Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Конкурс за снимка
Автор: iskrendg   
Дата:   14-07-10 16:54

Здравейте,

Ние сме фирма която се интересува от закупуване на 12 броя снимки, по надолу поствам
изискванията към форматите и тематиката. Приемат се и HDR предложения.

1.Йорданов Ден - снимки с кръста и ваденето от реката, по възможност с метален кръст както е по стара традици

2.Трифон Зарезан - Зарязване на лозята

3.Мартеници - Снимки природа и мартеница или хора и мартеници, или хора които правят мартеници

4.Великден - снимки с великденски яйца артистични

5.Рози снимки с розобер или кошница с розови листа свързани с розовата долина

6.Билки- снимки с билки , билкарство , бране на билки

7.Погачата снимк с погача, хляб, пита

8.Кукери - снимки с кукери маски

9.Коледари снимки с символи за коледа и коледари

10. Пелин снимки на Вино и гроздове сорт ПЕЛИН

11. Снимки с Фолклор и Български носии

12. Нестинарки

13. Жътва - Жътвари

14. Вино - Газене на вино

Моля да изпращате снимки на

eurounion@abv.bg

срок за приемане и удобрение на снимките 1 месец.

Снимките трябва да са подходящи за печат с размер и формат или примерна резолюция 3400х2600 до 4200х2800 px в този диапазон на 72pix.
размер на файла мин. 4MB макс. 8MB

Надявам се цените да бъдат нормални и поносими! Все пак е криза и трябва всички заедно да излезем от нея а не един по един :)
 Re: Конкурс за снимка
Автор: victory13   
Дата:   14-07-10 16:57

предпочитам да си остана неУдобрен при Вас... успех...
 Re: Конкурс за снимка
Автор: yakumo   
Дата:   14-07-10 16:59

Трудничко ще бъде с т. 10 [smilie18]

 Re: Конкурс за снимка
Автор: gogi69006   
Дата:   14-07-10 17:10

Тука май "с трици маймуни ше ловим". Пък и сред изискванията има недоразумения... [smilie7]
 Re: Конкурс за снимка
Автор: iskrendg   
Дата:   14-07-10 17:16

Не е задължително да се съобразявате с всички точки, мисля че съм се изразил правилно , ясно е че се печата на 300dpi. а се снима на 72 за това са и размерите примерните, всичко + - леки отклонения в тези диапазони е приемливо, нека комплексираните и неудовлетворените от някой или нещо да запазят спама си за други теми.

Тези от който бъдат закупени снимки ще бъдат побликувани. За да няма недоразумения.
 Re: Конкурс за снимка
Автор: fizo   
Дата:   14-07-10 17:18

А кои сте вие ? Адрес, телефон, имена, сайт нещо ? По съмнително не можахте ли да я напишете.



Публикацията е редактирана (14-07-10 17:19)
 Re: Конкурс за снимка
Автор: gecata   
Дата:   14-07-10 17:20

http://stockphotobg.com/bg/colection_details/index.php?colection_id=10

Може да разгледате и всички останали снимки от "Народни обичаи" като кликнете на народни обичаи в лявата колонка.
 Re: Конкурс за снимка
Автор: fizo   
Дата:   14-07-10 17:22

Аз съм фирма и искам да купя 5 мп3-ки.
Изисквания да са хеви рок.
Изпратете ми един тон мп3-ки и тези които ми харесат ще ги купя(евентуално) [smilie19], а другите ?
 Re: Конкурс за снимка
Автор: iskrendg   
Дата:   14-07-10 17:24

Няма нищо съмнително никой тук няма да си изпрати снимките в максимална резолюция или RAW , така че се пращат превюта и лично се свързваме с човека от когото прецениме да закупиме снимки. Нямам желание да издавам концепцията на продукта или да давам информация за фирмата, хората от който сме купували снимки идват в офиса подписват си договора, плаща им се и всичко е чисто и точно, както и накрая Авторите или Автора и снимките който са били закупени. Така е работено и преди така ще бъде и за напред, защото преди 3-4 години имаше големи сърдения защо тая а не моята, ама тоя си продал снимката за толкова и други типично български изцепки + огромния спам.
 Re: Конкурс за снимка
Автор: victory13   
Дата:   14-07-10 17:25

и побликуван не искам да бъда...
искрене, пускате тема със сериозни намерения, а пишете като третокласник... как да ви се довери човек [smilie8]
 Re: Конкурс за снимка
Автор: iskrendg   
Дата:   14-07-10 17:25

Благодаря за линка на Автор: gecata
 Re: Конкурс за снимка
Автор: MauMyHa   
Дата:   14-07-10 17:27

Давай на право-цени,
какви размери ще печаташ[smilie5]
абе с две думи бъди по изчерпателен или иначе казано "обърни Хастара" [smilie18] [smilie18] [smilie18]

И под 100 лева за кадър не си прави труда въобще да пишеш[smilie5] [smilie24]
 Re: Конкурс за снимка
Автор: GenaDP   
Дата:   14-07-10 17:28

гроздове сорт ПЕЛИН - с това голям зор ще видите [smilie18]

Иначе другите ще ги намерите сравнително лесно - доста често снимани неща са.
 Re: Конкурс за снимка
Автор: iskrendg   
Дата:   14-07-10 17:31

Трябва да има и закачка с Пелина нали , може пък някой да прати такава снимка [smilie5]
 Re: Конкурс за снимка
Автор: BirdOfPray   
Дата:   14-07-10 18:20

ПЕЛИН е бИЛКА, а не сорт грозде [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Конкурс за снимка
Автор: n1x0n   
Дата:   14-07-10 18:38

Все пак е криза и трябва всички заедно да излезем от нея а не един по един

[smilie8] Ясно...
 Re: Конкурс за снимка
Автор: dessisslawa   
Дата:   14-07-10 18:41

Пича-кефи.
Явно много хора възприемат фото-форума като дъщерна фирма на Червения кръст.
Предлагам, всички да си траем и да не изпращаме оферти. Иначе появата на подобни теми ще продължи.
 Re: Конкурс за снимка
Автор: ecobo   
Дата:   14-07-10 18:51

http://www.stockaphoto.com
[smilie24]
 Re: Конкурс за снимка
Автор: n1x0n   
Дата:   14-07-10 19:01

Предлагам, всички да си траем и да не изпращаме оферти. Иначе появата на подобни теми ще продължи.

Не е луд онзи, който изяжда зелника... [smilie3]

Пък ако някой го устройват условията - защо да не продава?

За мен единственият проблем е, че купувачи, които хленчат за кризата още преди да са видяли цената - НИКОГА не са добър клиент.
 Re: Конкурс за снимка
Автор: iskrendg   
Дата:   15-07-10 11:38

Администраторите да закрият темата.

Благодаря на Гецата и Екобо за линковете, вижда се че тук бъка от комплекси, предпочитам да дам по 80лв. на кадър в някой от тези саитове от колкото да си развалям деня с злобни коментари.

Има много STOCK сайтове където максимума на снимка е 40лв. Ай Сток фото е един от тях, не съм бос и загубен, но когато човек реши да ви дава пари вие му се нахвърляте злобно, това тук не е литературна тема за да ми спелувате граматиката. Миналата година съм плати 499 долара за 3 месеца на Stockxpert, не ми пречи да си платя и на Ай Сток Фото 699 долара или да си дърпам директно от там което ми е нужно, ето че се оказва че знам къде какво се продава и все пак пуснах тема тук с готовност да плащам повече пари. Но заради такива който не са от Червения кръст се отказвм.

А ти Десислава с твойте 3 снимки които имаш в профила наистина е хубаво да си траеш,и не ангажираи и другите в сайта със себе си защото повечето от тях са професионалисти.

Не хленча пуснал съм темата с елемент на закачка и хумур, за Пелинчето и за кризата, жалко че е криво разбрана.
 Re: Конкурс за снимка
Автор: MauMyHa   
Дата:   15-07-10 11:48

iskrendg
Ако ти трябваха лазарки-деца, по време на лазарува щях ти предложа[smilie5]
да дойдеш на място да разгледаш над 200 кадъра, Си избереш[smilie5]
 Re: Конкурс за снимка
Автор: n1x0n   
Дата:   15-07-10 11:50

предпочитам да дам по 80лв. на кадър в някой от тези саитове

Я виж колко бързо стигна до правилният извод [smilie3]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена