Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Фотоапарат от Америка за около 200лв
Автор: mitadoc   
Дата:   08-08-10 09:25

Може,да.

Колкото по темата-и аз миналата година търсих такъв апарат.Няма кой знае колко избор.Тогава избрах Фуджи С1000ФД.300 лв от Метрото.Приятно апаратче е,с много ръчни настройки-всъщност май само ръчен фокус нямаш,но пък заради малката матрица-шуми доста,още от 400 исо нагоре в слабо осветени места.За тези пари не очаквай чудеса.Отиди в магазин-да речем в Технополис или -маркет и ввиж изложените на щанда апарати.Поиграй си с тях и като си харесаш 2-3,от които не можеш да избереш-питай братчеда дали има някой от тях отвъд Голямата вода и толкова...Това всичкото за 50 лв по-малко ли става въпрос?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат от Америка за около 200лв
Автор: arsenala   
Дата:   08-08-10 09:44

По-скоро за 100 лева нагоре :)

Иначе днес пак ще отида да си поиграя :)
примерно олимпус 7040 в Кодак Фото е намален от 460 на 400, а от америка ще ми го донесат за около 250-260



Публикацията е редактирана (08-08-10 09:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат от Америка за около 200лв
Автор: mitadoc   
Дата:   08-08-10 09:54

За такива малки суми и да нямаш 2-3 години гаранция?Аз не бих рискувал.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат от Америка за около 200лв
Автор: arsenala   
Дата:   08-08-10 10:29

Добре де, нека все пак се абстрахираме от къде ще го купя и се насочим по-скоро към какъв да купя

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат от Америка за около 200лв
Автор: georgivelev   
Дата:   08-08-10 10:47

Струва ми се ,че тук никой не може да ти даде съвет за това кой от твоите модели да избереш. В крайна сметка, щом като ти се струва, че правят сходни по качество снимки, значи няма голямо значение кой ще избереш.

За 200 лева можеш да си купиш от базара добър филмов SLR с обектив 50/1.8 с който със сигурност ще правиш много по-добри снимки от сапунерката. За съжаление, от дигитална техника за тези пари не можеш да очакваш хубави снимки на всякаква друга светлина освен дневната.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат от Америка за около 200лв
Автор: garsia   
Дата:   08-08-10 11:19

пробвай някой Lumix LZ серия,примерно LZ5.Имах такъв и бях доста доволен от него.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат от Америка за около 200лв
Автор: adash   
Дата:   08-08-10 12:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат от Америка за около 200лв
Автор: HelLKaiseR   
Дата:   08-08-10 12:21

"да се научи поне какво е експозиция"

Ей, adash ! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат от Америка за около 200лв
Автор: jivar   
Дата:   08-08-10 13:25

Човече АРСЕНАЛ,
Дали времето и нервите на колегите струват 100 - 110 лв., които ще спестиш ??
[smilie19] [smilie11] [smilie19]
Най-добре се откажи от това хоби - знаеш ли какво струва по-нататък ?
Не си сам - мнозина си мислят че фотографията е
БУЧНИ КЛЕЧКА - ПИЙ БОЗА!!

[beer]

АДМИНИ, моля Ви, няма емотикони с БОЗА !!


Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат от Америка за около 200лв
Автор: trace74   
Дата:   08-08-10 17:09

Какво само повтаряте гаранцията, та гаранцията.
От скромния ми опит с поръчки от чуж6ина:
фотоапарат Панасоник, цена в Технополис 1000лв., купен за 530лв.
Лаптоп, цена в Жар Компютърс 1700лв, купен за 800лв.
Панасоник ТЗ5 - цена тук 750лв., купен за 400лв.

Прави впечатление, че цените са около 50% по-ниски, т.е. дреме ми дали ще се счупи на първата година, после пак ще си поръчам.

п.с. да не говорим, че поне аз (а и мои приятели) не съм имал никога про6лем с техниката, досега нищо не се е разваляло.
Дори имам един стар фотоапарат Самсунг дето и в морето пада за 1сек. и все още ра6оти.

jivar: ти пък к'во се опита да кажеш?
Нервите ти като не струват 100лв, айде 6егай в друга тема. Не си заслужавало за 100лв, дрън-дрън. Ти ако взимаш 5000лв на месец примерно, човека може да ра6оти за 500лв. - не си ти човека който ще каже какво си заслужава и какво не.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат от Америка за около 200лв
Автор: h_bio   
Дата:   08-08-10 18:07

Arsenala, поръчай си евтин апарат от САЩ щом имащ възможност. Няма значение кой от моделите, на които си се спрял. Ако случайно нещо не ти хареса след като го получиш и поснимаш - без проблем ще го продадеш в базара на фото-форум на цената, на която си го взел заради разликата между цените в САЩ и България.

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат от Америка за около 200лв
Автор: georgivelev   
Дата:   08-08-10 18:38

Ако случайно нещо не ти хареса след като го получиш и поснимаш - без проблем ще го продадеш в базара на фото-форум на цената, на която си го взел заради разликата между цените в САЩ и България.

Хайде да не си говорим басни.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат от Америка за около 200лв
Автор: h_bio   
Дата:   08-08-10 18:50

Ако са басни, то животите сме ние. Велев, погледнете моля базара за какво иде реч. Пълно е с техника от Америка.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »