Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: sirkhann   
Дата:   29-07-10 11:15

150 [smilie6]

Специален по-здрав за всички ч*кибоци [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: ecobo   
Дата:   29-07-10 11:19

написа:

> Ами... поглеждам от време на време темата, с надеждата да видя
> снимки на девойки от улицата и мола които да ударят в земята
> тази италианка... ама никой не иска да качва.
>



[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: navy   
Дата:   29-07-10 11:24

Това не значи, че няма [smilie7]

Снощи снимахме две момичета на варненското езеро... ем, телата им по ме кефеха [smilie7]

Мне, няма да покажа... аз рядко показвам [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: sirkhann   
Дата:   29-07-10 11:24

Чи така де, тука един форум хора да тръгнат да си оставят работата, че да ви удовлетворяват ръчната сексуална незадоволеност ли? [smilie11] Ако не можете да ги видите тези жени по улиците, какви фотографи сте [smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: ecobo   
Дата:   29-07-10 11:31

Аз девойки съм виждал доволно много - модели, манекенки, всякакви.
Е като тая нема у бугарско, вервай ми [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: sirkhann   
Дата:   29-07-10 11:40

Бе тая изглежда супер обикновено, какво толкова й харесваш? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: navy   
Дата:   29-07-10 11:40

Любовта е сляпа [smilie7]

човешко е...

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: sirkhann   
Дата:   29-07-10 11:40

А за българските моделки - айде да не казвам как са станали моделки............. Те не са на принципа TFP, ами FFP [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: ecobo   
Дата:   29-07-10 11:57

Аз по горе нейде казах, ама пак да потвърдя: от тия снимки нищо не можеш разбра. Снимките са обикновени, не моделката [smilie3]

Между другото, от една небезизвестна и немалка българска фирма, с която съм работил преди няколко години, са видели тая тема и девойката и ми се обадиха да ме питат доколко я познавам (явно не са чели в началото) и дали може да се уреди тази девойка да им стане рекламно лице за нов продукт, който скоро ще пускат на пазара, а аз да заснема сесията [smilie10]
Пуснах запитване до Елит - да ми изпратят условията си. Но имам подозрения, че цената, която ще обявят, едва ли е по джоба на която и да е българска фирма... А тази не е от най-мощните...

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: ksietta   
Дата:   29-07-10 12:10

:) Тази девойка Рубенс няма да я хареса. Което само по себе си нито го прави човек, лишен от естетика, нито обратното. Красотата е нещо твърде субективно.

Екобо говори все пак за модел, не за жена. А моделът освен физика, трябва да има и някакви конкретни качества. Някои от тях ся вродени, други се изграждат - но това става в процес на работа в достатъчно качествени продукции. Това последното си казва думата при нашите модели. Нямаме модели като нея, както нямаме и филмови артисти и правим смешни неща като Стъклен дом, най - вече заради липса на опит и практика. Чалга продукциите не се броят зя опит. Единствено това ме кара да мисля че само може да си мечтаем за модел като нея.

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: TheOne   
Дата:   29-07-10 12:28


Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: sirkhann   
Дата:   29-07-10 12:34

Екобо говори за красота.

Ти говориш за някакви други качества.

Аз питах 20 страници по-назад какво точно я дефинира като толкова велика.


А за българските артисти и сценичното им поведение няма да коментирам. Много от тях имат един основен проблем и той се казва НАТФИЗ и вредните навици, които са научили там. Почти всички играят като театрални артисти във филмови продукции, което личи от километри.

Един пресен пример - не може голямата "звезда" Захари Бахаров да играе селския гамен в "Дзифт" и с абсолютно същия персонаж да ми играе политически лидер в "Универсален Войник". А като му гледате театралните постановки, там е абсолютно същия робот.

И т.н. и т.н.

Та кажете тая последно красива ли е или е големият модел и защо???

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: sirkhann   
Дата:   29-07-10 12:47

TheOne м/у другото има много яки снимки на много естествени момичета, особено тази с розово-черния бански [smilie24] 100000 пъти по-хубава от въпросната италианка ...

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: bass1   
Дата:   29-07-10 12:49

http://images.google.com/images?q=(%20Elly%20Tran%20Ha%20.


.. чи на тУй .. к'0 му плащаш ?? [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: ecobo   
Дата:   29-07-10 12:57

написа:

> TheOne м/у другото има много яки снимки на много естествени
> момичета, особено тази с розово-черния бански [smilie24]
> 100000 пъти по-хубава от въпросната италианка ...


Защо тогава не я виждаме по реклами, филми, фото-сесии...?

Не става дума тук за хубост някаква, а за качества на модел. Хубави момичета има много, успешни фотомодели - малко.

За мен успешен модел е този, който може чрез външния си вид, движения, характерни особености и т.н. да те накара, макар и подсъзнателно, да извършиш нещо, което ти иначе не би извършил. Примерно: да си купиш карта от Дойче Телеком, макар да не са те кефили преди. Затова добрите модели вземат много пари - защото могат да ти докарат още повече пари. И защото не се виждат по 50 на ден в МОЛ-а ;-)
Разгледай сайта на Елит Милано - там няма кой знае колко много девойки. И не са кой знае какви красавици, поне на снимките. Ама вземат по 20 хилки за еднодневна сесия. Защо ли?
Аз пак ти казвам, отиди до Боженци, виж на живо и после ще си говорим.

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: sirkhann   
Дата:   29-07-10 13:05

Щом си рекъл [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: TheOne   
Дата:   29-07-10 13:18

"ecobo - Защо тогава не я виждаме по реклами, филми, фото-сесии...?"

момичетата ги набелязват още от малки и ги учат на маниер,походка,как да се държат изобщо...влагат се много пари в тях...всичко това после иска избиване...през цялото време им се търси ангажименти...правят се сесии в които се взима максимума от тях...и чрез показнос всичко това се набива в мозаците на хората...а именно те правят един човек известен...
то е същото като нашите родни чалгаджийки...влага се...влага се...после иска избивка......

а що се отнася до моя модел са и предлагали от къде ли не работа...реклами сесии...сериали...но тя си е инат и казва че не и се занимава(в това никога несъм я разбирал)

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: sirkhann   
Дата:   29-07-10 13:21

[smilie24] Мерси.


Екобо- ти като познаваш толкова модели, не си ли чувал разни неща? Защо някои се отказват бързо, други изобщо не им се става... Не всяка жена е склонна да стане уличница, за да се изявява като модел и после да си намери богат чичко, който да дои...

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: ecobo   
Дата:   29-07-10 13:31

Чувал сум много неща, от първа ръка - и от модели и от чорбаджии(ийки) на агенции. Тук, в БГ. И не че навън е кой знае колко по-различно, но тук е ужас някакъв. Има си каталози, ценоразписи и т.н. гнусни неща. Те защо мутрите са набъркани в тея работи, да не би да са ценители някакви? Защо й трошиха кокалите на Калканджиева?

Познавам и успешни модели, които някак си успяват да се опазят от калта.

Иначе, сигурен съм, че примерно в Париж, и изобщо в по-белите от нас държави, може да се практикува успешен такъв занаят без да се налага да се практикува успоредно с него и най-древния.

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: sirkhann   
Дата:   29-07-10 13:45

Ценоразписи не винаги има. Направо си идват и почват да те заграждат... отначало с добро. Пък аз съм чувал, че вратльовците се натискали на такива девойчета, дето им остават няколко годинки, преди да направят 18... [smilie3]



Публикацията е редактирана (29-07-10 14:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: ecobo   
Дата:   29-07-10 15:06

А ако се загледате в българския моделски елит, аз там читаво момиче не съм виждал. Най-лансираните и най-нашумелите са най-безскрупулните курветини. Каквата ни държавата, такъв ни и елита - чалга до откат [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: pefoto01   
Дата:   29-07-10 15:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: nikrr   
Дата:   29-07-10 15:33

за мен красива е тази артистка:
http://baybul.com/cesitli-resim/1764225-claire-forlani.html

http://www.rateitall.com/i-1059875-claire-forlani.aspx

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: ksietta   
Дата:   29-07-10 15:37

sirkhann - тези други качества и красотата не може да не са свързани. Защото липсата на тези качества лесно скрива красотата зад дървеното изражение, празния поглед и т.н. Поне в снимката и поне за някои.

Отговори на това съобщение
 Re: Разбирането ми за красив фото-модел...
Автор: tonyboy79   
Дата:   29-07-10 15:37

ecobo нашите модели (повечето) имат едно основно качество. Уста, която знаят как да ползват. Според мене и западните са така. Бях чел една статия за холивуд. Половината са там по роднинска линия а другата половина по сексуална.
А иначе италианката е хубава. Много харесвам като визия Мила Йовович.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »