Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re: Новият AF-S Nikkor 85 1,4 ...
Автор: PeterPAN   
Дата:   27-10-10 20:52

А честито таз година 1.4 догодина 2.8 да настигнете айм сори [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият AF-S Nikkor 85 1,4 ...
Автор: didesignbg   
Дата:   28-10-10 10:41

Ако това ревю е вярно, не виждам нито една причина човек да предпочете новия пред стария обектив.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият AF-S Nikkor 85 1,4 ...
Автор: novi4ok   
Дата:   28-10-10 11:33

Като гледам ревюто и аз съм на това мнение. Имам чувството, че големите марки започват да пестят твърде много от развитието на наистина нуждаещи се от подобрение продукти и вместо това правят козметични промени във вече добре разработени обективи, за да може срещу малка инвестиция в развойна дейност да натоварят голяма цена и печалба. Трябва да си или маниак за новото, или тотално неразбиращ от фотография, с мнооого пари, за да набуташ 700$ повече в това, при наличието на 1.4D, а ако можеш да се лишиш от 2/3 стопа - да дадеш 1700$ вместо 400$ за 1.8D, който е прекрасен. Много по-добре щеше да е ако никон си седнат на гъза и инвестират малко в подобрението на обективи като 16, 20мм или някой 135мм на 1.8, без "DC" за нормални пари (иде ми да мина на сони заради техния цайс... )
[smilie23]



Публикацията е редактирана (28-10-10 11:34)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »