Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  4  5  6 ..  10 ..  20 ..  24  25     всички  напред  последна
 Re: М 9
Автор: TonevJr   
Дата:   25-09-10 22:52

Този път малко ще си престъпя принципите и ще споделя мнението на Нави.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: джъмбо   
Дата:   25-09-10 22:54

ми затова пили гуми там... и не се аби...

за мен снимката си има голямо очарование
ма аз съм аматьорче къде ще е сравнявам с такава известна личност [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: antonio.caro   
Дата:   25-09-10 23:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: TonevJr   
Дата:   25-09-10 23:09

Оффф,само приказки и нищо по темата.

Като ви е толкова мерак това с паленето на гумите...хвнаете някоя колица,моторче...един полигон и се повъртете малко...току виж сте се успокоили и почнете да снимате смислени неща![smilie18]





За уроци на лични! [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: navy   
Дата:   25-09-10 23:10

Антонио, държа да отбележа, че никой не е коментирал творчеството да някой фотограф, било то професионалист или любител.
Споменах, че на няколко пъти виждам прехласване по лайка, а кадрите показани като потвърждение на тази еуфория не са нищо по различно от тестове, които би направил всеки с ... канон 30Д и 85/1.8 например [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: antonio.caro   
Дата:   25-09-10 23:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: TonevJr   
Дата:   25-09-10 23:21

Ми идеята е,че си купуваш лайка,освен за кефа(тук явно само за това), защото ти дава предимства с размер,оптика,тишина и много други удобства и улеснения,което в крайна сметка трябва да доведе до по-добри резултати.Тук такива не виждаме.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: antonio.caro   
Дата:   25-09-10 23:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: navy   
Дата:   25-09-10 23:32

Явно тази тема не може да избистри предиствата на една лайка [smilie7]
Да предположим, че срам-не срам си призная, че не ги знам.
Прескачаме с момента, в който джъмбо и сие ме оплюват в необразованост и слепота и минаваме на съществената част: - Кои аджеба са предимствата на лайка?
И съществени ли са в крайния продукт, визията?

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: TonevJr   
Дата:   25-09-10 23:33

Казвам размер,не тегло.Да ти покажа пак сравнение 35/1,4 leica-canon ?
Ако апарата ви тежи...ми ходете на фитнес бе хора.Това е техника,която е за определен тип снимане,при определен тип условия.Както всяка друга техника.
Ако имам струг вкъщи...това стругар ли ме прави?

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: antonio.caro   
Дата:   25-09-10 23:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: TonevJr   
Дата:   25-09-10 23:35

Да...дали ще смениш филм на зенит или на лайка...все едно и също време ще ти отнеме.Апарат като апарат,качествено изработен,както повечето неща с немски произход.

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: antonio.caro   
Дата:   25-09-10 23:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: navy   
Дата:   25-09-10 23:42

Има ли кадри и ситуации, които да показват това предимство на лайка обективите... пред някой никор или канон?
То се разбра, че тялото... се тая, ЦЦД матрица от старо поколение, нищо ново...

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: antonio.caro   
Дата:   25-09-10 23:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: TonevJr   
Дата:   25-09-10 23:48

В случая произлезнах наистина от размерите на сегашните дслр-и,признавам.Не е нужно да дълбаеш в момента точно на тази тема.Предимства си има и има хора,които имат нужда от тях.
За оптиката да не говорим.
Малко ли писания има на хора,снимали с тази техника години наред.Не съм аз човека,които трябва да изброява предимства.Просто тези въпросните хора,ако им погледнеш кадрите,те са причината цената на лайка да е толкова висока все още.

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: джъмбо   
Дата:   25-09-10 23:49

нейвито
това как ти изглежда




[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

да ти обясня ли в каква чанта нося тяло и 4 обектива

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: antonio.caro   
Дата:   25-09-10 23:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: navy   
Дата:   25-09-10 23:54

Явно по думите на джъмбо предимството е само в размера и теглото [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: antonio.caro   
Дата:   25-09-10 23:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: джъмбо   
Дата:   25-09-10 23:58

тихо работи и не вибрира от лупащо огледало... липсата на огледало позволява по-добри широки обективи и по-малка дистанция до филма/матрицата

за остротата на изображението вече говорихме... монитора ми е надраскан от вътре от гледане на кадри с лайката [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: uri64   
Дата:   25-09-10 23:59

хе, типично по форумски - събира се една група хора и си приказват колко им е готско да снимат с една марка апарати...появяват се едни други хора и казват че не са снимали с апарати от тая марка(ама били чували за нея раиш ли), обаче главното е че според тях на първата група хора не може да им е толкоз готско щот според тях двата показани кадъра не стрували...при това единият от вторите хора го подкрепя това всевалидно мнение с нула кадъра в профила си [smilie18] [smilie18] [smilie18]

естествено, безполезни са усилията на първата група да обяснят на другите хора, че те не искат да ги смятат за велики фото-гурута, а просто им е достатъчно да си споделят кяк са се кефили, защото на втората група не им е важно на самите тях(от втората група) да им е готско, ами трябва всички останали да престанат да се кефят без тяхно разрешение и ако може евентуално да прозрат и смирено да признаят колко са велики тия вторите и как без тях никой няма право да си помисля да се кефи [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: antonio.caro   
Дата:   25-09-10 23:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: джъмбо   
Дата:   26-09-10 00:00

юри нал ша дойдеш на изложбътъ?

Отговори на това съобщение
 Re: М 9
Автор: navy   
Дата:   26-09-10 00:01

ЮриОсем на 2-ра степен, а не мислиш ли, че втората група просто иска да се забавлява [smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  4  5  6 ..  10 ..  20 ..  24  25     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »