Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: SLR   
Дата:   24-10-10 12:02

Петъчна тема в неделя[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: stormfx   
Дата:   24-10-10 12:13

Ама верно ли имаш стабилни четирицифрени доходи в твърда валута? И живееш с приятелката си нашироко? Не може да бъде! Дълбоко се впечатлих [smilie5] Сигурен съм, че и останалата част от "ние българите" са направо потресени. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Плющек [smilie18]

 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: kpaxian   
Дата:   24-10-10 12:13

Мите, усещаш ли колко ти завиждат всички тези хора?[cool]
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: the_drug   
Дата:   24-10-10 12:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: mitte   
Дата:   24-10-10 12:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: neposlushko   
Дата:   24-10-10 12:19

Не се карайте ... аз живея и в по-хубав град ... и доходите ми са в пъти по-добри от вашите ... а и от повече години от вас ... ама не се хваля ... правете с..с а не любов ... хайде мир и любов на балканите ... вечна дружба и т.н.
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: the_drug   
Дата:   24-10-10 12:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: mitte   
Дата:   24-10-10 12:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: pandishpan   
Дата:   24-10-10 12:28

мите, съвсем незлобливо те подканям да качиш нещо в профила си ,за да видим напредъка де ,все пак погледнах ти фотографиите, не си личи да са германски залези
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: SLR   
Дата:   24-10-10 12:40

Ако отидеш пък в Париж всичките ти снимки ще станат много арт[smilie18]
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: georgivelev   
Дата:   24-10-10 12:47

Георги, няма защо да злобееш. Вие българите винаги се вбесявате, когато някой стигне по-напред от вас. Това е тъпо. :(((

Мите, я сподели барем, колко точно ти е нетната заплата в Германия, че може да се окаже, че аз получавам повече от тебе, но в България.

Пак ти казвам, това, което пушиш е много добро. Вие, дето успявате и стигате по-далеч, ви обхваща някаква странна мания да се надувате колко много сте постигнали, колко ви е широко около врата, ама като те гледам, не си покълнал много от западната култура, същият си си бай Ганьо.
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: StefanGeorgiev   
Дата:   24-10-10 13:02

Искам да споделя усещането си, че откакто живея в Западна Германия, снимките ми станаха значително по-добри от преди, с много по-висока художествена стойност. На какво може да се дължи това?!
-Не се самозалъгвай,няма кой знае кво значение че си в бившето ФРГ. [smilie18]
... Дали е свързано с високия ми стандарт на живот, стабилните, четирицифрени доходи в твърда валута,...
-Високият ти стандарт на живот не ти го прави западна Германия.Ти и в България можеш ( можеби си имал)да имаш висок стандарт. [smilie18]
...стабилните, четирицифрени доходи в твърда валута...
Митове и легенди ,тва го разправяй по некви студентски вечеринки.На "хора" дето съм им промили мозъка,докато са харчили пари на готово от мама и татко. [smilie18]
...повишеното общо самочувствие?
ако си на "бонбони" е нормално .Психози и френий.Временни явления. [smilie9]
Много "хора " живеят втори живот в Западна Германия.Паспорти немски взимат,сменят имена. [smilie9] СРАМ ГИ Е ЧЕ СА българи. [smilie19]

 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: alba_luna   
Дата:   24-10-10 13:09

Мите, отскоро явно си във форума, но ще ти кажа че и други преди теб се изтъкваха колко много пари печелят. Също така ще ти кажа, че хората тук не се впечатляват никак от числата на твоя доход. Всъщност никой не го интересува. И след като ние сме българи, а ти не - защо не пишеш в някой немски форум, а си дошъл да ни занимаваш тук?! [smilie23]
Темата определено е за клуба.
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: jivkojj   
Дата:   24-10-10 13:10

Сигурен съм, че темата е шега [smilie3]
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: stardriver   
Дата:   24-10-10 13:12

За съжаление не е! По-лошото е че все по-често се появяват подобни [smilie11]
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: дедко   
Дата:   24-10-10 13:18

ЗАПАДНА Германия май няма мноооооого отдавна, така че ти сигурен ли си , че точно там живееш??? [smilie11]
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: Mec   
Дата:   24-10-10 13:48

На мене пък много си ми харесват младите западногерманки от гр. Trier, от време на време ходя да си пооплакна окото там.
Ходил съм и в Кьолн и в Аахен, ама тия в Трир някакси повече си ми харесват.
Един път даже като се връщахме с жена ми с влака от Париж към Люксембург, точно срещу нас седна една много сладка млада швабка с гаджето й. И си викам на акъла - "леле в цял Париж не срещнах такава красота".

А иначе, само за сведение на берлинчани, германците ходят да работят в Люксембург за повече пари, всеки ден по магистралата 40 км на отиване сутрин и още толкова на връщане вечер.
Та можете вярно да се похвалите с нетните доходи в Зап.(ецналия) Берлин.
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: psychoiho   
Дата:   24-10-10 13:58

мите, да не си купил някоя лайка? това може да е отговора ;)
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: Subektiv   
Дата:   24-10-10 14:06

Този германец със стабилните четирицифрени доходи в твърда валута и подобрена фотография направо ни разката нас българите, трябва да си го признаем. [smilie8]

 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: nenad   
Дата:   24-10-10 14:12

1000е в твърда валута

9999е в твърда валута

четирицифрен доход [smilie11]

 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: psychoiho   
Дата:   24-10-10 14:28

Мес, 'богат' е душевно състояние, не състояние на банковата сметка...
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: georgivelev   
Дата:   24-10-10 14:39

А всъщност четирицифреният доход не е никак рядко явление в България. Тук по едно време се налагаше да изкарваш пет или даже шестцифрен доход за да свързваш двата края.

Но, германците са напред в това отношение. Не е било рядко явление банкноти от по 1 милярд дойче марки по време на втората световна.
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: psychoiho   
Дата:   24-10-10 14:57

велев, по-леко, да не се обади язвата
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: 3DF   
Дата:   24-10-10 15:04

На Мите там в Германия снимките му стават по шарени, а той си мисли, че прави по хубави снимки.
 Re: Животът в Западна Германия и фотографията
Автор: geokar   
Дата:   24-10-10 15:13

Трудно те оправят четирите цифри в Германия, зная какво приказвам, въобще като дойдат нашенците тука, като постоят месец-два и като почнат да се занасят - само и само да не сметне някой в Родината, че са се минали...
От друга страна, визирайки фотографията, по-качествено е и по-евтино, особено по отношение проявяване и копиране на снимки, без проблеми си поръчвам увеличения 75Х50 за под 8 евро, никакъв проблем с намиране и обработка на диапозитиви, ролфилми, планфилми и т. н.



Публикацията е редактирана (24-10-10 15:17)
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена