Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Заемане сериозно с фотография =)
Автор: etto   
Дата:   27-10-10 22:58

Благодаря ти ilcoin ,въпреки ,че прочетох почти всички постове без последните 4,5..,а ти ми казваш ,че не съм.Няма значение.
В най-скоро време ще попрочета от сайта ,който даде.Сега си лягам ,че утре пак работаааа xD

Отговори на това съобщение
 Re: Заемане сериозно с фотография =)
Автор: pif   
Дата:   27-10-10 23:15

Така. До автора на темата:
Зарежи фотографията. Ще станеш лош човек. Повечето фотографи са лоши.
Намери си смисленна работа. Може да отглеждаш домати, краставици, чушки, жито, да имаш 5-10 крави за мляко. Ако правиш домашно сирене може да го продаваш много изгодно на съседи.
Може да гледаш и овце. Те имат много по маслено и скъпо мляко и от него се прави страхотен катък. Но те са по трудни за гледане и не са много продуктивни. За сметка на това обаче дават вълна от която можеш да си предеш прежда и да плетеш чорапи и блузи.
Вземи си скромна и добра жена, да е честна, да ти гледа къщата, двора. Да си имате деца. Поне 2. Може и 3. Като остареете да има кой да ви гледа.
Като работите ще изкарате и на тях ще им вдигнете къща. Възпитай ги на честност, уважение и труд. Нека не познават пороците на развратният живот.
Всяка вечер си измивай краката в легнен с топла вода в която има половин лъжица сол. Децата си повивай само в бели пелени и ги сменяй поне по 3 пъти на ден. Печката я пали само със сухи дърва защото от мокрите се запушва комина и може някоя вечер да се задушите.
Забравих да кажа - всяка година от реколтата заделяй пари. Заделяй по един десятък за черни дни. Ако всичко е благополучно ще са за да изучиш децата. А ако те сполети беда или болест - ще можеш да се справиш.

Ако дойдат бедни времена и няма пари за паста за зъби - мий си зъбите със сода за хляб. Моята баба е на 72 години и само със сода си е миела зъбите. Има извадени само 2 мъдреца и 4 други зъба. Всички останали са си на мястото, макар и кафяви.

Ако спазваш тези съвети ще живееш добър и пълноценен живот. Ако се захванеш с програмиране - няма да имаш нищо смисленно освен поредното мигане на това светещо нещо пред което ще прекараш живота си.
Ако станеш фоготраф - ще пътуваш, ще виждаш много хора, ще се веселиш, ще обиколиш света но няма да имаш дом и семейство. Ще имаш само себе си и щастието оставено след теб в очите на хората. Понякога ще живееш добре, друг път зле. Понякога ще има какво да ядеш, понякога ще си гладен. Ще разчиташ на подаянията на добри хора да те нахранят. Но винаги ще си сам със себе си. И ако паднеш - няма да има кой да ти подаде ръка.
Затова слушай старите хора и си гледай нивичката, ори си с магаренцето и си гледай кравичките.

Отговори на това съобщение
 Re: Заемане сериозно с фотография =)
Автор: exile   
Дата:   27-10-10 23:20

Абе някой няма ли да го забрани този форум и да се приключат мъките.

Отговори на това съобщение
 Re: Заемане сериозно с фотография =)
Автор: hristov2256   
Дата:   27-10-10 23:28

Защо ли съм съгласен с exile.


pif, заблуден си, пич, особено с последната част. Не ме карай да ти се обяснявам само :)

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Заемане сериозно с фотография =)
Автор: ilcoin   
Дата:   27-10-10 23:34

[smilie18] Удри го в земята и му бии шута после!

Отговори на това съобщение
 Re: Заемане сериозно с фотография =)
Автор: etto   
Дата:   27-10-10 23:38

@ilcoin моля те не се обяснявай.Моля някой модератор на този форум да изтрие мненията(спамма) на @Pif..не съм го прочел даже загубих интерес още от 1вото безсмислено изречение.Престанете със спама и се дръжте малко по трезво моля.Ако искате спам отидете в някой друг форум.Ако е възможно някой модератор да изтрие не само на Пиф ,но този мой пост и ред други безсмислени.Повече няма какво да кажа.

Отговори на това съобщение
 Re: Заемане сериозно с фотография =)
Автор: next_time   
Дата:   27-10-10 23:43

Понякога се чудя ..... дали да не си прережа вените.[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Заемане сериозно с фотография =)
Автор: boll   
Дата:   28-10-10 08:50

СбъркАл си форума, пич. Фотографите снимат там някъде, тук сме останали критиците. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Заемане сериозно с фотография =)
Автор: bleki1   
Дата:   28-10-10 09:31

Не зная дали има гей форуми, но със сигурност ако някой напише там че иска да става обратен-повечето хора ще го подкрепят. Ама сигурно и там ще искат да му видят снимки. [smilie3]

Колега-ако си решил да се занимаваш с фотография-просто действай. Аз не съм фотограф, така че не мога да ти кажа какви са плюсовете и минусите. Както виждаш в този форум-хора всякакви. Един ще те подкрепи, втори ще се те плюе (това незнайно защо) Може би от страх че ще станеш по-добър от него и ще не му вземеш някоя сватба? Ако имаш възможностите и времето-започни с фотографията, но без да се отказваш от сегашните ти занимания. С времето ще разбереш какво искаш. УСПЕХ!!![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Заемане сериозно с фотография =)
Автор: etto   
Дата:   29-10-10 11:20

Благодаря ти много =) И да,знам английски.Уча го 9та година,знам да пиша и чета много добре за разлика от това много зле говоря..не е чак толкова зле с оглед ,че всеки ден на работа си говоря с англичани и до сега не са ми се изсмяли,но ми трябва повече практика..някой с който да си говоря на елгиш xD

Отговори на това съобщение
 Re: Заемане сериозно с фотография =)
Автор: iordanov   
Дата:   29-10-10 19:07

[smilie24] pif [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Заемане сериозно с фотография =)
Автор: petkob   
Дата:   29-10-10 19:48

Никой не може да ти каже какво да правиш, защото никой тук не знае какво носиш в себе си. Ако следваш сърцето си, може и много честит да бъдеш, а може и да страдаш заради избора си. Това ти е казал pif, но по един красив и алегоричен начин, не така банално и клиширано. Той може и пиян да е бил, когато го е писал, но дори само за стила заслужава отличен. Прочети му и другите постове в темата, за да видиш, че е на твоя страна. Недей отписва хората така бързо, защото ще решим, че може би си повърхностен и фотографията ще ти е само краткотрайно увлечение. [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Заемане сериозно с фотография =)
Автор: chukov   
Дата:   29-10-10 23:08

marrio31 написа:

> ами ако нямаш достатъчно пари си вземи едно D50 като начало и
> един обектив 50/1.8 и си в джаза,тая комбинация ше се върже към
> 500лв от базара[smilie24] и после един начален курс и
> така..[smile] успех[smilie24]


Не мисля, че 50мм е подходящ обектив за начинаещ фотограф

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »