Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Как се печелят изборите...
Автор: Argazki   
Дата:   16-07-10 20:06

Само един елементарен въпрос,понеже съм нов тук... Как става така, че още при публикуване на даден кадър в дадена категория,въпросния кадър за броени секунди има 70-80 точки. Определено не се отнася за невероятни снимки за да повярвам,че е от гласувашите...щото имам едни такива съмнения...
Не е ли забелязвал някой подобно нещо?
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: promis   
Дата:   16-07-10 20:10

Избори се печелят с кебапчета [smilie25]
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   16-07-10 20:17

Argazki

Мен, снимай, снимай, снимай и пак снимай...
Не гледай рейтинга. Системата е с добра идея, но побългарена. Има хора, които си подхранват егото и шерват на познати по скайпове и кю-та снимката си и се получават такива аномалии. Има и такива с фенове, които по инерция си пускат гласа. Кери он, не се коси и в десния.

[beer] [beer] [beer] [shtrak]
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: Argazki   
Дата:   16-07-10 20:32

Да бе и аз тъй, ама се озадачавам, как стават тия работи, мерси за пояснението. Ай наздраве и HEADBANG forever....
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: spstefanov   
Дата:   16-07-10 20:39

Избори се печелят с кебапчета - както каза колегата promis - ако си тук някой профан или дежурен форум спамър да те оценява, то бегай бързо някъде другаде! [shtrak]
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: MarinY   
Дата:   16-07-10 20:52

Излязъл си бързо от Представяне. Видимо си напред в моженето и виждането. [smilie3]
От тук нататък ... ФФ има доста твърди "догми за хубавото и лошото", ако искаш върви с тях, ако не, радвай се на каквото правиш и ако някой те разбере, кефа става още по-голям.
Лафът, тук, а и голата истина е, че точките не се осребряват.
Успех.
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: Argazki   
Дата:   16-07-10 21:05

Много се радвам да чуя това и се кефя, че мислите така...
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: venven   
Дата:   16-07-10 21:16

Колега, не разчитай на висок рейтинг поради следните причини:
1. Не снимаш голи мацки.[smilie18]

2. Не си си изгубил ума да снимаш птички и тревички във всичките им форми [smilie5]

3. Нито един изпаднал циганин не се е запечатъл на матрицата ти[beer] [smilie18]

Ако спазваш тези три течения в българската фотография , успеха ти е неминуем!!!![shtrak] [shtrak] [shtrak]

П.П. А наздраве и запомни , че ти и тези около теб трябва да харесват това , което твориш. Искренно ти желая успехи и много , ама много забавление!!![shtrak] [shtrak] [shtrak] [beer] [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (16-07-10 21:17)
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: burnmaster   
Дата:   16-07-10 21:36

Абе нали имаш китара.Само Хеви Метъл.Свиркай си и това е.Аз вече неколко пъти излизам и влизам в представяне.Вече ми е все тая.

На тоя не му пука че е педал ,теб ти пука за представяне.
http://www.youtube.com/watch?v=uie63E4gqno
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: gecata   
Дата:   17-07-10 12:54

Само един елементарен въпрос,понеже съм нов тук.....
Прав си, нов си още......
А... и слушай venven[smilie3]



Публикацията е редактирана (17-07-10 15:43)
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: swan_   
Дата:   17-07-10 13:03

Argazki, има го това. И аз съм задавал подобни въпроси. Но бъди сигърен, че като направиш хубав кадър ще се види и тогава ще разбереш кка става това[smilie7]. Просто снимай и се опитвай да го правиш все по-добре!
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: tantris   
Дата:   17-07-10 13:06

swan_ [smilie24]
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: max-1   
Дата:   17-07-10 13:17

И бъди над тези неща.....Всичко тук е субективно,пълно е с артисти[smilie3],все пак !
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: Argazki   
Дата:   18-07-10 12:58

swan_ , да напъваме се, обаче нали знаеш, че ако качиш снимка и веднага и шътнеш 70-80 (кирливи) точици има хора, които гласуват по следния начин- ооо, тая има много точки, значи е добра- и тва допълнително и дава начална скорост. И не си обяснявам следното - как за 1 минута има 70-80 точки и после за цял ден има едва 20 ....
Аз не се вълнувам много, нали за тва е форум, да си споделяме разни неща и по принцип не ме кефят мошенниците... Ако има правила- да са еднакви за всички !
[beer] [beer] [beer] [beer]
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: n1x0n   
Дата:   18-07-10 13:34

Аз не се вълнувам много...

Очевидно е, че се вълнуваш много, даже излишно много. Броил си точки, минути, секунди, гласове... пускаш теми, палиш се...
Не е страшно, на много хора им се случва.

Аз само едно нещо мога да ти кажа: ако изобщо имаш намерение да се развиваш във фотографията - колкото по-бързо забравиш за съществуването на рейтинги и точки - толкова по-добре за теб.
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: e-mil   
Дата:   18-07-10 13:49

Както винаги съм казвал: проблемът с точките ще отпадне, когато се заменят с тиренца.
 Re: Как се печелят изборите...
Автор: KalinNA   
Дата:   18-07-10 14:03

Та за изборите ...
Най-сигурният начин да ги спечелиш е с ПРЕВРАТ!
[shtrak] [shtrak] [shtrak]
[beer]

 Re: Как се печелят изборите...
Автор: admin   
Дата:   18-07-10 14:04

Много автори имат в профилите снимки, които не са пуснати към избрано, но имат точки от гласуване, защото преди време можеше да се гласува дирекно в профила, дори и снимката да не е пусната към избрано. Това го променихме, поради определени причини. По-късно, пускайки тези снимки, те излизат директно с точките, които са имали.

Не случайно питах на лични коя е снимката, излезнала дирекно с 80т, но авторът не си спомнял, сега не я намирал и т.н..
Обръщам Ви внимание ако имате съмнения за някакви злоупотреби, кражби на снимки и т.н., първо да пишете на админа, за да не стават недоразумения.
Скоро няколко души доста грубо се нахвърлиха върху руски автор, че снимките му били крадени, защото ги имало в нета на много места. След проверка се оказа, че просто човекът има профили в различни сайтове и тук във ФФ си е същия човек, регистриран със същия мейл, с който е във фотодом и т.н.

Така че още веднъж - пишете първо на админа ако смятате, че има нещо нередно. Особено ако сте нов.
Благодаря.



Публикацията е редактирана (18-07-10 14:08)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена