Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: pe6o-g   
Дата:   02-10-10 09:15

Търся момиче, което има жеманието да се снима в студио за модна, портретна и актова фотография(по желание) пари не искам само отделено време и много жеалние за работа. Ако има желаещи и препоръки моля на ЛС или 0883 44 55 15

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: pero   
Дата:   02-10-10 09:28

За актовата ще ти трябва и модел, адаш. Можеш да разчиташ на мен, ако е хубава моделката [smilie25] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: swan_   
Дата:   02-10-10 09:32

Хехехе :)
А ако е шведка пиши и мен :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: джъмбо   
Дата:   02-10-10 10:06

остава да се намери и моделка дето да не иска кинтчиче [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: asahi   
Дата:   02-10-10 10:09

Това в Тутракан ли се случва?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: джъмбо   
Дата:   02-10-10 10:12

все тутракан ти е в устата...

може да е в сусурлево

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: swan_   
Дата:   02-10-10 10:17

Ей, все на майтап го удряте, а темата е сериозна! И става дума за Каспичан.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: pe6o-g   
Дата:   02-10-10 10:22

уместна забележка :) за София става въпрос

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: Mec   
Дата:   02-10-10 10:34

Ако бях в София и ако не бях женен щял да разлепя едни шарени обяви с различни примерни снимки на всеки отделен лист. Например на спирката на рейсовете точно до СУ-то.
Щях да сложа и адрес на сайт да позяпат за кво става въпрос. Къс адрес да се къса като както се прави с телефоните - tinyurl.com/снимки
За пари не бих споменавал нищо на разлепените обяви. Като отидат на сайта, там да си прочетат ква им е файдата да се снимат без да става въпрос за пари.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: navy   
Дата:   02-10-10 12:04

Как обяви по спирките бе [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: Mec   
Дата:   02-10-10 15:11

В София може,
при мене например хората нямат подобни навици и няма да ги забележат.
Аз съм продавал с обяви по спирките цял микроскоп, когато нямаше от къде да си го купиш. За един ден точно.

А ти обяви къде ще пуснеш ?
Във вестника ли ?
По телевизията ли ?

Щото да излезе цяла снимка във вестника струва паричкииииии... а трябва редовно да се пускат обявите за да се набият в съзнанието на потенциалните моделки мераклийки. Във вестник Труд например, рекламата е безбожно скъпа.

Аз съм пускал платени обяви по вестниците в бг в продължение на 2 години. Първите месеци резултатът беше точно мижава работа. После като се отприщи по едно време процесът на назряване на доверието у клиентелата и стана нормално и рентабилно занимание. А най-големият майтап беше че, след като спрях рекламата, цели 6 месеца имаше нови желаещи които са се чудили, чудили до като се начудят да им узрее желанието.

Та обяви по спирките да, що не?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: navy   
Дата:   02-10-10 15:16

Щото е селско [smilie18]
Да ремонтираш перални, да поправяш течове, да гледаш на боб... да, листчета по спирките...

Ама да снимаш голи мацки...

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: hotsnail   
Дата:   02-10-10 18:13

...и какво "ако не бях женен"

Страх те е да не ти се обади жена ти за снимки. Това ли е?

Толкоз ли сте си омръзнали че да не я щаркнеш ако има желание[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: Mec   
Дата:   02-10-10 18:26

navy написа:

Щото е селско
Да ремонтираш перални, да поправяш течове, да гледаш на боб... да, листчета по спирките...

Ама да снимаш голи мацки...


Гражданино navy,
прости ми тогава селяндурщината, ама на мен до като живеех в София, толкова много щастливи срещи с облечени мацки са ми са се случвали точно по спирките, че ако трябваше да се лиша от точно тези подаръци на съдбата, то тогава предпочитам цяла България да ми вика че съм селяндур но не се отказвам от магията на спирките. А четири от срещите по спирките са били с особена важност. Освен че мацките са били голи в кревата с краката нагоре и спецална устойчива алхимична обмяна на флуиди се е получавала. Последната от срещите беше фатална, сложи окончателен край на щастливата поредица. Хвана ме за носа мацката и ме заведе да се "бракуваме" бракосъчетавайки се.
Спирките са особено обществено място на което всички хора се чувстват спокойни и уверени. Особено жените на които им е скучно да чакат 20 минути, зяпат като не видяли къде кво пише. Като лепнеш едни свалени от интернет снимки на готини рускини по обявите и даже и бабите ще ги прочетат. Забележи че съм написал да сложи сайт с кратко име. От спирката та на сайту. И там вече става колкото си искаш гражданско. Сайта може да е за без пари, обявите почти за без пари и процеса може да продължава дълго време. Ще има да снима мацки, та ще му се строши затвора на фотоапарата.
А посочената спирка от мен е уникално място. Има изобилие от момичета дошли да учат в София чувствайки се без родителски контрол в големия град. Амбициозни млади и готови да експериментират. Самият тротоар на спирката се възприема почти като част от СУ-то (университета).

Кажи ти сега, как според тебе може да стане успешно без пари, да има богат избор от моделки и да си ги пробира кои му трябват ?
Научи ни нас селяндурите на граждански тарикатлъци!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: hotsnail   
Дата:   02-10-10 18:34

Ясно страх те е че ще ти звънне жената за снимки [smilie18] [smilie18] и тогаз дали дигане на крака или по скоро на точилка те чака не знам

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: dpurple   
Дата:   02-10-10 18:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: navy   
Дата:   02-10-10 19:18

Нямам мерак да снимам моделки [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: erotila   
Дата:   02-10-10 21:44

ето ти елита

http://www.psp-globe.com/models5_b.html

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: nomadsl   
Дата:   02-10-10 21:57

Сайта на елита е голяма смешка

.[smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: erotila   
Дата:   02-10-10 22:07

тихо че има модели които се снимат при велики фотографи да не стане пак караницата

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: navy   
Дата:   02-10-10 22:08

очи пълни - ръце празни [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: berlandito   
Дата:   03-10-10 19:51

Напиши в обявата, че ще ги снимаш за списание. Каруци жадни за слава провинциалистки ще се втурнат вкупом. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся моделка за студийни снимки безплатно
Автор: seal   
Дата:   03-10-10 20:51

Щото е селско [smilie18]
Да ремонтираш перални, да поправяш течове, да гледаш на боб... да, листчета по спирките..Ама да снимаш голи мацки...


[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »