Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: digitalgab   
Дата:   30-07-10 22:44

Стойчев, снимките няма да ги раздаваш а ще ги продаваш. Каква тий наградата за труда?

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: Stoychev   
Дата:   30-07-10 23:13

Имаше интересни коментари! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: Sumuelll   
Дата:   08-08-10 03:19

Хе Хе Stoychev четох онзи ден темата ти. Идея си нямаш колко те разбирам. По пощата, от сайта ми пишат, по скайпа ме намират, по телефона звънят когато им скимне. През абитуриентската кампания за спокоен сън си изклчвам вечер телефона, защото десетина пъти са ми звъняли около полунощ за да ме питат дали ще им пратя снимките по някакъв начин, че цял ден за това си мислели и решили да ми го споделят.
В кръга на шегата един действителен случай: Звъни ми един една неделя вечер един юнак и ми казва, че съм снимал братовчедка му и снимката й била еди къде си в сайта под номер Ххх. Понеже й загубил телефона можело ли да му го пратя. Питам аз- "Братовчедка ли ти е наистина?" "Ами да!" Отговори момчето което вярвай ми искаше и номера за да се запознаят. А аз-"След като е така нека майка ти да звънне на леля ти за да й вземете телефона!" Момчето схвана шегата и се извини. Имам един текстови документ в който си пазя десетки изцепки къде къде по-колоритни от тази, но не им е мястото сега тук [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: J0R0   
Дата:   08-08-10 09:26

Пращам снимки на всеки, който ми поиска (разбира се, с некомерсиална цел).
Не е толкова сложно, два клика с мишката е.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: asahi   
Дата:   08-08-10 09:29

"Ама що не ми прати онази снимка, дето бяхме до кошчето за боклук?"
Ми щото не ми харесва, не е станала, даже не съм я и заснел. Не стига, че споделяш с тях резултата от труда си, ами и нагли на всичкото отгоре.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: pefoto01   
Дата:   08-08-10 13:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: vaskoni   
Дата:   08-08-10 14:47

asahi, тук си прав, има и такива нахалници. Но има и хора които даже не смеят да си поискат, въпреки че изгарят от желание. Всичко е до желанието и човещината...и от едната и от другата страна има изроди. [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »