Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: jino   
Дата:   27-08-10 16:40

Въобще коя моя фраза те накара да мислиш че неправилно съм изтълкувал думите ти [smilie10]?

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: exile   
Дата:   27-08-10 16:42

"nomadsl: "ПС. Немалко пъти, когато съм критикувал приятелски и в личен план разни колеги - фотографи, защо някои тяхни публикации или реклами са с този интензивен /пак ще кажа/ чалгаджийски уклон, съм получавал отговор - клиента така го иска.
Затова сега ми е непонятно, когато няма клиент /който го иска така/, защо резултата е същия?"

Чудесно зададен въпрос.

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: swan_   
Дата:   27-08-10 16:53

Аз пък, четейки, забелязвам спокойният тон и изказ на номада, за разлика от тона на участниците и организаторите. А като се върна към момента на постване на темата, очаквах много по-интелигентен дебат върху материя, която наистина си залужава. Защото, колкото и да не харесваме ФФ, той е едно от малкото средища на фотографи в България и в много спекти определя развитието и. Същото важи и за Бодиграфия - един от малкото професионално изпълнени пленери, които показват резултат след приключването им. Та в крайна сметка не мога да разбера какъв е проблема на спечелилия, участниците и организаторите и защо не приемат критика и не се вкючат по цивилизован начин в дискусията, на фотографията в България. Защото от една градивна дискусия може да има само и единствено ползи.

Мога да пожелая на всички хубави почивни дни, добри снимки, на който ще се отаде на симане, отмаряща почивка и повече усмивки! Амин! [beer] [shtrak] [beer] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: NikP   
Дата:   27-08-10 17:09

swan_ Баш организаторите не се пънат и не ги дразни това, което се казва. Даже ги забавляват. Май не си в течение на цялата комуникация. :) Те не се включват, защото са осъзнали поговорките, че "Приказки много на пазара" и "По - умният отсъпва" .Това, че аз изказвам мнението си, не означава, че съм неспокоен и озверен напротив [smilie5]
Това за спокойния тон ме накара да се смея от сърце [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: swan_   
Дата:   27-08-10 17:16

NikP, като те гледам как отстъпваш... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: NikP   
Дата:   27-08-10 17:20

само мога да ти кажа "наздраве" с усмивка и да ти пожелая ползотворен творчески уикенд [beer], защото казах каквото трябва [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: мара   
Дата:   27-08-10 17:37

абе аз днеска рекох да си направя една самостоятелна бодиграфийка. нямам опит и нищо не разбирам, ама добре се получи [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: swan_   
Дата:   27-08-10 17:38

маре, снимала си себе си гола ли?
[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: мара   
Дата:   27-08-10 17:43

не. един пич гол[smilie5] ей ся ще кача в зоната без да докосвам кадрите. само требе да намаля.

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: Canon   
Дата:   27-08-10 23:01

Автор: swan_
Дата: 27-08-10 16:53
Та в крайна сметка не мога да разбера какъв е проблема на спечелилия, участниците и организаторите и защо не приемат критика и не се вкючат по цивилизован начин в дискусията, на фотографията в България. Защото от една градивна дискусия може да има само и единствено ползи.


Спечелилия, участниците и организаторите нямат проблеми.

1. Спечелилите - имат награди.
2. Участниците - имат натрупани творби, участие в изложбата, нови приятели и една седмица изживявания.
3. Организаторите - имат изложба и реализирана концепция за пленера.

За другите, извън споменатите, имат фотофорум и други сайтове за да оплюят/аплодират Бодиграфията или някой автор персонално. Имат крайната изложба, която могат да видят и в град Велико Търново в градските изложбени зали или на Фотоваканция 2010. Имат цяла една година да си преосмислят позициите/мненията преди Бодиграфия 2011.

Аз реална градивна критика не видях.

Освен няколкото наистина много ценни мнения, на хора на чието мнение държа, за което им благодаря. Но няма да им изреждам имената - те вероятно са се досетили сами

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: navy   
Дата:   28-08-10 00:19

Досетих се, няма проблеми, ще черпим [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: Canon   
Дата:   28-08-10 00:41

[beer] - на бира или на емотикон си?

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: navy   
Дата:   28-08-10 01:35

А-хаааа... да кажа: "Я, номада пуснал пак комбинация от маса, лакти и поглед в нищото" и си викам... тука има нещо не тамън... нещо куцааа...
Цък - да видим автора и охоооо... пробваме се да усвояваме стил нещо, а?


Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: iPonche   
Дата:   28-08-10 02:00

Нейви, разликата е очевадна.

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: iPonche   
Дата:   28-08-10 02:02

Открийте 10-те разлики:
1-во дълбочина на фокуса,
2-ро кадриране
3-то поглед

Оставям другото на вас

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: asahi   
Дата:   28-08-10 02:28

4 - светлина
5 - цвят
6 - излъчване на модела и цялата фотография
7 - детайлите в позата

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: navy   
Дата:   28-08-10 08:13

8 - уникалния намачкан фон

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: pefoto01   
Дата:   28-08-10 08:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Бодиграфия - наблюдения и тенденции
Автор: vgramatikov   
Дата:   28-08-10 08:40

Въпросният кадър за мен е по-добър от "оригинала" на "идеята" абе navy късно вечер пак си писал ...разбирам те.[beer] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »