Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Speedy ми счупиха апарата, имам ли някакви права ?
Автор: mitku   
Дата:   24-08-10 14:42

Хубаво... разчитай някой ДРУГ да ТЕ пази, понеже не си в детската градина като мен. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Speedy ми счупиха апарата, имам ли някакви права ?
Автор: promis   
Дата:   24-08-10 14:48

lansky прав си [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Speedy ми счупиха апарата, имам ли някакви права ?
Автор: tziko   
Дата:   24-08-10 14:49

"...по-лошият факт е, че народа се съгласява с куркапаните и ги смята за нормални."

И аз срещу тва се боря, но те хората са свикнали сами да си вършат работата и да си платят на някой с който са сключили железен договор, и после са доволни.

Отговори на това съобщение
 Re: Speedy ми счупиха апарата, имам ли някакви права ?
Автор: imitev   
Дата:   24-08-10 14:50


Лански - какво става, че не разбрах - джигитът кара по улицата напречно на твоята ляво на дясно, ти искаш да караш направо. Той ти взема предимството. Ти завиваш (ама си искал да си караш направо) и даваш газ, настигаш го, затваряш го, псуваш го, средни пръсти...

Все някой ден ще ти се случи джигитът да ти удари 2-3 юмрука и да отнесеш някой ритник.

Щом те влече - действай си както досега - ако смяташ че това е правилният начин.

Аз отдавна преминах през тази възраст - давам предимство на всички които бързат и простея, опраковам си нещата, движа си поръчките с допълнителен контрол и така нещата стават без нерви.

Отговори на това съобщение
 Re: Speedy ми счупиха апарата, имам ли някакви права ?
Автор: lansky   
Дата:   24-08-10 15:19

Все някой ден ще ти се случи джигитът да ти удари 2-3 юмрука и да отнесеш някой ритник

може, затова преценявам дали само да напсувам джигита, да му покажа среден пръст и да карам направо или да го настигна и да го извадя от колата с цел да му обясня правилото на дясно стоящия.

вика му се "риск" и трябва да прецениш колко е голям и кой да го носи.

"прехвърлянето на риска" върху някой друг струва пари, които след като си платил - очакваш взелият парите да го носи.

сиреч наемаш си куриер, застраховател, бодигард - но след като си плащаш - куриера ще ти разкарва пратките, бодигарда ще отнася ритниците.... застрахователя ще плаща ако стане студено и ти се напукат очилата... затова НЕ СИ ПРАВИШ НЕЩО САМ, А СИ ПЛАЩАШ НА НЯКОГО ДА ГО ПРАВИ ВМЕСТО ТЕБ.

всъщност парите са си Ваши - щом смятате, че е нормално да плащате за нещо и да не го получавате, какво изобщо си пишем?

в бизнеса има едно правило "Ако излъжеш днес мен - утре няма да има кой да излъжеш", не ми е ясно защо искате да го извъртите, че "той не ме е излъгал, аз съм си виновен"

Отговори на това съобщение
 Re: Speedy ми счупиха апарата, имам ли някакви права ?
Автор: imitev   
Дата:   24-08-10 15:25


По тази логика трябва да поемеш риска да прецениш куриера, който ти обещава да ти опакова пратката и да си носиш последствията ако го прецениш грешно и те опердаши той.

Защото в единия случай имаш права по ППЗДП, а по другия чрез Общите условия на куриера.

Даже в твоят случай работата е още по-зле - ти също си нарушител на законите и това те прави още повече Българин...

Отговори на това съобщение
 Re: Speedy ми счупиха апарата, имам ли някакви права ?
Автор: klez   
Дата:   24-08-10 15:34

Добре ве хора, като искате надеждност и т.н. ЗАЩО аджеба не ползвате DHL ? Гаранция че с DHL няма да имате такива проблеми, и ще ви кажат ако не е добре опаковано или ще се погрижат да ви го опаковат така че да пристигне здраво независимо къде го пращате...
ЗАЩО не ползвате DHL ? а Speedy ????

Отговори на това съобщение
 Re: Speedy ми счупиха апарата, имам ли някакви права ?
Автор: pmartinov   
Дата:   24-08-10 15:40

Oткакто DHL загубиха един Никон F5 по пътя за Виена за ремонт лекичко ги заобикалям [smilie5]

Апарата беше застрахован [smilie18]

Какви клизми бяха докато DHL плати 2000$

Голям смях падна...


Отговори на това съобщение
 Re: Speedy ми счупиха апарата, имам ли някакви права ?
Автор: imitev   
Дата:   24-08-10 15:49


На всички куриери се случва да осерат пейзажа.

В единия офис са свестни, в другия за нищо не стават...

Отговори на това съобщение
 Re: Speedy ми счупиха апарата, имам ли някакви права ?
Автор: klez   
Дата:   24-08-10 15:51

еми shits happen ама ко да се прай... Има случаи в които не зависи от теб и няа как.. пак че сте се опрайли...
Ама човек тряа сам да се пази и после да търси кусура в другите... тва се едно да си остайш колата на улицата с документите и ключовете в нея отключена щото имаш Каско... ходи после да видиш застрахователите дали ще ти дадат и 1лв след като ти сам не си предприел мерки да избегнеш евентуална кражба.

Отговори на това съобщение
 Re: Speedy ми счупиха апарата, имам ли някакви права ?
Автор: Myth   
Дата:   24-08-10 15:55

ЗАЩО не ползвате DHL ? а Speedy ????

Е как що щото обичат да си опаковат сами нещата.

Всички останали чувате ли се какво говорите, право ви писаха по-горе до толкова вече сме свикнали да ни го вкарват, че просто вече си ходим наведени и със свалени гащи, ами много хубаво, пък вие си мислете, колко сте далновидни и отговорни, че си опаковате сами стоките.

Отговори на това съобщение
 Re: Speedy ми счупиха апарата, имам ли някакви права ?
Автор: lansky   
Дата:   24-08-10 17:13

пък DHL не ми ги хвали. основният ми бизнес е счетоводство, а не застраховки. Преди време DHL караха служителите си в Бг да регистрират ЕТта... за да им изплащат заплатите срещу фактури. Не, че се оплаквам, щото аз пък взимах пари за счетоводство на тези ЕТта, но явно и в DHL има нещо побългарено.



Публикацията е редактирана (24-08-10 17:16)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »