Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: mitadoc   
Дата:   21-08-10 12:12

А не се тормозя,дори отивам на плаж в Ларрабастерра.Животът е безценен и евтин,зависи кой как си го направи,кой ти го даде или отнеме.Пък и засега съм се спрял само до 36 000 лв[smilie18] И се радвам,че пациентите ми не са като някои потребители тук.Аста луего!

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: PIMPA   
Дата:   21-08-10 12:20

хахаха...Слава Богу, спасяването живота на Чадос е в ръцете на американските ти колеги и той си е много благодарен към тях [smilie18]

...ама какво ще ви правим вас....бг лекарското съсловие ....при положение, че ти като техен представител, така се изказваш по доста болезнени за обществото теми...[smilie23]



Публикацията е редактирана (21-08-10 12:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: PIMPA   
Дата:   21-08-10 12:22

дано пациентите ти не посещават фотографски форуми и не попаднат на писанията ти....[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: navy   
Дата:   21-08-10 12:28

[smilie7]
По тази логика ако си купя кола за 200 000 лева, закона за движение по пътищата ще е 2-пъти по благосклонен към мен, спрямо този, който кара кола за 100 000...
А пешеходците?
Ами че те нищо не са платили!
Простооо... ще ги мачкаме... мачкаме, мачкаме...

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: mitadoc   
Дата:   21-08-10 13:04

Всички сте много отворени и много радеете за здравето си,а сте пълни безхаберници.Много сте отворени на тема медицина,политика и футбол.Само,че не го цените.По приказките сте.Нали всеки ден се срещам с такива като вас.
Ооо,да ,докторе за мен здравето е най-важното.Колко струва?100 лв?Ааа,не това са много пари,не мога.Ти луд ли си?И т.н.
После се оказва,че същият този пациент,който няма пари да си оправи зъбите например и заради това ще получи стомашни проблеми в бъдеще,ходи всяка седмица на фризьор-ако е жена или запива в бара -ако е мъж и двамата остават по-голяма цифра от това.Имал съм случаи ,в които пациенти са отказвали лечение,защото им е скъпо,но после са си купували-защото видиш ли е Коледа-нови телефони от по 600 лв или златни накити.

И да ми твърдиш за лекарското съсловие неща при условие,че изобщо не си в час и че тези хора ако са на заплата,получават по-малко от един шофьор на камион,който разнася луканки по кварталните бакалии...

Аман от такива пациенти като вас,които всичко разбират -лекувайте се сами бе.


Нейви-от зодията ще да е-овните не се предават.

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: navy   
Дата:   21-08-10 13:05

Ей, ти нали тръгна на плаж [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: PIMPA   
Дата:   21-08-10 13:17

Краси, аз мисля че той вече е на плажа и има малко повече мир в душата си [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: PIMPA   
Дата:   21-08-10 13:21

След тази полемика, дано поне сме дарили хората с муза за конкурса [smilie18] и дано админите да не ни изтрият профилите [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: slivenski   
Дата:   21-08-10 13:25

След тази полемика, дано поне сме дарили хората с муза за конкурса


--------------------------------


По-скоро може да се случи обратното. [beer] [beer] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: mitadoc   
Дата:   21-08-10 13:41

Чакам жените да се натуткат[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: ALBIREO   
Дата:   21-08-10 15:17

Защо все се стигна до разпра - не ми стана ясно.
Никакво уважение към мнението на другите и постоянно изтъкване на своите виждания по ВСЕКИ въпрос, като отправна точка за истината.

От де ги вадите тия комплекси? [smilie23]
Направете някакъв опит да ги контролирате, че е дразнещо. [smilie23]

Админ - не виждам "сигнализирай за спам", за да маркирам почти всички мнения в темата след моето включване по-горе.

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: мара   
Дата:   21-08-10 17:07

всяка кауза, защитавана с религиозен фанатизъм, може да отблъсне хората, неизкушени от крайности. дори и най-истинската истина, ако се превърне в лозунг - дразни.
затова и се получи така.
но нека всеки да каже мнеието си и да покаже виждането си. аз лично не бих отчела нещата като спам. очевидно темата е интересна и предизвиква дискусия. при личен разговор предполагам, че повечето хора биха се оказали на сходни мнения [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: ALBIREO   
Дата:   21-08-10 18:03

Развихрилата се кавга няма общо с темата. Щях да се радвам да се включа в един нормален разговор, разглеждащ различните аспекти в темата на конкурса, защото самият аз искам да участвам, но не ми хрумва за момента нищо оригинално. А да не кажа, че дори НИЩО не ми хрумва, което един човек прави от любов към живота като такъв. Не към децата. Не към нещо, а към самия живот.

Ето, задавам посока на разговора.
Споделете своите интерпретации и ако може - обосновете се.

Лично за мен, снимките на деца и бременни майки не показват по ниакакъв начин любовта към живота като такъв. Може би показват любовта към децата, към семейството, към разни други неща, но не правя директна връзка с "живота" сам по себе си.
Животът има много форми и проявления.

Въпросите които си задавам и на които не намирам подходящи отговори за момента са от типа

*** *** от любов към живота?
(на мястото на звездичките)
- Какво/как/защо...
- Правя, се случва, друг прави, следва и т.н.

Комбинацията от всички тези въпроси ме отвежда все към задънена улица, за момента.

Разбира се, нямам против ничия идея и реализация. Но като човек който гласува, ако успеят да ме убедят в посланието на снимките си, ще спечелят гласа ми. А мога да ви уверя, че рядко гласувам, още повече в конкурс. Най-много за две снимки ще гласувам и то с максимална оценка.

И още нещо, относно идеите за снимки.
Дори всички да работим по една идея, ще представим достатъчно различни резултати, така че аз не се боя да споделя какво ми е хрумнало (в общи линии, а не в детайли). Защото знам че ще го реализирам по начин, по който много малко биха го направили.

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: slivenski   
Дата:   22-08-10 16:43

Гледам снимките от конкурса и осъзнавам, че това всъщност е една много, много трудна тема... [smilie2]

Дано да се появят и добри кадри... [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: maktub   
Дата:   23-08-10 01:26

Митадок, надявам се темата за "надутите" гърди да те стимулира да научиш повече за тях и механизма на кърменето! (По възможност от съвременни източници)

По темата - доста трудна тема бих казала. Засега ми хумва само нещо с плацента, но надали ще имам възможност да снимам, а и съм сигурна, че реакциите няма да са особено положителни :)

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: canonio   
Дата:   23-08-10 01:53

На мен пък темата не ми се връзва изобщо с появата на нов живот на белия свят... Явно тази кампания е предубедила хората да работят в тази насока...
Мисля, че ще стане от онези конкурси, дето има много кадри на хора в неравностойно положение, които имат някаква велика воля за живот и правят чудеса...
На всички им е писнало от нелечими болести, инвалидни колички и опикани луди, по-добре кърмещи майки да гледаме де.....

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: мара   
Дата:   23-08-10 11:17

значи нека сме наясно с едно нещо...нелечими болести почти няма. но....основното нещо е в главата. по стечение на обстоятелствата имам МНОГО наблюдения.
и според мен именно това е основната трудност - в един кадър да успееш да предадеш липсата на обреченост, радостта от живота и връзката им с някакво заболяване или друг вид кофти даденост. значи априори се включва някаква антитеза. поне аз така го разбирам. не мисля, че мога да направя нещо по темата, без да изпадна в словесна обяснителност. ако все пак успея - непременно ще го кача.

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: ALBIREO   
Дата:   23-08-10 12:19

"Животът" може да се тълкува по много начини, както вече споменах. И кой е казал, че трябва да е от любов към "човешкия живот"?

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: мара   
Дата:   23-08-10 12:30

ми никой [smilie5] но ако аз се захвана, бих мислила предимно в/у него. или някак чрез него.

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: ALBIREO   
Дата:   23-08-10 12:43

Това е някакъв много частен случай, който мисля, че само ни отдалечава от темата, както се вижда по снимките качени до момента в конкурсната галерия. [smile]



Публикацията е редактирана (23-08-10 12:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: El_Fuego   
Дата:   23-08-10 14:11

"Любов към живота" може да е и дядо, отглеждаш си новопокълналия доматен разсад. Както и разцицена пияна абитуриентка върху капака на мерцедеса.

Зависи кой как разбира "живота". [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: мара   
Дата:   23-08-10 14:18

аз имам една на дядо и внуци как пускат хвърчило. на поляната до гробищата в горна баня [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: Vinsent   
Дата:   23-08-10 17:10

Май най-накрая ще се включа!
Хубава тема! [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: geokar   
Дата:   23-08-10 17:40

Склонен съм да търся любовта към живота и в децата, и в старците, навсякъде където тази любов видимо съществува. При пияната абитуриентка нещата стоят по-скоро наопаки - ако правим нещо, което да ни помогне, за да се отпуснем, та да да забравим живота, това не означава, че го обичаме.

Отговори на това съобщение
 Re: Очаквайте новия конкурс на Фото Форум (конкурсната галерия е отворена)
Автор: navy   
Дата:   23-08-10 17:45

Живот ли бе... да го опишеш [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »