Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Някой купувал ли е нещо скъпо от dealextreme?
Автор: pero   
Дата:   06-08-10 16:13

Поръчвам често от dealextreme. Не съм поръчвал телефони до сега, но често правя поръчки по 40-50$ и никога не са ме изпращали на митница. На всички пакети пише "gift" и идват директно в пощенската станция. Колегата си поръча фоторамка за около 50$ и е страшно доволен.
Проблема напоследък е във времето за доставка. Много време се мотаят нещата в руските пощи. Една поръчка ми дойде след 2 месеца.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой купувал ли е нещо скъпо от dealextreme?
Автор: terminator   
Дата:   06-08-10 17:01

да не прозвучи като реклама, ама виж на www.ids-bg.com - имат поне 10 модела двусимови китаеца на нормални цени. Преди 10 дни си купих оттам Е71Pro модела за 170лв. и съм доволен (е, като за китайска реплика на Нокия, де). Хубавото на тези е че са с аналог на зарядни и батерии точно от Нокия. Даже са и с 24мес. гаранция.
Иначе от диалекстрийм в началото на годината купих един Sciphone i68+, на 107лв. ми стъпи, ама на втория месец моя малкия му натисна и сцепи дисплея (той е със изцяло сензорен дисплей) и на практика е неизползваем. Наистина телефоните от диалекстрийм са с някакви шантави батерии на които май само надписа им Li-Ion e истински, самата батерия в повечето случаи е голям ментак.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой купувал ли е нещо скъпо от dealextreme?
Автор: guciguci   
Дата:   06-08-10 17:13

Гледай какво става. а 89 лева двусимов телефон,че и подарък апаратче! [thankyou]

http://www.ids-bg.com/bg/product/354/1514/

Отговори на това съобщение
 Re: Някой купувал ли е нещо скъпо от dealextreme?
Автор: ronfot   
Дата:   09-08-10 02:44

Провери показателя SAR защото за този модел не видях никъде специфично ниво на поглъщане.Според един американски сайт за тези модели е над 2.4 а според американския стандарт не трябва да се превишава 1.3-1.5 мах.Може и да не съм прав,но пишат,че "приличали по излъчване на микровълнова печка".Иначе мои познати са купували от този сайт доста неща 50%-60% работят добре.[smilie24]



Публикацията е редактирана (09-08-10 02:45)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »