Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 проблем със заснето видео
Автор: rakakj   
Дата:   04-10-10 04:31

самия запис е на квадратчета,пуснах касетата с другата камера,там ми вади сиви ленти по записа, с чисто нова касета е снимано с почистена глава,но.......... записа кофти.отворих гнездото за касетата -намотан косъм на ролката,махнах го сега си снима добре.Въпроса ми е имали начин да се оправи записа?[smilie10]

 Re: проблем със заснето видео
Автор: rakakj   
Дата:   04-10-10 08:56

[smilie18]
 Re: проблем със заснето видео
Автор: monochrome   
Дата:   04-10-10 10:39

Да не би случайно този косъм да е забавил скоростта на запис.. може да се оправи ако малко забързаш възпроизваждането. Не съм снимал с касети и не мога да бъда от голяма помощ.
 Re: проблем със заснето видео
Автор: han_Solo   
Дата:   04-10-10 11:58

прецакан видеозапис особено цифров така както го описваш е невъзможно да се оправи или пък би излезнало много скъпо - има шанс да се взимат липсващите/прецакани части на даден кадър от съседния ако той не е прецакан и така да се сглоби читава картинка, ама ако дефекта е с много голяма площ - забрави
 Re: проблем със заснето видео
Автор: rakakj   
Дата:   04-10-10 18:01

ще пробвам със забързване ...дано...а за площ си е голяма ,цяла касета и едва ли ще стане със сглобка от съседния кадър...мерси за съветите[beer] ако някой се сети нещо друго....



Публикацията е редактирана (04-10-10 23:30)
 Re: проблем със заснето видео
Автор: cicomanco   
Дата:   04-10-10 19:20

...обезкосмяването да е по начесто...[smile]
 Re: проблем със заснето видео
Автор: rakakj   
Дата:   04-10-10 22:21

...да си обръсна главата...[shtrak]
 Re: проблем със заснето видео
Автор: Han_solo   
Дата:   04-10-10 23:02

като казваш цяла касета непрекъснато ли има дефекти? тогава положението е доста неприятно, но без да се види заснетото говоря леко наизуст, дано не съм прав
 Re: проблем със заснето видео
Автор: rakakj   
Дата:   04-10-10 23:15

с прекъсвания от секунда две и то ако не мърдам и не играят,в 6 реда са квадратите.Интересно що не ми показа нищо на екрана или поне да беше поискала почистваща касета?ужас...[smilie22]преди това бях снимал малкия на стара касета и там е така записа сега го гледах,но след това почистих главата и сам снимал 7 касети(нови)и не е имало проблем????



Публикацията е редактирана (04-10-10 23:36)
 Re: проблем със заснето видео
Автор: GMir   
Дата:   05-10-10 00:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: проблем със заснето видео
Автор: PieroBG   
Дата:   05-10-10 11:14

Колега, сам си си отговорил. Записа няма оправия! А не си го видял, защото на визьора в момента на снимане не виждаш готов запис, а какво се снима.
 Re: проблем със заснето видео
Автор: rakakj   
Дата:   05-10-10 18:07

[thankyou]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема. 
Нови предложения
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг: