Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Открадната фото техника
Автор: navy   
Дата:   05-08-10 17:41

щот са опери, затова са ги върнали [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната фото техника
Автор: j_mironski   
Дата:   05-08-10 23:41

thomas - там в Москва всеки втори е със скъп телефон и то модели дето не съм ги виждал изобщо на нашия пазар
А и там не можеш да си купиш карта или телефон без да ти искат документ за самоличност ( поне в магазините де)
А как пляскат там полицаитеееее

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната фото техника
Автор: Elessar   
Дата:   07-08-10 12:22

Искам да попитам, ако има някой запознат с функционирането на e-bay, дали е възможно стока, която е в България да се води, че се намира в САЩ, например. Защото намерих 2 обектива, на които не мога да им видя серийните номера, но продавачите са от САЩ.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната фото техника
Автор: adash   
Дата:   07-08-10 12:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната фото техника
Автор: charly   
Дата:   07-08-10 13:58

Автор: Elessar
Дата: 04-08-10 22:20
Днес (04.08.2010), между 13:30 и 16:30, от градината на ресторанта в село Долно Камарци, ми откраднаха служебния обектив AF-S VR Zoom Nikkor 70-200 f/2.8G IF-ED сериен номер...

Автор: Elessar
Дата: 04-08-10 22:30
Дано, защото обективът всъщност е на майка ми и от това ѝ зависят много неща. За втори път ѝ крадат техника...

Автор: Elessar
Дата: 05-08-10 00:17
Докато снимахме в ресторанта, оставих обективът на един стол (за зла беда скрит от погледа ни) и понеже не се наложи да го ползваме, си остана там. Съзнанието ми точно в този ден беше ангажирано с някакви мои си неща и съм се разсеял носейки статива, фотографската чанта и БЛЕНДАТА.

Elessar,кефиш на макс.Първо излиза,че са ти откраднали служебния обектив,който всъщност не е твой,а на майка ти,и всъщност е жизнено важен за нея.После се оказва,че не са ти го откраднали,ами си го забравил,и някой го е прбрал,поне за сега.
Трето,съзнанието ти е било силно заето,с носенето на статива,фотографската чанта и БЛЕНДАТА.
Добре,че не е трябвало да носиш и някоя чаша с компресия,че току-виж са те откраднали и теб.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната фото техника
Автор: navy   
Дата:   07-08-10 14:18

Бленда е отражател...

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната фото техника
Автор: imitev   
Дата:   07-08-10 14:45


Все повече се чувствам като животновъд...

Дано да намерят техниката!

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната фото техника
Автор: taskoni   
Дата:   07-08-10 14:53

Абе за обектива не знам, ама на тая баба Пена и е..хте майката тука [smilie19] Дано тя да го е взела.
б.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната фото техника
Автор: landstar   
Дата:   07-08-10 15:09

Хм, аз като загубух само капачката на тоя обектив обиколих половин планина докато я намеря. Прочие, то това долно камарци е проходно село. Ако е една кръчма на центъра -може и да са проходящи. Ама едва ли са те - откъде ще те знаят, че да се прокраднат да го гепят ... Калъфа е черен. Ако още не сте гледали записите - побързай. Вероятно бързат да ги изтрият. На мене в КФЦ-то в Люлин по същия начин ми гепиха забравен турбо сапунер Оли. Убеден съм, че е персонала. След големи кандърми упрвителя ме светна, че камерите, виждаш ли, точно там не виждали /в средата на масите за клиенти/. Абе я си подай жалба до местния милиционер, направо на него предложи наградата, той си знае говедата. Тоя номер с проходящите 5ма да го разправят на баба си. Нали сте били там, ако ги видят?
Нали имало и камери, от 5мата все един щеше да ги забележи и да се дръпнат. Щом не са били местни, са били с кола. Едва ли е с влака - щом са седнали на ресторант. Там има и доста виладжии, ама едва ли. Дръж персонала.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната фото техника
Автор: GOSPODIN   
Дата:   07-08-10 21:26

Преди много години Жеко Василев, спира на "Църна Маца" хапва и потегля, като си забравя целия куфар с много скъпа техника на стола.
Сервитьорката го прибира, успява да се свърже с него и да му я предаде невредима.

Дали има още такива хора ?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната фото техника
Автор: Elessar   
Дата:   08-08-10 12:30

landstar , едва ли са били от персонала, защото са близки с художника при когото снимахме. Иначе това с наградата за полицая е добра идея, но той едва ли ще може да направи нещо ако лицата, които са го взели наистина са били проходящи.

GOSPODIN, добри хора винаги се намират. Просто лошите се множат с по-бързи темпове.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »