Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  16  17  18     всички  напред  последна
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: sir_sky   
Дата:   27-10-10 18:44

400[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: The_Melon   
Дата:   27-10-10 18:53

Може би съм ограничено създание от мъжки пол, но съм на мнение, че фотографията трябва да ми носи естетическа наслада ...

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: emo1   
Дата:   27-10-10 19:02

The_Melon, естетическата наслада е различна при мъжкия пол....

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: fizo   
Дата:   27-10-10 19:11

Ако са скрити зад врати,шалове и завивки може и да се обърка човек въпреки, че пак е трудно :)



Публикацията е редактирана (27-10-10 19:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: тьма   
Дата:   27-10-10 20:06

Показаните от мен снимки са с изключително висок рейтинг в сайт на отлични фотографи, там явно мислят с главата на раменете си, не с някоя друга[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: тьма   
Дата:   27-10-10 20:11


За чаровните жени, независимо 100 или 100:2[smilie24]




Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: pacolon   
Дата:   27-10-10 20:40

За всички споделили свои фотографии и картини в темата - [smilie24].
Снимането на пухкави модели си има специфики, които човек без практически опит не може да усети.
Само веднъж съм снимал добре закръглен модел, но ще споделя това, което ми направи впечатление. Следва да уточня, че моделът ми беше от мъжки пол, но мисля, че няма особена разлика, защото след определени килограми моделите и от двата пола имат цици.
Като цяло съм доволен от работата си с пухкав модел. Като плюсове бих определил:
- Добросърдечност и всеотдайност - Пухкавите модели са " душички ". Те обичат изкуството ( и бахура ) и дават всичко от себе си, когато се прави изкуство ( и бахур)
- Липса на желание да напусне мястото на снимките - Осигурете на модела любимите му храни в достатъчни количества и той ще позира без да се разсейва докато ... заспи.
- Прекрасно изпълва кадъра на моя Olympus - Фотоапаратите на тази марка са изработени специално за снимане на сумисти. Дълбокият им DOF и 4/3 формата са уникално предимство пред камерите на другите производители.
- Прекрасно позират в легнало положение.- Това е любимата им поза. Снимайте ги легнали и ще разполагате с доволни и готови за работа модели.
Като недостатъци при работата с пухкави модели бих отличил:
- Липса на желание да напусне мястото на снимките - Не очаквайте от тези модели да притичват с ентусиазъм от полянка на полянка, съобразявайки се с вашите желания. Огледайте предварително локацията, спрете се на ЕДНО място и ще се радвате на спокойни снимки.
- Прекрасно позират в легнало положение. - Обърнете особено внимание мястото на снимките да не е наклонено. Рискувате моделът да се изтъркули по средата на сесията.
- Финансовата страна също не е за пренебрегване - За нищо на света не приемайте да им плащате на килограм живо тегло!!!!!
Като заключение ще споделя моята фотографска максима:
Слабите модели са за слаби фотографи!!![shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: emo1   
Дата:   28-10-10 03:25

Тази тема може да се погледне и малко по-филосовски, всички спорят за това дали има привлекателни черти в закръглените жени и могат ли да се излагат на показ, в което няма нищо лошо.
Нека погледнем малко в психологията на човека, като при генетично свързан с възпроизвотството на рода начин на възприятие, как трябва да изглежда привличащия го индивид.
В природата ни е заложено да търсим по-здрави партньори с цел по-добро потомство, затова по голямата част от хората харесват средни пропорций при търсене на привлекателен противоположен пол, това ни е в природата.
Когато болшинството от хората харесват или не харесват нещо, то се превръща в неписан или писан закон в зависимост от отклонението, може и процентно.
Човешкия мозък е толкова необятен и най-вече непридвидим че има и редица отклонения, като на пример: педофилия, геронтофилия, содомия, некрофилия, садо-мазо, разни видове фетиши и други подобни, където е малък процент на отклонение и за това обществото го осъжда, (умишлено не включих хомосексуализма защото процента е по-голям и съответно е позволено) сигурен съм че и изброените ще харесат фотография с подобна тематика.
Да се върна на темата, повечето са желаели по-здрави жени, (не гротеско пълните или слабите, свързано било с работа на полето и здрави деца) тук трябва да отбележа че става въпрос за много поколения, така се оформя и прототип за желаните пропорций при жените, съответно и желанието на по-голамота част от мъжете да ги пресъздават под формата на живопис и фотография. [beer]



Публикацията е редактирана (28-10-10 03:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: pefoto01   
Дата:   28-10-10 04:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: тьма   
Дата:   28-10-10 06:58

хубава двойка се заформи



http://www.lensart.ru/picturecontent-pid-1ebf1-et-80b064d





http://87.121.7.213/site_pics/177/a_1250944169_P1018145sRGB_IEC61966-2_1_T_W800.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: ivenchev   
Дата:   28-10-10 08:05

Мирише на сватба ... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: tnt   
Дата:   28-10-10 08:06

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: ninikolov   
Дата:   28-10-10 10:06

Чета и си чудя, колко хора бъркат "Естетика" със "Сексуален нагон".
Или казано иначе: "Щом не искам да я чукам, значи е грозна".
А и да припомня, темата е за ФОТОГРАФИЯ, а не за това с каква мацка е престижно да се появиш на парти... щото стана като в стария виц: "Ти му говориш за Хомо Сапиенс, то разбира Хомосексуалист..."


Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: tonyboy79   
Дата:   28-10-10 10:07

elrisha, въпреки че не си падам по толкова закръглени жени снимката и модела ми харесват.
Този коментар ме уби:
"Нещо заглавието ми се опира- не е подходящо. Защо не опиташ със "слонски тропот"? Ти вместо да скриеш дефектите на модела със фотографията си , ти наблягаш на тях. Предлагам кроп от държката на вратата- нагоре."

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: shtukov   
Дата:   28-10-10 10:19

В изключително голяма степен привлекателността и красотата на един мъж измерва с това, доколко умее да открива красотата в жените. Предполагам, че умението на фотографа също.

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: мара   
Дата:   28-10-10 10:29

абе аз от мноо дълго време се чудя кат толкова се старае всеки да скрие грозните си черти, що глупостта се развява гордо кат байряк [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: shtukov   
Дата:   28-10-10 10:55

"Има два начина да се справиш с жените, ама никой не ги знае.." (Буда)

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: CyberGene   
Дата:   28-10-10 11:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: shtukov   
Дата:   28-10-10 11:10

Някъде го прочетох и досегашния ми опит и наблюдения го потвърждават. Пропуснал си второто ми изречение.

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: El_Fuego   
Дата:   28-10-10 11:22

Дебелогъзите жени въртят света...


Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: tonyboy79   
Дата:   28-10-10 12:29

Малко OFF:
ЦЪК Препоръчвам HD. Можете да свалите ръцете от клавиатурата и да освободите напрежението. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: filmmaking   
Дата:   28-10-10 13:02

Кво е туй екорше, ве. Не става за това дето го препоръчваш.

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: pefoto01   
Дата:   28-10-10 17:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: mimi70   
Дата:   28-10-10 19:17

АЗ КАЗВАМ! за нищо не стават! Аааа----- ма ХА! Стават за домакини само - да въртят гювеч, и да перат гащи! [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Тара Лин или Кой каза, че пухкавите жени не стават за модели?
Автор: tonyboy79   
Дата:   29-10-10 08:37

Ама Вие господа сте много претенциозни бе. За без пари толкова. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  16  17  18     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »