Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна
 Re: Място за фотолов (wildlife), риболов, купон и почивка - 4 in 1
Автор: shtukov   
Дата:   24-04-12 19:26

Като участник в организационния комитет на Фестивала на Белия щъркел в Белозем и като човека дал идеята за провеждащия се в момента ФОТО КОНКУРС, имам удоволствието да поканя всички любители на фотолова и природата да участват в конкурса. Избраните от комисията автори ще бъдат мои гости във Влажна зона "Кисимови дупки" по време на фестивала. За мен ще е удоволствие да се запозная със ShotlandetsaWildlife, pd, както и със други фотографи постигнали успехи и допринасящи за защитата на биологичното разнообразие в страната ни. Добре дошли приятели на природата!
Всички желаещи да направят фотографии на щъркелите и природата в Белозем, с които да участват в конкурса, също са добре дошли при мен. Желаещите могат да ми пишат на лични, да използват мейла или телефоните посочени в сайта на влажната зона.
[beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »