Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: мара   
Дата:   20-08-10 12:20

[smilie5] тинто...и калинките са по темата. в галерията даже има едно калпаво заснето цвеке, ама писал човекът, че от 10 годим му е в къщата...сега сефте цъфти...ми с тоя коментар стана по темата. въздържах се там от коментар. ма на другите места не успях [smilie18]
изтриха ми коментарите засегнатите лица.[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: tnt   
Дата:   20-08-10 12:22

Няма да е зле да се забранят и литературните излияния... Или е по темата кадърът или не. Заглавието достатъчно навежда в правилната посока.

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: admin   
Дата:   20-08-10 12:23

Никакви промени няма да бъдат правени повече, тъй като конкурсът вече тече.
Това, че може да има снимки, които не отговарят точно на условията, не означава че те ще бъдат селектирани за изложбата.
От вас зависи какво ще се представи, така че вместо да се възмущавате какво показват другите, покажете пък вие нещо по-добро и по-различно...



Публикацията е редактирана (20-08-10 12:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: мара   
Дата:   20-08-10 12:28

ми разбира се. ако реша, че съм в състояние да покажа нещо по-добро и различно, непременно ще го направя[smilie5]
никак не е случайно, че не участвам в повечето конкурси.

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: chados   
Дата:   20-08-10 12:54

За мрьнкащите против циците...и бременните...
Ами прочели ли сте всьщност за ко иде реч... [smilie3]
Нали уж темата е да се пополяризира борбата против рак на женската гърда...Че и май за това е с такова заглавие таз тема... :) А един от най-добрите начини да се прави това е КЪРМЕНЕТО...
А не калинка кацнала на трьнка...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: tnt   
Дата:   20-08-10 13:04

W първия пост пише :

Темата е провокирана от известната кампания на "AVON", но няма ограничения в интерпретациите от ваша страна.

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: PIMPA   
Дата:   20-08-10 13:16

ами да...няма как да се специфицира участието само в тази област /борбата с рака на гърдата/, поради това, че няма да има толкова много изяви. Сесиите с кърмещи жени и/или "почтенна" гола женска гръд, не е като да поседнеш за 2ч на централния варненски плаж и да наснимаш момиченца по монокини.....помислете малко де [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: chados   
Дата:   20-08-10 13:27

написа:

> W първия пост пише :
>
> Темата е провокирана от известната кампания на "AVON", но
> няма ограничения в интерпретациите от ваша страна.


Уф... От толкова черно...чак ми причерня...[smilie18]
Да бе, верно, че така пишело там...Ся отивам да снимам и калинки... [smilie18]
Или както PIMPA казва...на плажа за голички мацки..От любов кьм живота...Че много ги обичам... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: toddybear   
Дата:   20-08-10 13:40

Аз само да кажа че ако конкурса беше с жури пак щяха да се намерят недоволни.
Вярно е че има много неща които не са по темата, както има и много клишета но на хората им харесват клишетата, не случайно се гласува за едно и също нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: мара   
Дата:   20-08-10 13:43

абсолютно съм съгласна - недоволни винаги има. а пък когато са и точно определени виновниците за недоволството - хаххахахаа! стой та гледай!
ама все пак вероятно би се вдигнало нивото. може и да се лъжа, разбира се...

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: toddybear   
Дата:   20-08-10 16:37

Какво разбираш под вдигане на нивото?
Може би просто щеше да има значително по малко снимки. Не мисля че хората щяха да се стараят повече от сега.
Пък и незнам колко лесно ще се намери жури. Финансово не си заслужава, все пак това е малък конкурс. Спецялно за ФФ.
Аз се радвам че ни предоставят възможността да участваме.

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: navy   
Дата:   20-08-10 18:52

Абе я аз да попитам... кой не обича живота изобщо [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: tnt   
Дата:   20-08-10 19:25

От черното може и да ви светне. Снимайте и показвайте... не сме ограничени от темата, напротив. Покажете как обичате живота [smile]

Успех на участниците [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: mitadoc   
Дата:   20-08-10 20:31

Надявам се да ми дойде вдъхновението и да направя нещо "емоционално" и "нецицоресто" същевременно.Пак казвам-никаква фантазия.Пък и повечето пъти се гласува по лобистки причини.Не съм от недоволните,а от обективните.Няма за какво да съм недоволен-в конкурси не участвам,ако нямам някаква идея.Лесно се снимат кореми и надути цици с мляко.Животът не е само началото и яденето.Ракът на гърдата е отвратително страдание и го казвам като лекар,но мисля,че стереотипите могат да се рчазчупят,още повече ,че е даден картбланш за идейна изява.Благодаря за вниманието.

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: PIMPA   
Дата:   20-08-10 20:56

mitadoc...мога само да те съжалявам....а ако си и лекар...с тези твои изказвания, си ми още по-жалък.....[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: mitadoc   
Дата:   20-08-10 21:04

Погледни нещата и от другата страна.И хич не ме интересува дали съм жалък в твоите очи.Не си ми ти коректив за светоусещането.Жив и здрав и снимай цици и кореми.дано си щастлив така[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: PIMPA   
Дата:   20-08-10 21:21

Първо съм жена, използвала циците си по основното им предназначение, за да кърмят сина ми в продължение на 2г.3м. Имам едно млечно дете и още две на които съм давала мляко от "надутите" ми цици. Пмогнала съм на десетки жени да се справят с първоначалните проблеми при кърмене /което 85% от твоите колеги НЕ ПРАВЯТ/.

Щастлива съм, че снимам безвъзмездно цици за "Ла Лече Лига България" и с това допринасям за нещо, за което и да ти обяснявам, няма да ме разбереш [smile] Така, че "снимай си цици" хич не звучи красиво, предвид горепосоченото [smilie18]


....дано ти дойде муза.....дерзай...

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: mitadoc   
Дата:   20-08-10 21:33

Всеки се бори за каузата си.Щом си щастлива-значи животът ти има смисъл дори и в безсмислените моменти.

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: navy   
Дата:   20-08-10 23:46

PIMPA, я не се тормози, че ще те напляскам следващия път, като те видя :)
Гледай си кефа, защото си човек, на който държа да не се тормози от форумската гняс...
{}

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: niagara   
Дата:   20-08-10 23:53

офффф... айде да не се надприказвате тук....

Митадок, някак не е мило да омаловажаваш заниманията на другите.... [smilie8]


Силата на всеки е в неговата индивидуалност и в умението му да покаже онова,
в което гори.... и хвърля усилията и емоциите си,
.... присмиването над другите не е печеливша позиция[ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: navy   
Дата:   20-08-10 23:58

Показаните до тук кадри в галерията са просто една хубава основа, върху която се очаква да цъфнат ИСТИНСКИТЕ шедьоври!
ФАКТ..

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: chados   
Дата:   21-08-10 02:47

Автор: mitadoc
Дата: 20-08-10 21:33
написа:

> Всеки се бори за каузата си.Щом си щастлива-значи животът ти
> има смисъл дори и в безсмислените моменти.

Какво имаш предвид като казваш безмислени момнти...Че е кьрмила толкова време... че е кьрмила и друго дете... че е помагала с мляко за други деца...
Или това, че се бори за една ИСТИНСКА кауза...КЪРМЕНЕТО...Нещо, което за огромно сьжаление, в днешно време се отрича на места... или се счита за неправилно...
Или...'кво.. и ти си от тези които споделят тьпото детройтско негьрско мислене, че женската гьрда/или ако харесваш, както ти я наричаш грубо - "Надута Цица"/ е само за мьжкото удоволствие...
Ами сьжалявам... Много тьпо изказване за "лекар", както наричаш себе си...
И би трябвало, като такь, да знаеш много добре, че именно Кьрменето помага на жените да не развиват рак на гьрдата и да го подкрепяш...
Ама нали вече "лекарите" не се борят за здравето на пациентите си.. а гледат само колко пари ще изкарат....Направо е отвратително....[smilie9] [smilie23] [smilie23] [smilie23]



Публикацията е редактирана (21-08-10 02:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: PIMPA   
Дата:   21-08-10 08:10

Хайде да поПриключваме спорове и да се съсредоточим в/у основното. Успех на всички участници [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: mitadoc   
Дата:   21-08-10 11:49

Хващате се за думите ми като удавници за въженце.Изразих мнението си по едностранното и неидейното възприемане на темата и скучното засега развитие по снимките.Радвам се,че жените кърмят и не се прехласват по завяхването на фигурата и гърдите си,защото това е така ли иначе природната им функция-на гърдите имам предвид.Хубава инициатива-сега съм на почивка в Испания и тук можеш да видиш навсякъде кърмещи жени,които не с епритесняват от последствията в естетични насоки.

Колкото до медицината и пациентите,както и заплащането-просто не знаеш колко си назад с материала и осведомеността.В друга тема бях писал-тук няма да го преписвам пак-но,когато извадиш 36 000 лв за обучение,плюс по още 4 години и по 10 000 лв на всяка специализация,тогава ще говорим какво заплащане ще вземаш и дали ще искаш да спасяваш животи на неблагодарници като теб,Чадос.

По този принцип-те и фотографите не се борят да запаметят хубавите моменти на едно семейство ,а само гледат парите от сватбата ,а?какво ще кажеш сега?[smilie23] Ти си жалък.

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: navy   
Дата:   21-08-10 12:02

Що не си гледаш поìвката в Испания и смуглите испанки и спреш да се тормозиш в този форум?

Какво доказваш?

Че някой ще те уважава като лекар, защото си дал 56 000 лева?

Колко струва един живот?
А една добра дума?

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »