Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: apollo   
Дата:   16-10-10 16:41

Баси при такъв рейтинг поне една от тези снимки би трябвало да е била на първа страница [smilie24] В края на крайщата нали по точките се определя кое е добро и кое не [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: apollo   
Дата:   16-10-10 16:44

Нека да изчакаме отговора и на ответната страна/и/[smilie5]

 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: ka7   
Дата:   16-10-10 16:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: ka7   
Дата:   16-10-10 16:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: дедко   
Дата:   16-10-10 16:47

ka7, [smilie24]
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: kata   
Дата:   16-10-10 16:53

Немога да не се включа в темата, па дори и да е с : "НеАм думи"! [smilie10]
Сигурна съм,че ако за снимките започне да се гласува с смс-и въпросните хора ще останат бе з пукнат лев с цената на "ИМИДЖА" си! [smilie11]
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: deniac   
Дата:   16-10-10 16:54

Браво за темата и за експеримента [smilie24]
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: tycoon   
Дата:   16-10-10 17:04

Митте, всичко хубаво, но какво значи бездарник?
Как го разбираш?
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: nicksn   
Дата:   16-10-10 17:15

Не е луд този, който яде зелника, а този който му го дава.
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: sandesko   
Дата:   16-10-10 17:32

верно не е нормален тоя реитинг за подобни снимки
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: tnt   
Дата:   16-10-10 17:40

невероятно! мислех си, че този тип гласуваници са леко отживели
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: sandesko   
Дата:   16-10-10 17:41

интересно кои ли е автора на тези кадри
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: mitte   
Дата:   16-10-10 17:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: h.svinaroff   
Дата:   16-10-10 17:59

Все ми е тая на кой са и с колко точки са, ако ще да са и най-гласуваните кадри изобщо.
Факт е, че няма да се върна към тях, както правя с кадрите, които си заслужават.
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: ecobo   
Дата:   16-10-10 18:03

Па той Андрей Фърст си е известен вече с тия изпълнения, и неведнъж е бил обект на подобни теми. Ама не е само той, и други има.
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: icikonti   
Дата:   16-10-10 18:14

КОИ са ДРУГИТЕЕЕЕЕЕЕ???[smilie18]
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: charly   
Дата:   16-10-10 18:29


http://87.121.7.213/site_pics/197/n_1243840469_Washington1.jpg



Е те тва е култова снимка.Явно точките са му били като подарък за рождения ден [smilie18] [smilie18]

501/74 [smilie10]

Бих предложил към формата на регистриране да има част,служител на БАН.Така субекти като Лалинда и въпросния Андрей първи,ще се отсяват.
Помня преди време,че и Андрейчо почна да пише под всяка снимка,също като сегашния Хараламби от червени връх.



Публикацията е редактирана (16-10-10 18:42)
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: geokar   
Дата:   16-10-10 18:35

Ох, добря чи съм с нисък рейтинг... То тва не значи, чи съм дарник, де. Сигур има и бездарници с нисък рейтинг, като гледам меня си. Друго си мисла, тези бетодавци (съкратено от даващи б точки) не им ли иде на ума, че като са статутоопределящи, носят и известна отговорност за точките си. Ама стига съм разсъждавал, че по повод едни таквиз разсъждения преди време... Ха бъдете здрави!
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: apollo   
Дата:   16-10-10 18:37

Тук не става дума за отговорност а за сговорни дружинки, които повдигат било планина било не знам си какво [smilie18]

 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: geokar   
Дата:   16-10-10 18:45

Дотолкова, доколкото точките не се осребряват, нищо не повдигат. Вчера видях, че един международно-признат автор, участник в американски книги за фотографията, качва тук снимките си без гласуване, в престижната галерия "личен албум" и изобщо не му пука. Евалла, ще река![smilie24] [smilie24] [smilie24]



Публикацията е редактирана (16-10-10 18:54)
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: ejel   
Дата:   16-10-10 18:52

[smilie5] [smilie5]

За експеримента[smilie24]
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: geokar   
Дата:   16-10-10 18:57

Ами не знам, аз преди време си опитах да си намажа точки на хляба, ама нещо не се получи... даже и с Б точки опитах...
 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: nicksn   
Дата:   16-10-10 18:59

Както има "4 т.(злато)", така трябва да има "-4 т. (дърт пиринч)"[smilie18] [smilie18] [smilie18]

 Re: За бездарниците с висок рейтинг
Автор: admin   
Дата:   16-10-10 19:03

Рейтинговата система на сайта не е съвършена, никой не е твърдял че е.
Щом има субективен елемент, естествено е да има и подобни резултати.
Но няма начин снимките да бъдат оценявани "обективно", защото оценяващите независимо дали са малък кръг от хора (жури) или голям кръг от хора, както е тук имат своите пристрастия, настроения, различни виждания и т.н.
Добра или лоша, рейтинговата система позволява да се видят по-добрите снимки на сайта.
Който смята противното - нека да не гледа рейтингите, а да гледа албум "избрано", албум "всичко" или да ги гледа подредени по дата или да ги гледа подредени по автори... Изобщо сайтът дава хиляди възможности за разглеждане на снимките по най-различни критерии.

Същевременно, това че рейтинговата система не е съвършена, не е повод да се нарушават правилата на сайта.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена