. Споменават се имената на Адоби, Сони и Дисни. Работата била там, че Епъл имали едни 51млрд долара за харчене, и сони не било лош вариант.[smilie18]

Който не вярва да прочете на английски статията ТУК!

Та, ако стане, ше имате нова вместо А77- i77, вместо NEX-6 - iX-6, вместо матрица - ици...ай няма да го пиша...

:)

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: milenpi   
Дата:   28-10-10 01:05

Е има и антитръстови закони, иначе света ще стане една фирма , корпорация.
Ама като гледам как вече се лъже за всичко то нещата станаха като допинга в спорта. Няма истински неща.:) Всичко е лъжа и измама.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: kapitancho   
Дата:   28-10-10 06:18

Многото модели като количество не означава качество. Фрапираща е липсата на А750 или нещо подобно. Не е сериозно да пуснеш 9 базови модела, които можеха спокойно да са 3-4. Това са само маркетингови трикове. Сони имат нужда от аналози на Д300 и Д700, ама като не пускат, всички губят.

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: mitakabus   
Дата:   28-10-10 07:04

Аз вече свикнах с АФ. Вярно мъка е, особенно по на тъмно и АФ по странична точка, но пък си ми харесва как се справя А900! Е на оная вечер едно събиране , ми щракнеш си снимката 1:1 , цвят, баланс. Няма после "монголци", "мексиканци" и оправяне на всяка снимка....Различни светлини , ала бала - А900 в туй отношение е перфект! АФ обаче си е мъка вярно е, но пък на тъмно и другите не са кой знае колко бързи по страничните АФ точки. Въпроса е , че Сони и на по-лека светлина се дъни по някога хем с твърд снимам..
..Павка, не знам какво чакаш ама ако извадят нещо ще е с 34-36мпих ФФ. Поне това се говори. Аз с 24 едвам се оправям, мисля БлуРей писачка да взимам вече с тея големи файлове, а за 36 дето и ще шуми яко , файловете ще са по 70мб![smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: icikonti   
Дата:   28-10-10 08:10

Межербатори???[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: djfroggy   
Дата:   28-10-10 08:56

Митак,вземи си просто два външни харда!

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: CyberGene   
Дата:   28-10-10 09:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: mitakabus   
Дата:   28-10-10 09:35

Сайбъре, не ми говори глупости, нали си гледам снимките от А700 и А900 - зумвайки на 100% детайла е в пъти повече! А за Макро просто не ми се говори! Не казвам че е чак такава неубходимост от тея 24мпих. но при всички случаи е по -добре, шума с еоправя вече доста добре и не е проблем, кофти ми е само по-бавния фокус иначе аз съм си мн доволен от машинката! И да не забраим , че обектива носи качеството на снимката, кат ми снимаш с някой боклук , кво да закачиш отзаде все тая![smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: Mogila   
Дата:   28-10-10 09:48


Нали не мислите сериозно, че ако Сони пуснат нещо като 35 мегапиксела фулфрейм той ще шуми яко? Това са глупости. Технологиите се развиват със страшна сила...

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: CyberGene   
Дата:   28-10-10 10:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: hotsnail   
Дата:   28-10-10 10:30

Това за Епъл и Сони ми се струва не сериозно.

Едно време майкрософт мислеха да купуват САП ама се отказаха щото няма как да се оправят със подравняването на две организации с подобна големина.

DHL/Danzas се слаяха с Excel и това се движи години наред някак да се сработят организациите.

А май общатат цена на сони е към 170 милиарда...

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: rhyan   
Дата:   28-10-10 10:38

Абе те и Мерск и Сийленд като се сляха 2000г имаше доста размествания по пазарите, ама на, стана работата и сега мерск не може никой да ги догони.

В интерес на истината, Епъл държат Пиксар. Възможността да 'глътнат' Дисни според мен е доста по-голяма от колкото да се случи това със Сони. И все пак никой не е опровергал слуха - нито сони нито ябълките...

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: mugen   
Дата:   28-10-10 11:26

Това за великите 12 мегапиксела винаги е било смешно, технологиите се развиват, не може да очакваме от Canon или Sony да стоят на 12мп защото на някой така му харесвало.
Сега телефоните имат 16, ще дойде някой с телефон за 500лв и ще каже - егати апарата за 4000лв, моя телефон е повече [smilie18]

То тогава да си стоим на 4 или 6мп.
Сигурно доста хора са ревяли, неееее не искам 10, 6 ми стигат, тъкмо ги запълва обектива.
10 ще са големи, мазни и шумни, а 12 са светотатство [smilie18]

При Sony пък мегапикселите се вдигат много плавно и логично: 10, 12, 14 и чак сега 16, но пак има и 14.

A A900 много ясно, че няма да е 12 [smilie18], щото се получава някакъв парадокс [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Некви нови Алфи/Сони скоро?
Автор: djfroggy   
Дата:   28-10-10 11:34

На А900 мегапикселите се "пълнят"добре само от шепа обективи-Цайсовете и Сони Г.Даже някои от старите Минолта Г издишет вече!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »