Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: imitev   
Дата:   22-08-10 00:29


Под скъпи стъкла разбирам Canon 17-55 2.8IS, 70-200 2.8IS II, както и разните праймове от сорта на 85 1.4, 100 2.8ис2 - които ще осигурят картинката за да напълниш 15-18 мпикс на кроп...

А ти според мен или си пишеш колкото да не заспиш, или се кодошиш с публиката...

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: nandro   
Дата:   22-08-10 01:01

Не си пиша колкото да не заспя..Просто съм любител и се интересувам. Извинявай ако съм загубил времето на форума с тази тема.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: Myth   
Дата:   22-08-10 01:59

Хм, хайде и аз... амиииииии, добре де хем не знаеш (няма нищо лошо в това) и питаш, хем им се караш и се опитваш да спориш с хората, като ти отговарят. Относно ергономията... наистина, като не знаеш що се опитваш да опонираш... под ергономия при фотоапаратите, не се разбира само това, как един апарат ще ти легне в ръката. Първо двата апарата са съвесем различни класове, 50D е по-висок, клас дори никога да не съм съм се докосвал до този модел, дори без да съм чел характеристиките на двата, знам че е с по-добра ергономия, най-малкото ще има: две много големи предимства от ергономична гледна точка, ДВЕ врътки и ГОРЕН ДИСПЛЕЙ и ПОВЕЧЕ функции изнесени на бутони, повярвай това са все неща свързани с ергономията на един апарат и ИМАТ МНОГО ГОЛЯМО ЗНАЧЕНИЕ, обикновенно ги оценяваш, чак когато вземеш такъв апарат в ръката си и поснимаш с него, колкото и да ти говорят преди това...
За мегапикселите вече ти обясниха. Предполагам, също че по-горния клас вероятно и снима с повече кадри в секунда. За кръстосаните сензори вече ти споменаха...

Под скъп обектив разбирай такъв, над 1000лв. за 500лв хм китака и една 50-ка светлосилна канонските поне са евтини 50-те.

И НЕ, НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАШ, АКО СЕ ИНТЕРЕСУВАШЕ, ЩЕШЕ ДА ЗНАЕШ МАЛКО ПОВЕЧЕ ПОНЕ ЗА ОБЕКТИВИТЕ, ЩОТО ИНФО ИМА НЕ Е КАТО ДА НЯМА. А В ТОЯ ФОРУМ ИМА ЕДНА ПРИЯТНА БЕЗПЛАТНА КНИЖКА, ПРОЧЕТИ Я.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: vgramatikov   
Дата:   22-08-10 03:10

Курс по фотография младеж :) Евтин е и ще ти спести грешките [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: nandro   
Дата:   22-08-10 15:06

Ок разбрах ви, че съм новак новак съм, че ми трябва курс по фотография - трябва ми. Аз не се карам с вас. Просто исках да ви благодаря за съветите които ми дадохте. Благодаря ви!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: imitev   
Дата:   22-08-10 15:12

Пак заповядай!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: the_shooter   
Дата:   22-08-10 18:56

Не е зле да отидеш (в някой магазин)да ги подържиш двата апарата, ако можеш и да пощракаш. Аз така се наложи да заменя 500Д само заради ергономията, не е без значение. Особено ако завинтиш отпред и един по - тежък обектив.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: nandro   
Дата:   22-08-10 22:49

Да точно това и ще отида да направя още в понеделник. Благодаря за съветите. А що се отнася до упатването на Бългаски език за 50D не успях да намеря никъде. Дано да върви с апарата, но както прочетох във форума трябва да си го купиш отделно.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: TheOne   
Дата:   22-08-10 22:50

глупости...апарата си върви с упътване на български [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: nandro   
Дата:   23-08-10 00:47

Супер

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: Myth   
Дата:   23-08-10 09:26

А що се отнася до упАтването на Бългаски език за 50D не успях да намеря никъде.

Пише се упЪтване, върви си с упътването.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: Mec   
Дата:   23-08-10 11:39

Много важно как се пише...
ако му се налага да пише често на латиница, например да си преименува заглавието на файловете на снимките на шльокавица, заради тъпите програми които няма да ги отварят ако са на кирилица, тогава често ще бърка Ъ със А.
И какво от това ?

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: Myth   
Дата:   23-08-10 11:48

И какво от това ? Става навик и какво от това ъМ?

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: nandro   
Дата:   23-08-10 20:51

добре де признавам , че по навик съм направил грешка [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: meryeti   
Дата:   24-08-10 00:04

Прост отговор на прост въпрос-5D [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: sad3   
Дата:   24-08-10 00:06

54vs90 за 550D
http://snapsort.com/compare/Canon_EOS_50D-vs-Canon_EOS_550D

Дано да съм помогнал [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50D или Canon 550D
Автор: nandro   
Дата:   24-08-10 00:56

sad3 определено много полезен линк. Благодаря

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »