Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 .
Автор: gecata   
Дата:   10-09-10 22:01

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1063939

Никой не ми е искал разрешение, нито пък си е платил да ми сложи снимката в този сайт, както и вероятно не са искали разрешение от доста от вас!
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: gecata   
Дата:   10-09-10 22:02

Ама това май някакъв форум и всеки си пющи вътре каквото си иска[smilie5] ... поне имена сложили: това от гецата, това от тестманиак, това от архангел....... не ги разбирам тия хора!



Публикацията е редактирана (10-09-10 22:06)
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: etoshev   
Дата:   10-09-10 22:06

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1063939


 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: vnvas   
Дата:   10-09-10 22:15

Брех , брех - окрали го[smilie18] Такива снимки има с тонове , да не мислиш че са уникални шедьоври. Аз също поствам чужди снимки и досега никой не ми е правил проблем никъде[smilie7] Човека иска да покаже красотите на България , не да се изтъква.



Публикацията е редактирана (10-09-10 22:16)
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: gecata   
Дата:   10-09-10 22:23

vnvas,не се и съмнявам , че постваш чужди снимки - виждам , че нямаш свой! За мен не е нормално някой да ми поства снимките където и да било без разрешението ми независимо от благородните си подбуди!
И да, смятам че постнатият кадар ми е уникален защото миналата година Рийдър Дайжест откупиха точно 30 кадъра да направят презентация на България из между всички във ФФ и този бе сред тях!



Публикацията е редактирана (10-09-10 22:27)
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: vlex   
Дата:   10-09-10 22:29

Абе истината е, че когато ти трябват снимки е най-елементарното да питаш човека - на мен ми трябваха няколко - писах на авторите им, от тях половината отговориха, а половината от тях ми разрешиха, като част дори не искаха да им се вижда името. Това е упражнение, което не изисква никаква форма на дълбокомислие и е породено от елементарно уважение и колегиалност между юзърите. На никой от тия, които постват тук и там, не им пречи да си седнат на задниците, да се регнат по форумите и да кажат - "мога ли да постна тая снимка безкористно в еди си кой форум или не". Гаранция 90% от отговорите ще са "go for it"...

Съмнявам се, че гецата реве за пропуснати ползи и т.н. дреболии от това, че снимките са се появили в някъв си забравен от Бога форум - по-скоро мрънка за културата на обществото, където е съвсем "нормално" да чопнеш тва или онова без да питаш...[smilie23]

Поздрави,
Влад
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: sun   
Дата:   10-09-10 22:32

vnas kato sa tolkova elementarni tiq snimki napravi gi. Ti li si nai mirodaven da kazvash koe da - koe ne. Aman ot debili veche v temite za kradene na snimki prez poslednata sedmica. Da ti pusnem zadnika na nqkoe gei party - sigurno i kato nego ima mnogo - kvo tolkova da se vyzpolzvat horata-)
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: navy   
Дата:   10-09-10 22:36

Бе това е най обикновен ФОРУМ... ко се дървите [smilie18]

параноя...
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: gecata   
Дата:   10-09-10 22:41

Абе значи като е казано , че трябва да се пита значи трябва! Не ми дреме обикновен форум ли е или необикновен! Каквото за необикновените - такова и за обикновените! Не смятам , че човекът ме е ощетил материално в случая, но това не е важно! Щом ми е намерил снимката, още полесно е могъл да намери и мен от което може би той и форумът му щяха да имат повече полза [smilie3]



Публикацията е редактирана (10-09-10 22:41)
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: autosvet   
Дата:   10-09-10 22:45

Геца прекаляваш.
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: georgi969   
Дата:   10-09-10 22:46

Ми ако те ти поискат пари за рекламата?Така де-
щом са ти писали името-значи реклама ти правят.
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: navy   
Дата:   10-09-10 22:49

Определено си мисля, че се вживявате повече, отколкото ви приляга [smilie7]

Обикновен форум, обикновено споделяне...

ГоляМ ПраЗ !

Утре ще се регна в офроуд форума и ще постна половината снимки от тук, че и на админите ще сложа!

Е и? Какво?

Ми нищо... ГоляМ ПраЗ!

правете разлика... хора...
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: gecata   
Дата:   10-09-10 22:52

autosvet , "обстановката", както казваше един мой началник в казармата трябва да се НАРИТВА!
Може би е някаква интерпретация на "Желязото се кове докато е горещо", но смятам вдигането на шум при всеки подобен повод за много полезно начинание[smilie3]
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: sun   
Дата:   10-09-10 22:53

Ei sega shte doidat i ot komisiqta s vodnite znaci da ti slojat watermark...s 99% pokritie na kadyra. Drugoto reshenie snimkite v kompjutar bez net i katinar zad troino zakljucvashta vrata sys SOT mai beshe.
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: gecata   
Дата:   10-09-10 22:59

Що бе слънце да си слагам катинар на снимчоците? Катинар трябва за тез дето не спазват ей това:
Снимките в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без позволението на авторите е незаконно.
Пише под всеки сайт в който публикувам.
Оти ги ручаме тогива жабетата?



Публикацията е редактирана (10-09-10 23:00)
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: sun   
Дата:   10-09-10 23:05

I az taka mislq, no izchakai samo malko - shte ima pone 10 kolegi koito shte ti obqsnqt kak sam si se prevyrnal v jertva.
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: autosvet   
Дата:   10-09-10 23:06

Само дето никой не ги използва.
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: nikidi   
Дата:   10-09-10 23:15

ц ц ц
Гецата пак ревна [beer]
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: gecata   
Дата:   10-09-10 23:36

Бе, то аз ако те докопам бедна ти е фантазията кой ще ревне [smilie5]



Публикацията е редактирана (10-09-10 23:37)
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: nikidi   
Дата:   10-09-10 23:40

Геца, Геца, да ни тъ фани Баба Меца [smilie5]
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   10-09-10 23:53

Защо ли никой не краде от мойте снимки?[smilie11]
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: Myth   
Дата:   11-09-10 00:13

@gecataСтига бре геца тоя път, макар да съм съгласен с теб би трябвало да питат, все пак ще застана от другата страна, първо това е просто форум, не са ги публикували с някаква комерсиална цел, напротив кефят се хората на красотите на България и начина по който ти и други съфорумци са запечатали, второ написали за всяка една снимка, на кое никовете ви от фотофорум, демек посочили са автора или източника, то си е и вид реклама в случая, ако погледнеш от друга гледна точка. Затвори си очите нещата все пак не са само закони, нито са те ощетили, нито са спечелили или са имали такава цел. Това е просто един форум, като тук, когато сме обсъждали понякога някоя чужда снимка, на някой известен питаме ли го дали можем да постваме в темите, НЕ СИ ПРАВ.
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: gecata   
Дата:   11-09-10 06:29

Е да де, че не съм прав става ясно още във втория ми пост: Ама това май някакъв форум и всеки си пющи вътре каквото си иска ...



Публикацията е редактирана (11-09-10 06:32)
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: zariio   
Дата:   11-09-10 07:35

Ле ле каква драма[smilie5]
 Re: Пак кражба на кило: Вижте си снимките
Автор: didesignbg   
Дата:   11-09-10 08:19

съд за престъпниците ограбили народната родина.

Обраха народа, знайш!


Среща ме романистът А. и почва разпалено:

— Гледа ли пиесата на колегата Б.?

— Не.

— Иди, иди да я видиш, че да плюеш от възмущение. Опоскал ми последния роман, представи си, обрал ме просто. И сюжет, и фабула, и имена на герои, и стил, ако щеш. Това само у нас може да става. У нас, гдето няма ни закон за авторско право, ни обществена съвест, ни нищо.

— Е, нищо, казвам, нищо. Все пак вашето е роман, а неговото пиеса. Все има разлика.

— Как има, какво има? Хайде де! И ти ли покровителствуваш пладнешките грабежи. И ти ли насърчаваш литературните апаши? Аз те мислех за почтен човек. Хубава работа! Аз, значи, да се трепя година и половина, ден и нощ да обработвам една оригинална идея, да задлъжнявам до гуша по печатници и романът ми да бере прах из витрините, а той да го оплячкоса на бърза ръка и за една вечер да печели хиляди от моя труд. Ти така ли мислиш, така ли разсъждаваш? Съжалявам, много съжалявам тогава. Довиждане, щом е така. Сбогом!…

Седим с белетриста В. и си пием кафето. Влиза романистът А., поздравява студено и сяда на друга маса.

— Познаваш ли го този? — пита ме белетристът В.

— Да, казвам, познаваме се. Той е романистът А.

— Романист? Пфу, каква ирония. Чете ли последния му роман?

— Не.

— А моя разказ, който печатах преди войната в списание „Въртоп“?

— Също не. Съжалявам.

— Затова го поздравяваш тъй любезно. Прочети моя разказ, който е само три странички, прегледай му романа и ще видим ще продължаваш ли да го поздравяваш повече.

— Че защо?

— Много просто. Ограбил го е. Задигнал ми разказа, разтегнал го, разточил го в десетина коли и — роман! Такива романисти в чужбина ги бесят по уличните фенери, а у нас ги приемат в Писателския съюз и им дават награди отгоре. Пфу!

Белетристът В. плю и излезе, без да си плати кафето. Дойде при мен поетът Г.

— Какво се беше разгорещил онзи тип? Какво ти разправяше?

— А, да. Оплакваше се от романиста А., че за последната си книга използувал сюжета на един негов разказ.

— Не го е срам! Негодник! А защо го не попита той какво е използувал за своя разказ? А? Защо го не попита?

— И това ли има?

— Има я. Има и още как. Открадна ми поемата тоя рецидивист. Същата поема, знаеш, същият дух, същото начало и край. И на туй отгоре се възмущава от другите. Безсрамник! А ти, нали си от провинцията, слушаш го и вярваш ли му, вярваш!…

— Какво да правя — мънкам аз. — Какво да правя, като…

— Като всички са такива — намеси се младият социален поет Д., който слуша от съседната маса. — Изгризали са всички сборници за народни умотворения и не оставиха нищо за нас. Преразказали са де що има народна песен и приказка и крещят и се ядат един други като кучета. Вашата поема, господинчо, за която толкова плачете, не е ли заета от една народна песен? А? Не е ли също открадната? Кажете де! Кажете! Или искате ей сега да прескоча отсреща до книжарницата и да ви донеса сборника, откъдето сте я задигнали. Мародери с мародери! Хайдуци!

И като смачка с пръсти цигарата върху мраморната маса, социалният поет добави с въздишка:

— Оплячкосаха народното творчество. Обраха народа, знайш!

Чудомир

 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена